Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.375
Cevap
48
Favori
379.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: This is it

fotograf kalitesi çok kötü geldi bana.

808 Pureview kullanıyorum belki ondan da olmuş olabilir

808 kullanıyorsan diğer cihazların kamera kalitesi konusunda yorum yapıp insanların morallerini bozma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkmenli

S4 u bekleyin. Lg almayin. Guncelleme destegi yok. İnanmayin. Sakin pisman olursunuz.

al benden de o kadar. acin optimus 3d basligini okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ‬1‬

quote:

S4 u bekleyin. Lg almayin. Guncelleme destegi yok. İnanmayin. Sakin pisman olursunuz.

Alıntıları Göster
    Kamerası dandik gibi sanki...

NOT: 808'de kamera ve video süper amma gerisi hikaye...

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

uygulamalar size kalsın :) ben zengin multimedya seçenlerdenim :)
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Masa üstü PC'im Core i7, 18GB ram, 1.5 TB HDD, utanmasa benim bilgisayara kafa tutacak şerefsiz LG telefon sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum bu telefonun

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Cihaz donanım olarak şu an en iyi cihaz ancak LG nin yazılım desteği sıfır.Yani çok yazık ama öyle.

Bence de haklısın. Eğer LG'de yazılım desteiğ olsaydı şuan mobilite de Samsung'u geçebilirdi. İlk çift çekirdekli ve ilk 3D'li tel üreticisi ama yazılım foss. Çıkan haberlere göre yazılım ekibi eskisi gibi değil, aşırı önem veriyormuş ki ne kadar doğru bilinmez bakalım bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Cihaz donanım olarak şu an en iyi cihaz ancak LG nin yazılım desteği sıfır.Yani çok yazık ama öyle.

Bence de haklısın. Eğer LG'de yazılım desteiğ olsaydı şuan mobilite de Samsung'u geçebilirdi. İlk çift çekirdekli ve ilk 3D'li tel üreticisi ama yazılım foss. Çıkan haberlere göre yazılım ekibi eskisi gibi değil, aşırı önem veriyormuş ki ne kadar doğru bilinmez bakalım bekleyip göreceğiz.

Bi firmanin yaptiklari,yapacaklarinin teminatidir.
    3d max cikmadan once optimus 3d nin guncelleme destegi alacagi aciklanmisti.sonra almayacagi konusuldu.yine eylul sonu guncellemenin gelecegi aciklandi. simdiyse almayacagi konusuluyor.

yani lg musterisini resmen oyaliyor,kandiriyor.

arkadas rakiplerin telefona android 4.1guncellemesi verecek,sen hala android 4 guncellemesini veremedin.

her ay guncelleme sozune kanmayin.lg vaadleri hep foss cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Bilemiyorum. Dogru olduguna dair bir kanit yok su an. Yani ortada hala 2.3 yazilimi ile dolasan telefonlari var.
  • quote:

quote:

Haklısın,sonuçta tercih,zevk ya da arz talep meselesi yani saygı duymak lazım...
  • quote:

quote:

quote:

Haklısın,sonuçta tercih,zevk ya da arz talep meselesi yani saygı duymak lazım...

Alıntıları Göster
    Samsung Galaxy 3 alayım dedim. Bekledim. gördüm k çok pahalı ve ekranı büyük. Özellik ve performans olarak Galaxy 2 den fazla farkı yok, en azından günlük kuıllanıcı için. Haberi gördüm LG Optimus G. En iyi özelliklere sahip diye. Çok hoşuma giiti. Takip edip araştırmaya başladım. Beklip göreyim fiyat/performans oranı makul ise alınabilir diye. Benim için fotograf ve video performansı çok önemli. Ama bu konuda çok performanslı olmadığını düşünmeye başladım. Yazılım güncelleme konusunda sıkıntı yaşattığını ve geri kaldığını da düşünmeye başladım. Sanırım Samsung bu konuda çok daha başarılı. Ama LG`nin fiyat performans konusunda başarılı olduğunu ve uygun fiyatlı ürünlerle pazarda tutunmaya çalıştığını düşünüyorum. Sanırım biraz daha bekleyip son kararı vermek gerekecek. Türkiye pazarına girişini bekliyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanoglu2 -- 28 Eylül 2012; 18:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanoglu2

Samsung Galaxy 3 alayım dedim. Bekledim. gördüm k çok pahalı ve ekranı büyük. Özellik ve performans olarak Galaxy 2 den fazla farkı yok, en azından günlük kuıllanıcı için. Haberi gördüm LG Optimus G. En iyi özelliklere sahip diye. Çok hoşuma giiti. Takip edip araştırmaya başladım. Beklip göreyim fiyat/performans oranı makul ise alınabilir diye. Benim için fotograf ve video performansı çok önemli. Ama bu konuda çok performanslı olmadığını düşünmeye başladım. Yazılım güncelleme konusunda sıkıntı yaşattığını ve geri kaldığını da düşünmeye başladım. Sanırım Samsung bu konuda çok daha başarılı. Ama LG`nin fiyat performans konusunda başarılı olduğunu ve uygun fiyatlı ürünlerle pazarda tutunmaya çalıştığını düşünüyorum. Sanırım biraz daha bekleyip son kararı vermek gerekecek. Türkiye pazarına girişini bekliyorum artık.

