Şimdi Ara

LG LG D.J. X-BOOM SİNEMA SİSTEMİ 25.000W (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
10
Favori
65.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
    xboom serisi her zaman süper kalite mütiş tasırım var örnek videoda

https://www.youtube.com/watch?v=k_E0jfV2NS8
  • zaferleylaasut Z kullanıcısına yanıt
    Bana görede Astra süper bir araba ama hiç Ferrariye binmedim..Sizinkide bu hesap eli yüzü düzgün bir sistem dinleyin o zaman anlarsınız.Başka sistem bilmediğiniz için bu size süper geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
  • aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    Bu sistemler müzikte dinlenir çalınır parti yapılır herşey yapılır fark etmez yanş önemli olan tizleri ve bass ları mid sesleri net temiz versin yeter bendede xboom var lg om7560 çokta kaliteli sesi var tiz sesi olsun mid sesi olsun çok net alıyorum ben

• bu sistemin gücü kanıtlandımı kuntepir isminde bir arkadaş vardı sistemin gücü gercek diyordu noldu mevzu haklı cıktımı
  • deniz006 kullanıcısına yanıt
    Kuntepir deki lg cm9740 dı 2900 w rms yazıyor ama o set aşşa yukarı 2500 w verceni düşünüyorum kuntepir şebekedrn kaç wat çektine bakmıştı wat metreden 1500 w gibi çekiyormuş şebekeden yani bu cihazlar class d ama çok fazla güç çekiyormuş onu öğrenmiş oldum yani cihaz arkasında yazan 200 w 150 w 300w gibi değerler yalan olduğu ortaya çıkmıştır çünkü benim lg on7560 1000 w rms yazıyor ve arkasında 70 w güç tüketimi belirtmiş aynı cihazdan arkadaşta var 150 w lık inverter ile çalıştırdı inverter kaldıramayıp güç kesti 300 w lık aldı sonunda kaldırdı yani 70 w değilde 200 250 w arası güç çekiyormuş.

• Lg cm8350 kullanıyordum evde, sesi oldukça yüksekti, baslar tizler mükemmeldi, bir gün teknosada personel uyarana kadar samsungmx js9000 test etme şansım oldu. Yeri titretiyordu, bundan almalıyım diye düşündüm, uzun zaman fırsat kolladım, daha sonra bu konuyu görüp lg cm9960 in varlığından haberdar olunca bu yıkım ve deprem makinasını aldım, yok boyle bir ses, yok boyle bir güç, baslar tizler desen harika ötesi, arada kullandığım ses sistemlerinin haddi hesabi yok, kule hoparlörler, 5+1 ses sistemleri, teknosa Outlet ten alıp kullanıp sattigim sistem sayisi 30 u geçmiştir, ancak en kaliteli ses lg nin son sistemlerinde emin olabilirsiniz, lg nin soundbarlari dahil, su an sony kullanıcılarının hedefi olacağımı biliyorum ama lg bu konuda aşmış beyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: c3206

Lg cm8350 kullanıyordum evde, sesi oldukça yüksekti, baslar tizler mükemmeldi, bir gün teknosada personel uyarana kadar samsungmx js9000 test etme şansım oldu. Yeri titretiyordu, bundan almalıyım diye düşündüm, uzun zaman fırsat kolladım, daha sonra bu konuyu görüp lg cm9960 in varlığından haberdar olunca bu yıkım ve deprem makinasını aldım, yok boyle bir ses, yok boyle bir güç, baslar tizler desen harika ötesi, arada kullandığım ses sistemlerinin haddi hesabi yok, kule hoparlörler, 5+1 ses sistemleri, teknosa Outlet ten alıp kullanıp sattigim sistem sayisi 30 u geçmiştir, ancak en kaliteli ses lg nin son sistemlerinde emin olabilirsiniz, lg nin soundbarlari dahil, su an sony kullanıcılarının hedefi olacağımı biliyorum ama lg bu konuda aşmış beyler...

