Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar istanbulda komple kasa degisimini ucreti karsiligi nerede yaptirabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yılın sonunda bataryam daha hızlı bitmeye başladı. Yeni bataryayı nerden alabilirim?

• Mecidiyeköy'de vintek elektronik var resmi Lg servisi. Oradan dediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.
  • cavemanturk C kullanıcısına yanıt
    aman hocam işin ehli olan kimselere yaptırın. yoksa benim telefon gibi
    kasa açıklığı
    oradan fışkıran ışık
    kayık bildirim ışığı (ışık şarj girişi yerinden fışkırıyor)

sorunlarla uğraşmayın. telefonun sadece kasasını değiştirdiler 3 ayrı problem ile gönderdiler... (istanbul bilişim servisi)
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. ellerinde hazırda yokmuş ancak sipariş ile getirtiriz dediler bakalım.
  • bugün 2.el bir nexus 5 almayı düşünüyorum alırken nelere dikkat etmem gerekiyor. ekran süresine telefonun içinden direk bakabilir miyim ne kadar gittiğine. garantisinin olduğunu internetten onaylayabilir miyim? önceden android cihaz kullanmadığım için pek bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVK

bugün 2.el bir nexus 5 almayı düşünüyorum alırken nelere dikkat etmem gerekiyor. ekran süresine telefonun içinden direk bakabilir miyim ne kadar gittiğine. garantisinin olduğunu internetten onaylayabilir miyim? önceden android cihaz kullanmadığım için pek bir bilgim yok.

Ben 19 aydır bu yana kullanıyorum. Forumda eskiden vardı ama 2013 Ocak sonrası üretimler daha iyi söyleniyordu. Benimki bu zamandan. Buna nasıl bakacağım dersen forumda eski mesajlarda var.

Nexus 5 şu ana kadar beni en çok memnun eden bu kadar zaman geçmesine rağmen çoğu yeni telefonla değişmeyeceğim bir telefon. Yoksa zaten kısa sürede değiştirirdim.

Benim telefonda ve her sayfada belirtilen yan taraflarda ince kılcal çatlak oluşabiliyor. Bende de var. Bu varsa servis kısa sürede tamir ediyor.
    Telefonun temizliğine bakmanda fayda var. Sorun yaşanmadı ama her telefondaki kontrolleri bakman lazım.
    Donanımları iyi çalışıyor mu? Ekran, Kamera, GPS, Bluetooth, Wifi vs.
    Ekran kasa temiz mi. Mesela ben hep bumper'la kullandım. Bu şekilde kullanan birinin sıfır gibi duracaktır.
    Benim telefonda 17,18 aylık olunca arka tarafta Nexus yazı çıkartmaları düşmeye başladı. Düşse de hiç belli de olmuyor kötü de olmuyor.

• Brabus kullanıcısına yanıt
    öncelikle önerileriniz için teşekkürler.
    yazdıklarınıza dikkat ettim bugün, kozmetik açında pek sorunu yoktu cihazın. bataryasıyla ilgili pek bir bilgi alamadım ekran süresinin ne kadar gittiğine dair falan ama satıcı biraz güvenilir geldi o yüzden aldım cihazı.

• Hangoutsda manüel numara girip mesaj atamiyorum mesala 2222 yazıyorum olmuyor nasıl mesaj aticam

• Play Store'dan Google'ın Messenger uygulamasını kurun.
  • Telefon yaklaşık bir aydır beklemede iken aşırı biçimde şarj tüketmeye başladı. 5 saatlik uykudan uyandığımda bataryada %15 gibi bir değerde azalma oluyor. Bir ay öncesine kadar bu değer %1 veya %2'lerdeydi.
    Bu bir aylık süre de, tam Vodafone'a geçtiğim zamanlara tekabül ediyor. Daha önce Avea kullanıyordum. Sanırım yaşadığım yerde Vodafone daha az çekiyor.
    Ben böyle düşünüyorum. Sizlerin fikirleri nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

Hangoutsda manüel numara girip mesaj atamiyorum mesala 2222 yazıyorum olmuyor nasıl mesaj aticam

Aynı sorun bende de var. Dört haneli numaralara SMS gonderilmiyor. Yeni güncelleme sonrası bozdular.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Telefon 29 eylülde satışa çıkcakmış fiyatınında 16 gblık için 400 USD, 32 GB kapasiteli versiyonu ise 450 USD fiyatla geleceği söyleniyor. Fiyatı pahalı gibi geldi bana ama 64 gb seçenekden bahsedilmemiş.

Diğeri daha iyi gibi duruyor. Huawei yapımı Nexus 5 (2015), 5.7 inç büyüklüğünde ve QHD (2560 x 1440) çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Qualcomm Snapdragon 820 yonga setiyle güçlendirilen modelde ayrıca parmak izi okuyucu da bulunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 5 Eylül 2015; 12:22:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Telefon 29 eylülde satışa çıkcakmış fiyatınında 16 gblık için 400 USD, 32 GB kapasiteli versiyonu ise 450 USD fiyatla geleceği söyleniyor. Fiyatı pahalı gibi geldi bana ama 64 gb seçenekden bahsedilmemiş.

Diğeri daha iyi gibi duruyor. Huawei yapımı Nexus 5 (2015), 5.7 inç büyüklüğünde ve QHD (2560 x 1440) çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Qualcomm Snapdragon 820 yonga setiyle güçlendirilen modelde ayrıca parmak izi okuyucu da bulunacak.

Huawei nexus un s820 ile gelmesi çok düşük bir ihtimal. S810 ve 2k ile ekran gelecek bence. LG Nexus da s808 ve fhd ekran ile gelirse lg nexus daha alınası olur

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

quote:

Hangoutsda manüel numara girip mesaj atamiyorum mesala 2222 yazıyorum olmuyor nasıl mesaj aticam

Aynı sorun bende de var. Dört haneli numaralara SMS gonderilmiyor. Yeni güncelleme sonrası bozdular.

Ben Textra diye bir uygulama kurdum orda sorunsuz varsayılan SMS uygulamasınıda textra yaptım hangoutsu kullanmicam artık smsde

Bence özellikleri süper olmuş. 808 olması 5.2 inç ve fhd olması batarya ise eh artık yapacak bir şey yok

Yalnız Lg olandada kasa plastik oda sıkıntı kaldıki kasa konusunda Lg tırt desek yeridir o cihaz her yerden çatlaklık verir G3 çatlıyor durmadan G4'dede ısınmadan çatlama durumları var sen düşün aynı kasa kullanılcak malzeme konusunda metal olsa yine bir yerde iyi olur. Huawein kullandığı metal çok iyi bir alaşımdan imal ediliyor o yüzden birde 5.7 ınch bir boyut var fakat cebe çok rahat sığabiliyormuş anlaşılan kasada minimal bir değişim söz konusu.

S820 olmasının imkanı yok bu sadece söylenti bencede s810 2.1 versiyon ile gelcek eğer kirin 950 ile gelse yılın en iyi telefonu olurdu bence. Ayrıca Lg'de 2k ekran kullanılması durumdan cihaz direk çöp olur zaten bataryasıda düşük doğal olarak eğer fiyat konusunda daha iyi bir fiyattan gelmesi lazımki rekabet olsun yoksa One plus 2nin yanında sönük kalır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

quote:

Ben Textra diye bir uygulama kurdum orda sorunsuz varsayılan SMS uygulamasınıda textra yaptım hangoutsu kullanmicam artık smsde

Teşekkürler. Bende şimdi kurdum. Çok beğendim.

• Arkadaşlar izmirde hiç ekranı kırılıp odabası lgye veren oldu mu ? Nasıl yapiyolar kaç para

• Arkadaşlar nexus 5(şimdiki nexus) ne kadar daha google dan yazılım desteği alir? Tahmince 2017 de destek kesilir galiba.

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.