Şimdi Ara

LG LCD lerde Service USB den MKV,AVİ,MPG4 İzlemek (Resimli ) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.221
Cevap
18
Favori
527.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'liberte1' arkadasım, yardımların icin cok tesekkur ederım. yazdıklarını harfiyen uyguladım, sorunsuz bir sekilde usb aktif oldu.
    2 hafta kadar önce LG DV482 usb dvd player aldım. Harici diski okumadı, alt yazıları büyümüyordu ve volume (+)/(-) özelliği yoktu. bu sebeplerle ürünü iade ettim. