Şimdi Ara

LG OLED 55EG920 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
9
Favori
33.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun, öncelikle buraya ilk yazdığım yazıyla sizi hiç hedef almadım, LG yi falan da savunmuyorum, ama nedense bir türlü anlayamadınız, her firmada bu tür problemler çıkıyor onu demek istedim, neyse siz yanlış anladınız beni, diyecek sözüm yok, zaten daha fazla da anlatmaya çalışmayacağım, zira evet işim gücüm çok yoğun, buradaki birtakımları gibi boş değilim,

@saçma sapan yorum yapan diğer yaratıklar

Neye istiyorsanız ona inanın, size lisansımı ve bordromu gösterip çenenizi kapamayı da bilirim ama neyse tabiatta sürüngenlere de ihtiyaç var, ama benim sizlerle ilgilenecek boş vaktim yok ne yazık kişiler kadar, kimin ne kadar insan olduğunu bilmeme de gerek yok zira yolda görsem yüzüne bakmayacağım tiplersiniz büyük ihtimalle

Hadi sizlere küçük habitatınızda iyi eğlenceler

• eg920v kullanicisiyim film smart ps4 pro vs her turlu inanilmaz derecede memnunum tvden....gozu karartip oled aldim risk alarak ama sorunsuz cikti tv...lgnin bu konularda ne kadar adi oldugunu sizden ve baskalarindan duyduk her firma cakallik pislik yapiyor da bunlarinki daha fazla gibi...karara sizin ve diger tuketici haklari adina cok sevindim hayirli olsun insallah akillanirlar
  • Sonunda dumansız hava sahasına iniş yapmış bizim kaptan mağara adamı , kafa açılınca coşmuş yine tutmayın küçük enişteyi
    yak hele yak yak yapıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 25 Aralık 2016; 2:32:18 >
  • Gözünüz aydın hocam. LG LED tv almaya niyetli biri olarak yazdıklarınızı okuduklarımdan sonra vazgeçtim. LG'nin LED panelleri iyi olsa da bu anlayışa sahip kişilerden ürün alınmaz.
  • Evet Sn LG Yetkilileri. Ayıplı malı bana satmanız neticesinde değişimde vermiyerek beni mağdur etmek için yoğun çabanızın sonucunda mahkemeye sığındık ve mahkeme karar olarak satılan tv nin ayıplı olduğunu. 8.900 Tl. bedelin.850 tl mahkeme masraflarının. 910 tl mahkeme giderlerinin 900 tl avukatlık ücretinin ödenmesine hükmetmiştir. Sizde utanma denen bir şey yoktur ama utanırsınız diye buraya not düşeyim. aslında kurumu zarara uğrattınız. ben kurum olsam bu zararları yöneticilerden buna sebeb olan yetkililerden tahsil ederdim. Ben hiç bir şey kaybetmedim. Hakkımı aradım aldım. Peki siz ne yaptınız. hem LG yi rezil ettiniz hemde maddi zarara uğrattınız. bu olay size kapak olsun. Müşterinizi kandırmaya değil kazanmaya çalışın. ozaman bu tv yi değiştirseydiniz yine LG tv alacaktım. Fakat şimdi sizin gibi müşteri hizmetleri var diye bu markadan uzak durmaya çalışıyorum. Bari şurdan bir özür dileyin. İyi niyetinize inanalım. Teşekkürler.

• Ayrıca bu yazı LG yi savunmaya çalışan fakat nasıl savunacağını beceremeyenlerede mahkemeyi kazanamassın diyenlere beni haksız görenlere kapak olsun. sizin dünyadan haberiniz yok. sadece elinize bir davul vermişler. tokmakla vurmaya çalışıyorsunuz. Bizim hiç bir firmayla işimiz düşmanlığımız yok sadece hakkımızı aradık ve aldık.
  • Artık LG parayı yatırdıktan sonra tv yi teslim alacaklar. Şimdiki en büyük sorun hangi tv yi almak. 2017 tvleri bekliyeceğiz. bakalım neye karar veririz.
  • Bu örnekler çoğalırda şu akıllı geçinen firmalar Türk halkı ve müşterilerimi enayi yerine koymak neymiş anlasınlar adamlardaki cesarete bakın ki nereye şikayet edersen et diye biliyor bunu önlemek elimizde ve devletin denetim mekanizması ve cezai yaptırımları caydırıcı olmalı bizde şikayetleri sıklaştırmalı ve yarı yoldan dönmemeliyiz kısacası bu üçkağıtçı firmalara kimle dans ettiklerini göstermeliyiz

