Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lg p880 cihaz ekranın tam ortasında bir bölümün dokunmatiği basmıyor. Ara ara düzeliyor sonra tekrar gidiyor. Fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı, format attım olmadı.
    Sebebi nedir acaba. Dokunmatiğinmi değişmesi lazım.
    iyi günler.
  • Ara ara düselme oluyorsa dokunmatik filmini çıkert tekrer tak, sil öyle tak, film dediğim cama giden bakırlı iletken şerit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet aynı bölge şerit gibi bir kısım gelip gidiyor. Tam ortasında yatay olarak boydan boya.
    Devrelere kadar söktüm aslında ama soketlere geldiğimde geçmeye cesaret edemedim.
    Sökebilirsem deneyeyim dediğinizi.
    Teşekkür ederim.
  • Bunlar satılık

1-ADET ORJİNAL BATARYA 2150 mAh Hediye kutuda verilen bataryayı hiç kullanmadım Orjinal poşetinde güvenlik şeridi bile yırtılmadı

1-ADET SARJ DOCK'U

2- ADET NFC TAG

arkadaşlar çakma batarya bile 40/50 lira ben toplam hepsini 50 liraya vereceğim batarya orjinal kendi bataryası
  • Arkadaşlar merhaba telefonuma root vb hiçbirşey yapmadım. IMEI NULL hatası olduğu için mecburen flash tool ile .kdz atayım dedim.

Şu an Software Upgrade modunda kaldı. Yüklerken yarım kalıyor.

Tavsiye ettiğiniz başka bir flash tool vb ya da yöntem var mı ?

Yuklemeye çalıştığım rom: V20D_00.kdz
  • Gelip bi eskileri yad edim dedim. Uzun süredir huawei g7 kullanıyorum ve inanılmaz güzel cihaz.4x i de babam kullanıyo. Ona yetiyo,sadece arama falan yapıyo.hala gynogenmod var :D açılıp kapanma tuşu zor çalışıyo,ekran uyandırması ses tuşundan,kitlemesi de dokunmatik.tuşlar da dokunmatik :D G7 güzel cihaz ben her türlü kefilim
  • Merhaba arkadaşlar telefonuma rom atacamda en iyi performans veren ve az şarj götüren rom hangisi ?
    Cm sanırım iyidi eğer en iyi cm ise en son cm modelini nerden bulabilirim ? Şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonuma Lollipop 5.1 yüklemeye karar verdim. Ancak daha ilk dakikada gol yedim çünkü hiçbir şekilde root yapamıyorum. Komut istemcisinde iki farklı hata ile karşılaştım. İlki birden fazla cihaz veya emülatör şeklinde bir hata. İkincisi ise error : closed şeklinde bir hata.

USB hata ayıklama ve bilinmeyen kaynaklardan yükleme aktif. Win 7, Win 8.1 ve Win 10 yüklü üç ayrı cihazda denedim olmadı. Hiçbir bilgisayarda antivirüs kullanmıyorum. Telefonda 360 security yüklü idi. Belki engelliyordur dedim ve kaldırdım ancak yine root olmadı. Ben mi beceriksizim, cihazda mı sıkıntı anlamadım.

Velhasıl buradaki yöntemleri beceremedim. Acaba recovery moddan formatlasam ve sonra root yapmayı denesem işe yarar mı? Ya da ben bu telefona nasıl root yaparım? Telefonumu çok seviyorum ve değiştirmek istemiyorum. Tek istediğim biraz değişiklik ve belki biraz daha hızlanır diye umut ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MajörDepresif -- 6 Ekim 2015; 12:01:19 >

• pc suite üzeriden güncellee yapmay çalışıyorum sürekli yuzde 5 te takılıyor windows 10 aygıt yöneticisinden tüm cihazlar ok görünüyor lütfen yardım
  • Telefona kasa arıyorum renk fark etmez. Ölü durumda 4x hd'leriniz varsa mesaj atın lütfen. Ezik vs. olmaması gerekiyor tuşları sağlam olmalı.
  • Arkadaşlar telefon açılmıyor bu yazı çıkıyor. bazen açılıyor uzun denemeler sonucunda batarya sök tak falan baya uğraşıyorum format atmıyor cihaz yeniden başlamalarda hep bu yazı çıkıyor bu ne hatası acaba ?

error boot image signature (Hata önyükleme görüntü imzası)

5 seconds after power is turned off for battery saving (Güç 5 saniye sonra pil tasarrufu için kapatılır)

resim atacağım fakat yazılar çok küçük olduğu için belli olmuyor yukarıda kırmızı yazıyor ve 5 saniye sonra kapanıyor yine açma denemem de yine aynı recovery menü falan girmiyor
  • Merhaba, kardesimin p880 cihazi inanilmaz kasiyor. En problemsiz ve en hizli rom hangisidir. Link ile beraber atarsaniz cok mutlu olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Merhaba, kardesimin p880 cihazi inanilmaz kasiyor. En problemsiz ve en hizli rom hangisidir. Link ile beraber atarsaniz cok mutlu olurum

Tavsiye buna tıkla android 5.1.1 hızlı ve stabildir
  • ulan lg ne diyim sana 4.1.2 de bıraktın telefonu. bugün walmarttan 10 dolara 512 ram li 1.2 ghz telefon aldım ve içinde 4.4.2 kitkat var yani isteyince dandiri boktan telefona bile kitkat verebiliyosun ve inanın şuan p880 den daha hızlı daha stabil çalışıyor. zamanında biz bu telefona 1200 tl verdik ya bi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: famos

quote:

Merhaba, kardesimin p880 cihazi inanilmaz kasiyor. En problemsiz ve en hizli rom hangisidir. Link ile beraber atarsaniz cok mutlu olurum

bu rom ile root olaylarında sıkıntı olundu deniyor, bir bilgin var mı bu konu hakkında?

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Bunlar satılık Ankaradan Elden Teslimat diğer illere kargo ile yollayabilirim

1-ADET ORJİNAL BATARYA 2150 mAh Hediye kutuda verilen bataryayı hiç kullanmadım Orjinal poşetinde güvenlik şeridi bile yırtılmadı

1-ADET SARJ DOCK'U

1- ADET KALEM

2- ADET NFC TAG

arkadaşlar çakma batarya bile 40/50 lira ben toplam hepsini 50 liraya vereceğim batarya orjinal kendi bataryası

hala elinde duruyor mu bu parçalar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb999

quote:

quote:

bu rom ile root olaylarında sıkıntı olundu deniyor, bir bilgin var mı bu konu hakkında?

Şöyle bir sıkıntı oluyor root attıktan sonra supersu sağlıklı çalışmıyor onuda supersu uygulamasının 2.40 v yüklerseniz sıkıntı kalmıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle bir sıkıntı oluyor root attıktan sonra supersu sağlıklı çalışmıyor onuda supersu uygulamasının 2.40 v yüklerseniz sıkıntı kalmıyor

hangilerini indireceğimi bulamadım sitede yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

quote:

quote:

quote:

quote:

ROM İNDİR

ROOT İNDİR

rom için en son tarihli indir kur ve root attıktan sonra supersu indir kur eğer root ve rom atmasını bilmiyorsan ilk sayfayı incele

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

quote:

quote:

quote:

quote:

ROM İNDİR

ROOT İNDİR

rom için en son tarihli indir kur ve root attıktan sonra supersu indir kur eğer root ve rom atmasını bilmiyorsan ilk sayfayı incele

hocam en son 22 kasım tarihli rom indirmye tıkladığımda kalifornia fransa canada gibi secenekli çıkıyor bende birincil indir denen yeri indiriyorum farkeder mi ? sizce bu rom daha stabil midir kullanıyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.