Hayırlı olsun. Rahatsız edici derecede buzz/tıss sesi var mı? Ledler kapatılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

quote:

Orijinalden alıntı: c3206

Lg cm8350 kullanıyordum evde, sesi oldukça yüksekti, baslar tizler mükemmeldi, bir gün teknosada personel uyarana kadar samsungmx js9000 test etme şansım oldu. Yeri titretiyordu, bundan almalıyım diye düşündüm, uzun zaman fırsat kolladım, daha sonra bu konuyu görüp lg cm9960 in varlığından haberdar olunca bu yıkım ve deprem makinasını aldım, yok boyle bir ses, yok boyle bir güç, baslar tizler desen harika ötesi, arada kullandığım ses sistemlerinin haddi hesabi yok, kule hoparlörler, 5+1 ses sistemleri, teknosa Outlet ten alıp kullanıp sattigim sistem sayisi 30 u geçmiştir, ancak en kaliteli ses lg nin son sistemlerinde emin olabilirsiniz, lg nin soundbarlari dahil, su an sony kullanıcılarının hedefi olacağımı biliyorum ama lg bu konuda aşmış beyler...

Hayırlı olsun. Rahatsız edici derecede buzz/tıss sesi var mı? Ledler kapatılabiliyor mu?

Buzz tiss sesi var ama çok az videodaki gibi değil, ledler kapatılmıyor beni rahatsız eden de o oldu, keske kapatabilseymiş, hoparlörlerin led fışı ayrı onu çıkartarak kapatılabilir, ancak disco topu mecbur açık kalıyor

• Kolonlar da beklentimden çok daha agir tek kişi taşımak biraz zor oluyor, zaten üzerinde uyari etiketleri koymuşlar iki kişi taşıması için, ama gercekten bir deprem makinası bu

• Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Bilgi için teşekkürler.

Hocam özür dilerim yanlış bilgilendirme için yeni yeni inceliyorum

LG LG D.J. X-BOOM SİNEMA SİSTEMİ 25.000Wışıklar kapamıyormuş gorselde ki tuş ile kumandadan kapanmıyor

• c3206 kullanıcısına yanıt
    Kapatılıyor ledler party modundan sonra led off yazacak boşuna sökme kabloları

• Lg xboom serisinde ses kalitesinde olsun bass olsun güç olsun gerçekten 2014 senesi öncesinden daha kaliteli üretmeye başladı 2015 ve sonrası tüm lg ler kaliteli ses vermeye ve malzeme kalitesi artmaya başladı açıkcası lg kendini aştı yani lg oj98 1800 w rms kule hoparlörünü denedim 2017 model hemde açıkcası aşırı yüksek sesi vardı yani düğün hoparlörünü gebertir yani tizleri çok net temizdi mid sesi bası çok iyidi hayran kaldım ama baya büyüktü ve kaldıramadım baya ağırdı neyse lg na9640p var oda 2300 w rms artık üretimi bitti türkiyede en çok satılan model na9640p oldu sesi bası tizi çok iyi bası desen şahane süper kaliteli yani ama lg cm9960 ise evkuru yıkıp geçiyordu lg işini iyi yapıyor ama diyerleri yapamıyor özellikle samsung ses konusunda çok geride kaldı.

• dayı bende alacam birtane LG ama antalya içi satan bulamadım temiz :/
  • Kardeşim birşey sormak istiyorum sana
    Şuan tekrar cm9740 almak istiyorum eski sattığım sistemden fakat bundan daha iyi sistem önerisi verebilir misin ben bayadır takip etmedim??

CM9960 en güçlüsü diyeceksin biliyorum da? CM9960 tan sonra CM9970 gibi bir model veya daha farklı bir isimde daha güçlü bir cihaz satışa çıkarttı mı LG?

Veyada cm9960 muadili veya ondanda daha güçlü samsungun sistemleri falan var mı bildiğin ??

Shake 99 veya Shake 100 d Dinleme fırsatın oldu mu hiç? 18" bassları olan sony shake 99 veya 100d türkiyede bulunmuyor malesef?

Biraz bilgi verebilir misin araştırdıysan eğer??@disneyonur
  • Can abi Hi fi sistem topluyorum bi yardımcı olabilir misin :)

Bu sistemler kadar yüksek çıkmayacak sesi ama amacım farklı hi fi de..

• Merhabalar 6 ay kullanılmış bi LG CM9760 sistem satın aldım 1000 liraya ürün temiz bi sıkıntısı yok görüşlerinizi alabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.