Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google artık desteğini 3 yıla çıkardı fakat bu yeni nexusları kapsıyorsa eğer daha 1 yıl daha güncelleme alır diye düşünüyorum. Nexus 6da 2 yıl güncelleme alır o zaman.
  • Son 5.1.1 güvenlik güncellemesinden sonra Wi-Fi bağlantı kesilmesi ve geç bağlanma sorunu yaşayan var mi ve çözümünü bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Google artık desteğini 3 yıla çıkardı fakat bu yeni nexusları kapsıyorsa eğer daha 1 yıl daha güncelleme alır diye düşünüyorum. Nexus 6da 2 yıl güncelleme alır o zaman.

Bende öyle düşündüm. Nexus 5 bence 2017 de güncelleme almaz.

• Arkadaşlar android 6 yı yüklendikten bir sure sonra kasilmaya basladi, aslinda tam olarak kasilma degilde örneğin bir uygulama acarken yumusak gecis degilde birden acilma falan oluyor veya bazi uygulamalarda takilma oluyor. bu sorun uygulamalarin android 6 ile uyumsuzlugundanmi kaynaklaniyor olabilir? benim gibi sıkıntı yaşayan varmi icinizde? android 6 yi yuklerken bootloader kilidini acip normal flashlama ile yukledim, yuklerken falanda hata vermemisti

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Arkadaşlar nexus 5(şimdiki nexus) ne kadar daha google dan yazılım desteği alir? Tahmince 2017 de destek kesilir galiba.

Android 6 dan sonraki sürümü de alır bence. Zaten resmi olarak almasa da dünya kadar rom var nexuslar için. Android 10 a kadar yolu var yani custom rom la

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Aynen. Resmi destek kesilse bile custom ROM nexus için kesilmez iyiki almisim su telefonu. Bir sene olacak. Ah keske bataryada 3000mah olaydı.

• Arkadaşlar 30 dakika önce fabrika ayarlarına dön dedim de bu nalet olası telefon ayıcıkta kaldı yahu,siliniyor yazıyor ve yeşil ayıcık var ,normal mi bu süre yoksa sıkıntı mı var?

ACİL CEVAP LÜTFEN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owaki

Arkadaşlar 30 dakika önce fabrika ayarlarına dön dedim de bu nalet olası telefon ayıcıkta kaldı yahu,siliniyor yazıyor ve yeşil ayıcık var ,normal mi bu süre yoksa sıkıntı mı var?

ACİL CEVAP LÜTFEN

Bende factory reset atarken bekledim baya ama 30 dakika biraz fazla gibi. Telefonu şarja bağlayıp biraz daha bekleyin

• quote:

Kesin bilgi mi hocam bu? Daha once yari suresi demislerdi cunku. Eski cihazlari kapsamiyor herhalde?

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Eski cihazları kapsamıyor bu durum evet kesin bilgi bu durum.
  • quote:

Bu durumda sizce android 6yi almasi mumkun degilmi nexus 5 in ve onun tablet formu nexus 7 2013 un?

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Bu durumda sizce android 6yi almasi mumkun degilmi nexus 5 in ve onun tablet formu nexus 7 2013 un?

Nexus 5 in daha güncelleme olasılığı var. Nexus 7 için bir şey diyemem ama marsmallowu alır 2 cihazda.
  • quote:

quote:

quote:

Nexus 5 in daha güncelleme olasılığı var. Nexus 7 için bir şey diyemem ama marsmallowu alır 2 cihazda.

Tesekkurler cevabiniz icin

• En çok kullanılan model muhtemelen nexus 5 dir, nexus ailesinin içinde. Öyle pat diye güncelleme desteğini kesmezler herhalde. Yıkarlar ortalığı
  • quote:

quote:

Nexus 5 kesin olarak alıcak android 6 yı. Şu anda geliştirici sürümü nexus 5 e kurulabiliyor.Nexus 7 2013 de resmi bir duyuru olmasa da kesin olarak alabileceğini söyleyebilirim. Nexus 7 2012 almaz çok büyük ihtimalle zaten 5.1 ile cihaz can çekişiyor slimkat 4.4 kullanıyorum mecburen.
  • arkadaşlar telefonun ahizesinden hiç bir şekilde ses gelmiyor ancak sesi dışarı verirsem hoparlörden geliyor bu seferde ahizeyi mi bozdular acaba ? bu telefondan yüzüm hiç gülmedi bir türlü... (bu sorunu da tesadüfen buldum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 11 Eylül 2015; 14:03:33 >
  • Arkadaşlar merhaba.

Yakın zamanda istanbulda telefonun ekranını değiştirten oldu mu? Ne kadara yaptırdınız?
  • arkadaşlar yeni sürüm çıkmış kullanan var mı acaba? 5.1.1 (LMY48M)
  • Arkadaşlar bu yıldız az önce çubukta belirdi ne olduğunu bilen var mı?
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar yeni sürüm çıkmış kullanan var mı acaba? 5.1.1 (LMY48M)

Aylık yayınlanan güvenlik güncellemesi bu. Pek fark olmaz yani

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.