Şimdi Ara

LG LG D.J. X-BOOM SİNEMA SİSTEMİ 25.000W (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
818
Cevap
10
Favori
65.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir şey daha soracam bu sistemlerin trafolaru düşük olsada içinde yükselticiler var onlar sayesinde bukadar güç üretiyor ve bunu yapamayacaklar öylemi ne saçma bir şey bunları yapıyorlarsa kimbilir ilerde neler çıkar onlarada laf edersiniz belli bizim millet laftan anlamaz inadım inat hep dikine gidersiniz hep alın eski anfilerinizlen dinleyin bunları hak etmiyorsunuz hak eden alır kulnaır benden bukadar bayy
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    ben iki kişi sanmıyorum benim gibi olsun bu kuntepir arkadaşımmız gibi olsaun bizden yana insanlar var sen merak etme sen kendi işine bak
  • disneyonur D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım senin yaş kaç? Bence 13-15 civarı. Bak baban fizikten 80 değil 180 alsın hiç farketmez. Yaw ben sana fizik kanunu hatta anayasası diyorum. Sen hala itiraz ediyorsun. İster yeni ister eski teknoloji olsun bu kanun değişmez. Yanlış şeyler biliyorsun. Biz sana bıkmadan usanmadan doğruyu öğretmeye çalışıyoruz ama sen almamakta ısrar ediyorsun. Ben sana daha ne desem boş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disneyonur

ben iki kişi sanmıyorum benim gibi olsun bu kuntepir arkadaşımmız gibi olsaun bizden yana insanlar var sen merak etme sen kendi işine bak

Yas kac 11 falan sa cok normal

• enerji78 kullanıcısına yanıt
    yaşım 19 ama bu kanun yüzünden doğru düzgün sistemler yapılmıyor kanun olmasaydı daha iyidi belki daha değişik yaparlar bilemeyiz belki kanuna uyup ama daha güçlü anfiler yaparlar yapmışlarda atıyorum 180 w trafo 2300 w rmslik hoparlörleri besliyor o nasıl oluyor o zaman haa söyle bakim nasıl besler içinde yükseltici sayesinde başka türlü olamaz zaten kanun muş değişse ne olur sanki saçmalık ben fizik kanunna inanmıyorum arkadaşım ben söylim
  • quote:

bir şey daha soracam bu sistemlerin trafolaru düşük olsada içinde yükselticiler var onlar sayesinde bukadar güç üretiyor ve bunu yapamayacaklar öylemi ne saçma bir şey bunları yapıyorlarsa kimbilir ilerde neler çıkar onlarada laf edersiniz belli bizim millet laftan anlamaz inadım inat hep dikine gidersiniz hep alın eski anfilerinizlen dinleyin bunları hak etmiyorsunuz hak eden alır kulnaır benden bukadar bayy

Hangi yukselticiymis o yükselten? 100 watt enerjiyi 2300 watt yapıyor öyle mi?

• disneyonur D kullanıcısına yanıt
    Supersin arkadaşım hiç gulecegim yoktu. Tüm fizik temellerini yok saydin ya supersin.

• quote:

vallaha sen haklısın bende senin gibi yazdım ama herkez bana sana davrandığı gibi davrandı bence bu saatten sonra kimseye karışmayalım işimize bakalım demek istediğim kime ne anlatsan boş onun için herkez kendi bilgilerini kendisine saklasın bizde 2 mizde aynı düşüncedeyiz yeni teknolojiyi pek bilmiyorlar acaba hiç araştırma yapmışlarmıki 180 w trafo 2300 w rms lik bir hoparlörleri besleyecek güç varmı yokmu diye varmış ben sordum babama o hatta fizikten 80 almış gel bana sor dedi onlar bilmiyor dedi harbi öyle bir sistem yapmışlarsa adamlara helal olsun gel hatta sen bana hotmailini ver ben seni ekli,m oradan konuşuruz tmm sen tam benim kafadasın boşver kim ne derse desin görmezden gel boşver herkez bildiğini okur neyse görüşürüz e postanı yazmayı unutma ama özelden al buradan atma yoksa eklerler haberin olsun tmm ok bayy

disneyonur kardeşimizin babası fizikten 80 almış beyler dağılın...

