Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.043
Cevap
53
Favori
451.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mikrofon bozuk olabilir veya yazılımsal bir hatadan kaynaklanıyor olabilir. Telefonun rootlu değil demi ?
  • Selamlar.Bu pil süresi sizce de çok düşük değil mi? Pil değişimi garantiye dahil mi? Daha 1 senesi dolmadı diye hatırlıyorum.Ekran parlaklığı hep %50 , 3G hep açık ama bugün %95 wifi ile bağlandım.Oyun olarak kelime bulmaca oynadım 20 dk max.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 28 Eylül 2014; 23:48:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 saat ekran süresi şahsen gayet yeterli
  • Yaklaşık yarık saattir google ın hiç bir hizmetine bağlanamıyorum. Ne gmail çalışıyor ne de google play

Telefonu baştan başlattım ama gene yok çıldırıcam resmen, sizde bi sorun var mı beyler bu durumla alakalı?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Yeterli değil ya eskiden çok daha iyi gidiyordu.

• Gayet yeterli. Cihazt full hd ekranli.

Ilk aldiginiz gibi kalmiyor. Performansinda hizli dusus oldugu dogru ama degisim olacagini sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 29 Eylül 2014; 0:40:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar.
    G pro yu severek kullanıyorum. ama değişiklik için G flex alınır mı? Kıyaslaya bilir miyiz?
  • Ya kafayı yicem artık, google ay ve google hizmetleri programlarının uygulama verilerini sıfırladığım halde yine play mağazası ve gmail dahil hiç bir google hizmeti çalışmıyor telefonda, ne oldu bi anda durduk yere anlamadım, bi tavsiyesi olan var mı arkadaşlar??

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Ya kafayı yicem artık, google ay ve google hizmetleri programlarının uygulama verilerini sıfırladığım halde yine play mağazası ve gmail dahil hiç bir google hizmeti çalışmıyor telefonda, ne oldu bi anda durduk yere anlamadım, bi tavsiyesi olan var mı arkadaşlar??

Haricen erisim saglayabiliyormusunuz?

Cihazda root var mi? windowsta ki gibi host dosyasi var onu silince duzelmesi gerek.

Root yoksa temiz kurulum yada haricen browser ile islem yapmaniz gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Ya kafayı yicem artık, google ay ve google hizmetleri programlarının uygulama verilerini sıfırladığım halde yine play mağazası ve gmail dahil hiç bir google hizmeti çalışmıyor telefonda, ne oldu bi anda durduk yere anlamadım, bi tavsiyesi olan var mı arkadaşlar??

Haricen erisim saglayabiliyormusunuz?

Cihazda root var mi? windowsta ki gibi host dosyasi var onu silince duzelmesi gerek.

Root yoksa temiz kurulum yada haricen browser ile islem yapmaniz gerek.

Harici olarak evet sıkıntı yok, telefonda ROOT var. Yani chormda falan sorun yok, ama sistem üzerindeki uygulamadan hiç bir şekilde erişim yok.

host doyası vs. nasıl halledebilirim nerdedir o dosya? Komple mi silmem lazım yoksa içine birşey eklemem mi gerek?

DÜZELTME: Evet hocam host dosyasını sildim düzeldi sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 29 Eylül 2014; 12:40:25 >

• Kusra bakma ceva veremdim elektirkler yok ta. Sen yine bulmuşsun düzelmiş sevindim.

Reklam engelleme uygulamalrı freedom adına uygulama gibi host dosyasına müdahale eden birşeyler varsa gün geçtikçe o dosyada sorunlar oluyor ve bazı şeyleri engelliyor.

Zamanında cevap veremdiğim için tekrar özür dilerim uzun ömürlü sorunsuz kullanımlar dilerim.
  • Dün evde wifi ile kullandım ve nispeten tüm güne yayarak kullandım 5 saati gördü burada sormuştum normal dendi.Bu normal mi peki tamamen 3G ile 7 saatlik kullanımda ekran kullanımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 29 Eylül 2014; 15:49:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Kusra bakma ceva veremdim elektirkler yok ta. Sen yine bulmuşsun düzelmiş sevindim.

Reklam engelleme uygulamalrı freedom adına uygulama gibi host dosyasına müdahale eden birşeyler varsa gün geçtikçe o dosyada sorunlar oluyor ve bazı şeyleri engelliyor.

Zamanında cevap veremdiğim için tekrar özür dilerim uzun ömürlü sorunsuz kullanımlar dilerim.

Estafurullah hocam ne demek bunun özrü mü olur. Bir fikir beyan etmen yeter, amaç yardımcı olmaksa sen de bunu layıkıyla yaptın zaten hocam :)

Bu arada freedom ile bi işlem yaptım sen yazdıktan sonra iyice çaktım olayı, freedom'un bi işlemi yarıda kalmıştı ondan beridir böyleydi ama o programın böyle bir şeye yol açabileceği aklıma hiç gelmemişti :)

Tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Dün evde wifi ile kullandım ve nispeten tüm güne yayarak kullandım 5 saati gördü burada sormuştum normal dendi.Bu normal mi peki tamamen 3G ile 7 saatlik kullanımda ekran kullanımı?

SAdece ekran kullanım resmini paylaşarak birşey diyemeyiz genel kullanım resmini paylaş.

Yani ne ne kadar kullanmış ne kadar etki etmiş o önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 29 Eylül 2014; 19:22:59 >

• freedom telefonun host dosyasında değişim yaparak ödeme bilgisini sanal bir karta yönlendiriyor.

freedom stop demeden market kullanım dışı kalıyor yada işlemi yarıda kesip çıkınca host dosyası düzelmiyor.

Başıma gelmişti format attıktan sonra bu olayı okudum çok kahrolmuştum.
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Ya valla hocam stop olayını bırak telefonu kapatıp açtım düzelmedi.

Flightradar 24 pro nun içinde bi satın alma işlemi yapmaya çalıştım ama takılı kaldı, muhtemelen onla alakalı bir durum oldu.

• quote:

Ya valla hocam stop olayını bırak telefonu kapatıp açtım düzelmedi.

Flightradar 24 pro nun içinde bi satın alma işlemi yapmaya çalıştım ama takılı kaldı, muhtemelen onla alakalı bir durum oldu.

tam işlem sırasında takıldı ise host dosyasında yaptığı değişiklik silinmeden sisteme kayıt oluyor buda google hizmetlerini kapatıyor.
  • Telefona tamamen keyfi olarak kitkat yukledim.
    Pil performansini umursamam, idare ederim diyordum.
    Son 3 gundur pil boyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Telefona tamamen keyfi olarak kitkat yukledim.
    Pil performansini umursamam, idare ederim diyordum.
    Son 3 gundur pil boyle.

Benim pil 1 yılı doldurdu artık yeni bir batarya almayı düşünüyorum artık bataryanın eskisi gibi performans vermemesi de normal bence. Sıfır orjinal bir pil alıp bir de öyle bakıcam pil performansına.

• Benim pilde 1 yasinda
    3 saatten asagi dusmesin yeter diyordum, 5 saat gorunce sasirdim. Pil yuzde 20lerdeyken sarja.birakiyorum, kapali vaziyette sabaha kadar sarjda duruyor.

@darbelux

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.