Şimdi Ara

LG MARKA ÇAMAŞIR MAKİNELERİ NASIL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tavsiye eder misiniz LG çamaşır makinesini? Problem yaşayan şikayet vs. var mı hiç?

• Hocam tavsiye ederim memun kalırsınız 10 yıl motor garantisi var sessiz çalışır
    Hangi modele bakıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam tavsiye ederim memun kalırsınız 10 yıl motor garantisi var sessiz çalışır
    Hangi modele bakıyorsunuz?

F4R5VYW2T modeli hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MusashimaruKoyo

F4R5VYW2T modeli hocam.

Alıntıları Göster
    Hocam bu model şuan en güncel ürün tavsiye ederim,F4R5VYW2T
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam bu model şuan en güncel ürün tavsiye ederim,F4R5VYW2T

Alıntıları Göster

F4J6VYP0W.ABWPLTK

bu model ile sizin yazdığınız modelin farkı ne Hocam. Hangisi daha yeni ürün. Bu ürünü de yeni ürün demişlerdi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

F4J6VYP0W.ABWPLTK

bu model ile sizin yazdığınız modelin farkı ne Hocam. Hangisi daha yeni ürün. Bu ürünü de yeni ürün demişlerdi bana

Alıntıları Göster
    F4R5VYW2T hocam bu model en güncel model bunu alın bu üründe elektrik tüketimi daha düşük yapay zeka özelliği var.
  • Ben de şu sıralar makine bakıyorum. Bütçemiz çok yüksek değil ama samsunglara bakarken aklımda tamburdan motor teknolojisi kalmıştı. Meğer LG deymiş o, samsung'da her modelde yok sanırım DD tarzı bir sistem. DIT motor kullanıyor, kardeşimde o tarz bir samsung var o da baya sessiz ama benim aklım nedense LG 'de kaldı. Kasnaksız motor olduğu için kasnaklı motorlara göre daha az sorun çıkartır diye düşünüyorum.

Model olarak da bütçemize yakın olarak LG F4J6VYP0W düşündüm. Acaba kronik problemi var mıdır ? Tavsiye eder misiniz. 3500 - 3800'e kadar düşünüyoruz. Başka model var mı tavsiye edebileceğiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.