Alıntıları Göster
    Turkiye de henuz bu telefonu alip kullanan varmi yurt disinda satisi baslamisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

Turkiye de henuz bu telefonu alip kullanan varmi yurt disinda satisi baslamisti.

Alıntıları Göster
    geçen sene optimus black aldım , 1 seneyide geçti hatta hala ics bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

dostum bende eski optimus black kullanıcısıyım yazılımda biraz sıkıntı var dı lg de ama yeni telefon modelleri ile her ay güncelleme vereceği hakkında söz vermiş bekleyip görmek lazım ne kadar doğru.
  • quote:

quote:

dostum bende eski optimus black kullanıcısıyım yazılımda biraz sıkıntı var dı lg de ama yeni telefon modelleri ile her ay güncelleme vereceği hakkında söz vermiş bekleyip görmek lazım ne kadar doğru.

LG yazılım konusunda sadece Türkiye kullanıcılarını mı hayal kırıklığına uğratıyor yoksa genelde iyi ürün zayıf destek politikası mı uyguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanoglu2 -- 29 Eylül 2012; 18:38:53 >
  • quote:

quote:

quote:

LG yazılım konusunda sadece Türkiye kullanıcılarını mı hayal kırıklığına uğratıyor yoksa genelde iyi ürün zayıf destek politikası mı uyguluyor.

Alıntıları Göster
    Bence lg bu sefer işi başardı.

• quote:

quote:

quote:

bugüne kadar lg genel anlamda iyi ürün zayıf yazılım desteğini uyguluyordu dediğiniz gibi ama artık bu durumu değiştirmek amaçlı her ay yazılım desteği verceğini söylede bekleyip görüceğiz ne kadar doğru olduğuğnu

• quote:

quote:

quote:

quote:

bugüne kadar lg genel anlamda iyi ürün zayıf yazılım desteğini uyguluyordu dediğiniz gibi ama artık bu durumu değiştirmek amaçlı her ay yazılım desteği verceğini söylede bekleyip görüceğiz ne kadar doğru olduğuğnu

Alıntıları Göster
    tasarımı ıphoneun ve sgs2 nin karışımı gibi geldi.birkere lg hiç özgün tasarım yapamıyor.ama optimus serisinde güzel tasarımlı telefonları vardı bu olmamış bence.birde sen lg sin bir zamanlar lg ekranlarıyla çok iddialı olurdu.donanımda herşeyin en iyisini koyuyorsun lg ye yakışıcak bir şekilde 1080p ekran olsa fena olmazmıydı?tasarımı özgün ve güzel olsa yazılım desteği verse birde 1080 p ekranlı olsa tadından yenmezdi.diğer özellikleri iyi bence.

• quote:

quote:

Lg isterse ucan telefon yapsin gene almayin sattiktan sonra telefonun yuzune bakmiyor icinde mevcut olan yazilimda berbat uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

quote:

Lg isterse ucan telefon yapsin gene almayin sattiktan sonra telefonun yuzune bakmiyor icinde mevcut olan yazilimda berbat uzak durun.

Bence telefon incelenmeden, kullanıcı yorumlarını falan almadan yargılamak doğru değil. Güncelleme desteği zayıf ancak mevcut yazılımına berbat demek için daha erken, önce görmek gerek. Optimus 4X'in yazılımı çok başarılı mesela, ufak tefek sorunlar haricinde ciddi problemleri de yok, Samsung ve HTC'nin yazılımından kötü değil işlevsellik bakımından. Bu da yeni nesil cihaz olduğuna göre daha aşağı bir yazılımla geleceğini sanmam.

Ancak güncelleme hızı gerçekten yavaş, alacak olanların bunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor. LG de bu yüzden muadillerinden daha ucuz satıyor telefonlarını; tercih meselesi buradan sonrası, biraz da insanlara kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

quote:

Bence telefon incelenmeden, kullanıcı yorumlarını falan almadan yargılamak doğru değil. Güncelleme desteği zayıf ancak mevcut yazılımına berbat demek için daha erken, önce görmek gerek. Optimus 4X'in yazılımı çok başarılı mesela, ufak tefek sorunlar haricinde ciddi problemleri de yok, Samsung ve HTC'nin yazılımından kötü değil işlevsellik bakımından. Bu da yeni nesil cihaz olduğuna göre daha aşağı bir yazılımla geleceğini sanmam.

Ancak güncelleme hızı gerçekten yavaş, alacak olanların bunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor. LG de bu yüzden muadillerinden daha ucuz satıyor telefonlarını; tercih meselesi buradan sonrası, biraz da insanlara kalmış.

Alıntıları Göster
    Her ay "g" modeli için rutin güncelleme desteği sözü veriyoruz diyor LG patronu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.