Şimdi Ara

LG'nin 'T' şeklindeki çift ekranlı telefonu oyun oynanırken görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG'nin 'T' şeklindeki çift ekranlı telefonu oyun oynanırken görüntülendi

Güney Koreli teknoloji devi LG, "Wing" isimli akıllı telefon modeliyle yepyeni bir tasarım deniyor. Daha önce bir navigasyon programı açıkken, ikinci ekranın müzik çaları kontrol etmek ya da gelen çağrıları yanıtlamak gibi fonksiyonlar için kullanılabileceğini gösteren videoda görüntülenen LG Wing, şimdi de oyun oynanış videosuyla kendini gösterdi. 

Ayrıca Bkz.Apple, Epic Games'in geliştirici hesabını kapattı! Bundan sonra ne olacak?

İkinci ekran oyun deneyimini iyileştiriyor

"T" şeklinde dönebilen çift ekranıyla dikkat çeken LG Wing, 6.8 inç boyutunda ana ekrana ve bir de 4 inçlik 1: 1 formatında ikinci ekrana ev sahipliği yapıyor. Telefon bu sayede aşağıdaki videoda olduğu gibi ana ekranda oyunu oynatırken, ikinci ekranda da haritayı gösterebiliyor.

İkinci ekranın kullanım senaryolarını genişletebilmek mümkün. Tabii burada iş, geliştiricilere düşüyor. Ekim ayının başlarında duyurulması beklenen telefonun, 1000$ civarında fiyatlandırılması bekleniyor.

• Developer:

LG'nin 'T' şeklindeki çift ekranlı telefonu oyun oynanırken görüntülendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elenya -- 29 Ağustos 2020; 21:38:57 >
  • İşe yarayabilir güzel fikir
  • oyun dondu la
    ve
    kullanışlı beğendim
  • Değişik
  • Telefon gerçekten iyimiş tasarım olarak çok iyi düşünülmüş ama konsept telefon gibi duruyor piyasaya sürüleceğini sanmıyorum. Yada sürülsede 3-5 bin $ dan başlar biz alamayız.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Lg'nin zaten kıymeti bilinmeyen çok başarılı bir çift ekranlı telefonu var (LG V60). Bunu da piyasaya sürerler. https://www.youtube.com/watch?v=E9mB0IMFvBQ&t=1340s
  • Oyunda çok etkili olacağını sanmıyorum ama navigasyonlu olan güzeldi ama yinede katlanır telefonlar daha bir başarılı olacak gibi.
  • 2 tane telefonu üst üste koymuşlar sanki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.