Şimdi Ara

★★★ LG Optimus G KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.376
Cevap
48
Favori
379.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw bu ana konu neden bu kadar cansız!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Yaw bu ana konu neden bu kadar cansız!!!

Telefon piyasaya çıkmadı ki canlansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupsik

quote:

Telefon piyasaya çıkmadı ki canlansın.

Tamam oldu
  • Telefonun on siparis fiyati 600 euro , bununla benzer hatta bence daha iyi olan pantech vega r3 575 euro . Boyut konusunda ve r3 deki temin etme konusunda aklimda sorular var sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aletin LG Optimus G den tek farkı pilin 2600mA olması.
    Şu anda sadece Korede satacak operatörler belli SK Telecom, KT ve LG U+...
    Bu Taraflara gelir mi gelmez mi belli değil.
    Pantech vega r3 şu anda en iyisi. Optimus G nin kopyası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupsik -- 8 Ekim 2012; 15:51:49 >
  • Ekrani 5.3 inc onuda unutmamak lazim ve tuslar direk ekranda , bu da yanlislikla dokunmatik tuslara basmayi engeller

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefonun markası LG olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Şu sıralar felaket derecede telefon alma arifesindeyim,NOTE 2,LG optimus G ya da nokia lumia 920 ne yapsam acaba...

• quote:

quote:

quote:

Şu sıralar felaket derecede telefon alma arifesindeyim,NOTE 2,LG optimus G ya da nokia lumia 920 ne yapsam acaba...

Hepsinin de kendilerine has etkileyici özelikleri var, ben Note 2'yi çok beğendim açıkçası, imkanım olursa onu almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsinin de kendilerine has etkileyici özelikleri var, ben Note 2'yi çok beğendim açıkçası, imkanım olursa onu almayı düşünüyorum.

büyük ihtimal ben de note 2 alacağım herhalde,amma fiyatının biraz düşmesini bekliyorum da...

• Bu aletin Turkiye ye gelme tarihini bileniniz varmi?
  • quote:

quote:

quote:

LG optimus 3d kullanıcısı olarak lg den uzak dur derim.

millet 4.2 ye geçicek biz lg kullanıcıları hala 2.3 kullanıyoruz.
    lg adamı fıtık eder. kesinlikle uzak dur. diğerleri için bir yorum yapamam. ama bildiğim kadarı ile samsungunda malzeme kalitesi iyi olmuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Optimus Nexus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi güzelde kamerası kötü yahu ..
  • Lg mi ? Zamanında optimus serisinden bir kaç telefonu fiyatı uygun olduğundan tanıdıklarıma aldırmıştım.. Sonra pişman oldum ne yazılım desteği var ne piyasası var , servisleri desen ilgisiz ve bilgisiz..

Lg telefonlara bu konulardan dolayı pek sıcak bakmıyorum ben.. Ha telefonun özellikleri iyi ona bir şey diyemem yiğidi öldür hakkını yeme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 13 Ekim 2012; 13:06:50 >
  • Optimus G her ay düzenli güncelleme verileceğini yetkilileri açıkladı, ama tabi ben de şüphe ediyorum ister istemez, olmazsa safkan android sever olarak Nexus almayı düşünüyorum. Zaten android için alıyorsak hiç değilse 3 yıl güncelleme derdimiz olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Optimus G her ay düzenli güncelleme verileceğini yetkilileri açıkladı, ama tabi ben de şüphe ediyorum ister istemez, olmazsa safkan android sever olarak Nexus almayı düşünüyorum. Zaten android için alıyorsak hiç değilse 3 yıl güncelleme derdimiz olmayacak.

Nexux 3 yıl güncelleme desteği veriyor mu? Sanırım bu destek yeni sürüm ve Türkçe arayüzlü olacak android için, en azından ben öyle anladım.
  • Hmmm anlıyorum, ben de yeni Nexus'la daha çok ilgilenmeye başladım.Android'de güncelleme çok önemli.Zaten yeni okudum LG optimus G ye yılbaşından sonra jb gelecekmiş.Bize ne zaman geleceğini varın siz hesaplayın.Nexus s ' e bile 4.1.2 geldi. Olağanüstü,düşünebiliyormusunuz !
  • Benzer özellikte ama çok fonsyonel bir ürünün donanım haber tarafından yapılan video incelemesi

Tıklayın ve izleyin bence.

ASUS PadFone2
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.