Şimdi Ara

LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
32
Favori
73.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garip durum... güncellemesi varsa güncellemeyi dene... anlamsız gariplikler bu markada oluyor... birisi bu markayı Türkiye seçili olmadan kullanıyordu hemde TR için uygulamalarada erişiyordu...
  • Üstadlara bir sorum olacak mümkünse.Tv de bazı kanallar yok.Manuel ayarlamaya çalışıyorum.2. uydu diğerleri olarak giriyorum , frekansı giriyorum sinyal gücü ve kalitesi 60 - 100 ama SHOW TV yi gene bulamıyor? Acaba be yapmam gerekiyor daha ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethemgun

Üstadlara bir sorum olacak mümkünse.Tv de bazı kanallar yok.Manuel ayarlamaya çalışıyorum.2. uydu diğerleri olarak giriyorum , frekansı giriyorum sinyal gücü ve kalitesi 60 - 100 ama SHOW TV yi gene bulamıyor? Acaba be yapmam gerekiyor daha ?

Teşekkürler

Ben kendi tv emde türksatı hiç kurcalamadım.Direk uydu seçiminden diğerlerini ayarladım ve diseq ayarlamasından sonra transporter ayarlamasına girdim,12015 v 27500 yaptım.Daha sonra oto ayarlamaya girdim ve ikinci uyduyu seçerek ag arama yı etkin yapıp yazdığım frekansı tarattım ve eksiksiz tüm kanalları buldum.Sizede belki faydası olur.
  • yaq devreyi yaptım ama çalışmıyor :( başka bir yöntemi yok mu kanal yedeklemenin veya yedekten kanal yüklemenin..
  • arkadaşlardan türksat kanallarını yedekleyip usb ye atan var ise forumda paylaşabilir mi acaba. Anlatılan yöntemi çoğu kişinin yapabileceğini sanmıyorum. En azından elimizde hazır liste olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

quote:

Orijinalden alıntı: ümitc54

devreyi yaptım In startı çalıştırdım. Parolayı da girdimm ama bana farklı bir ekran geldi. Nasıl olacak?

LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli)

5- Daha sonra tv'de IN_START menüsü beliriyor. Burada hiç değişiklik yapmadan kumandamızın settings tuşuna basıyoruz ve karşımıza şu ekran geliyor.

Birinci msjı okumamışsın...

hocam yaptığınız devreyi bana gönderin ya

• quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ümitc54

devreyi yaptım In startı çalıştırdım. Parolayı da girdimm ama bana farklı bir ekran geldi. Nasıl olacak?

5- Daha sonra tv'de IN_START menüsü beliriyor. Burada hiç değişiklik yapmadan kumandamızın settings tuşuna basıyoruz ve karşımıza şu ekran geliyor.

Birinci msjı okumamışsın...

hocam yaptığınız devreyi bana gönderin ya

Kardeş devre yokki! Birinci mesajı incelesene. Sadece bir jack ve kumanda ledi lazım o kadar.

• ya ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ki...
  • quote:

ya ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ki...

Sen bi anlat bakalım ne yaptında olmadı?

• quote:

quote:

ya ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum ki...

Sen bi anlat bakalım ne yaptında olmadı?

hocam bi arkadaş devre resmi vermiş ya onu yaptım usb li falan

önce ilk mesajdaki gibi yaptım ama genede telefonun kamerasını tutuyorum dalga gelmiyor yanıp sönmüyor. sonra evdekşi kumandayı kameraya tuttum çalışan kumandayı ondada ışık yanmıyordu... 3 tane farklı verici denedim olmadı sonra üstteki gibi devreyi tamamladım buda olmadı...
  • quote:

http://l1304.hizliresim.com/18/c/lz350.jpg
    http://j1304.hizliresim.com/18/c/lz35r.jpg
    http://j1304.hizliresim.com/18/c/lz36n.jpg

Boşuna uğraşmışsın. Sadece benim birinci mesajdaki resimde olan. Şekil yapsaydın bu kadar uğraşmak zorunda kalmazdın. Usb'yle falan bir işiniz yokki!

• dağıtayım geri o zaman ben bunu. birde bir şey daha soracağım bu ir ın bozulma olasılığı var mı ses şiddetli gelirse falan
  • Kumanda gözünü bozmuşsun galiba. Eski bir göz bulup tekrar dene. Jack'ın artı uçlarını birleştirip bir kablo ona, bir kabloda eksi ucuna bağla. Ledin bacaklarıda bu iki kabloya bağlanacak. Ayrıca önemli bir hatırlatma kamerada ışık göremiyorsan yine winampta tekrar butonunu aç. Ses çok hızlı geçtiği için gözden kaçırıyor olabilirsin..
  • quote:

dağıtayım geri o zaman ben bunu. birde bir şey daha soracağım bu ir ın bozulma olasılığı var mı ses şiddetli gelirse falan

Zaten tv'ye doğru yöneltip, tekrarı olan winampın sesini hafif hafif açarak deneyeceksin. Bazı pclerin gücü yetmezken bazılarıda ledi bozacak kadar güçlü olabiliyor. Mesela benim pcde winamp sesi sonda pcnin sesi sondayken çalışıyor...
  • devreyi yaptim, aksam deneyecegim arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

quote:

Orijinalden alıntı: ethemgun

Üstadlara bir sorum olacak mümkünse.Tv de bazı kanallar yok.Manuel ayarlamaya çalışıyorum.2. uydu diğerleri olarak giriyorum , frekansı giriyorum sinyal gücü ve kalitesi 60 - 100 ama SHOW TV yi gene bulamıyor? Acaba be yapmam gerekiyor daha ?

Teşekkürler

Ben kendi tv emde türksatı hiç kurcalamadım.Direk uydu seçiminden diğerlerini ayarladım ve diseq ayarlamasından sonra transporter ayarlamasına girdim,12015 v 27500 yaptım.Daha sonra oto ayarlamaya girdim ve ikinci uyduyu seçerek ag arama yı etkin yapıp yazdığım frekansı tarattım ve eksiksiz tüm kanalları buldum.Sizede belki faydası olur.

İlginiz için teşekkürler.B deneyeyim bakalım,inşallah yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

devreyi yaptim, aksam deneyecegim arkadaslar.

hocam ankaradaysan banada yap ya
  • arkadaşlar merhabalar. devre çalıştı. isteyene, işini gördükten sonra geri gönderme şartı ile göndereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

arkadaşlar merhabalar. devre çalıştı. isteyene, işini gördükten sonra geri gönderme şartı ile göndereyim.

ben varım hocam... :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.