Üstad senide tebrik ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Aslında suçu firmalara yüklüyoruz asıl suçlu bizler yani tüketiciler. Hakkımızı aramayı bilmiyoruz. Aramıyoruz. Böyle olunca üçkağıtçı firmalara gün doğuyor. istedikleri gibi at oynatıyorlar. Hak arayanlar çoğaldıkça çok şeyler düzelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzb -- 27 Ocak 2017; 18:13:47 >
  • hzb H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Üstad tekrar tebrik ederim lg ye biraz pahalıya patlamış bu durum çoğalsa ve devletimizde desteklese eminim böyle ürünleri pazarlarken bin kez daha düşünerek satarlar

• Yasal faizide 850 tl tutmakta. LG bu işte çok kazançlı çıktı. müşterisini kandıracaktı ama kendi tuzağına kendi düştü.
  • Bu iş burada bitmeyecek. Ticaret İl Müdürlüğüne ayrıca tüm bu gelişmeleri mahkeme kararlarını sunup kanunda açık ve net yazılı olan ayıplı ürün 6 ay içerisinde değiştirilir hükmünü uygulamadıklar için ilgili firmalar hakkında suç duyurusunda bulunacam. burdanda 1.000 tl ile 100.000 tl arasında idari para cezası almaları demek. dinsizin hakkından imansız gelirmiş. bunlar saflığımızı çok kullandılar yeter artık.
  • Selamlar
    Ben de Lg Oled alma aşamasındaydım ama konuyu baştan sonra okuyunca vazgeçtim.Sonucun lehinize sonuçlanmasına çok sevindim.Türkiye şartlarında bu fiyata satılan üst düzey bir cihaz için böyle sıkıntılar yaşanması çok üzücü,bırakın logo yanmasını tek ölü pixel bile kabul edilemez.Bu şikayetleri okuyup da yine de bu ürünü almayı düşünen arkadaşlar için çok riskli ve bence kesinlikle değmez.Almayı düşünen arkadaşlar çok iyi düşünsünler derim.Tamam çok güzel görüntüsü var ama buna yakın Sony x930 samsung ks8500 gibi ürünler varken(bunlar da sorunlu ama daha kabul edilebilir seviyede en azından ve iade şartları vs bu kadar ahlaksızca değil.)Oled almak yanlış tercih olur derim.
    Eğer hala almadıysanız Sony x930 samsunga göre daha doğal renklere sahip ve tatmin edicidir.İkisine de mağaza da test edin zaten başka da bu ayarda led tv yok.Ayrıca bu konuyu buraya taşıyıp bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Bu kadar sıkıntıdan sonra inşallah paranızın hakkını veren beğendiğiniz,sıkıntısız bir Tvye sahip olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayers -- 28 Nisan 2017; 0:50:56 >

• mayers M kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadasin yasadigi sorun 2015 serilerindeki bir sorun 2016 ve 2017de yok bu sorunlar

• Ben yabancı bazı forumlarda hala bu sorunların olduğunu okuyorum.Belki de yoktur dediğiniz gibi ama ben riske girmem şahsen içime kurt düştü bi kere.Hele de böyle malının arkasında durmayıp bu kadar sıkıntı çıkaran bi firmayla daha işim olmaz benim.
  • mayers M kullanıcısına yanıt
    Hocam karar sizin ama dedigim gibi 2016 ve 2017lerde bu sorun kalkti. Bende yabanci forumlari takip ediyorum 1 tane denk gelmedi

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam farzdelimki denk geldi. O zaman ne olacak sağolsun LG geri almam diyor çöpemi atalım. bunun garantisini veriyormusunuz.
    Selamlar durumunuz ne aşamada?
    Tahsilat işlemlerini nasıl yapıyorsunuz?
    Ben de 4K diye satılan ama ne kendi tunerinden 4K yayın gösteremeyen, ayrıca USB den hevc kodekli hiçbir film ve videoyu oynatamayan çakma 4K TV nin iadesi için dava açmıştım.Lehime neticelendi.O nedenle soruyorum.
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    mahkeme sonuçlandıktan 10 gün sonra servis tv yi alacaklarını mahkemenin sonuçlandığını temyiz etmiyeceklerini bana söyledi. bende öncelikle paranın yatırılması gerektiğini mahkemenin kesinleşmesinin beklenmesini söyledim. teslim etmedim. 10 gün önce karar karşı taraflara tebliğe gönderildi. karar kesinleştikten sonra mahkemenin belirlediği parasal kısımı yatırmaları gerekiyor. yatırmazlarsa icra işlemleri başlıyacak. büyük ihtimal yatırıp tv yi geri alacaklar.
    Hocam sizin konunuzu okudum hakda verdim tabiki. Ama buda cikarsa mantigiyla bakarsak herkes bi modelde sorun yasamistir ve bendede olursa dersek hicbir tv yi alamayiz sorun cikarsada savasicaz artik. Ama sizin yasadiginiz sorun 2016larda yasanmiyan bir sorun

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.