yok sen başka türlü anladın trafo ayrı anfi çıkış ses çıkış ayrı bak trafosu 180 w sa içinde ufak trafolar ve drençler kondastörler var onlar yükseltici görevi görüyor bildiğim kadarıyla yoksa direk 180 w lık bobinli yani sargılı trafo ile çalıştırırsan o anfiyi 2300 w rms lik hoparlörleri beslemez ama bu sistem çok farklı bir sistem anladın çok farklı o sadece elektrik tüketimi 180 w elektrik tüketimi okadar önemli değil önemli olan o anfinin hoparlörleri beslemesi neyse konu uzadıkça uzuyor ama şunu bilki sony shake 99 700 w elektrik tüketiyor ve 4800 w rms lik hoparlörleri besliyor içinde aynı oto anfilerdeki gibi yükseltici olması lazım vardır o sistemi de aynı müzik setlerine uygulamışlardır ama daha farklı bir şekilde içersinde bobinler var hatta sana videosunu atim de incele bakim
    https://www.youtube.com/watch?v=lCZncWBvUXU al buda sonynin içi 320 w trafo 2000 w rms hoparlörlerhttps://www.youtube.com/watch?v=opgGII2tolE buda 2.cisihttps://www.youtube.com/watch?v=fGeWc7nwTSk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disneyonur -- 14 Mart 2014; 18:01:23 >

Valla gülmekten catladim. Bir çok iddia duydum bugüne kadar da en ilginci bu oldu. Neyse bunu da duyduktan sonra kendi haline bırakalım. Ne söylesek boş. Boşuna zaman kaybı.

ben kadın değilim nebiçim konuşuyon tmmkanunsa kanun kanuna uyuyorlar ama daha değişik şeyler yapıpta uyuyorlar tmm siz bilirsiniz tmm ben bişey bilmiyorum tmm siz haklısınız tmm okk ben bişey demiyorum
  • Ya lütfen kusura bakma aklı başında ve normal bir IQ değerine sahip bir insan nasıl olur da yazar böyle bir şeyi cidden git bak biraz öğren araştır burada rezil olma daha fazla.. 180watt'lık bir trafo nasıl bir başkalaşım gösterecek ki sürekli ürettiği güç 2300watt rms olacak?? Uranyum mu var içerisinde bu trafo'nun? Ya da reaktör gibi bir şey mi barındırıyor... Yada belki de araçlarda anlık beygir gücü yükseltmesini sağlayan NOS sistemi gibi bir sistem adapte etmişlerdir bu amplinin içerisine...!! Lütfen yaa yaşın kaç olursa olsun lütfen kara cahiller gibi sırf muhalefet olsun diye bir şeyler yazma..
  • quote:

ben kadın değilim nebiçim konuşuyon tmmkanunsa kanun kanuna uyuyorlar ama daha değişik şeyler yapıpta uyuyorlar tmm siz bilirsiniz tmm ben bişey bilmiyorum tmm siz haklısınız tmm okk ben bişey demiyorum

Ben kuntepir e dedim sen den atladın

Yoksa yoksa yoksa

O sen mısın

yok bee saçmalama kuntepir kişiyi tanımıyorum bile saçmalamayı kes te gönderdiğim videolara bak bakim
    dediğinden anladım ama bu yaptığın hiç hoş değil
  • neyse tamama yazmayın artık bezdim sizlerden allahım yaaa kendi bildiklerinizi kendinize saklayın banada yazmayın artık bezdim neyse hadi bayy bu hesap nasıl kapatılıyordu kapatcam daa sizin gibi insanlar olduğu için açmamam gerekiyordu baktım dayanamadım açtım kuntepir kardeşime yardımcı olmak için ama oda size anlatmaktan bezmiş bende bezdim nasıl kapatacam söyleyin hesabımı
  • Sen uğraşma zaten bir ay atmışlar yeter sana beni de gene 4 güne gönderirler yatar çıkarız be

Bu sefer yirttin galiba?

• fiyatı fazla duruyo
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.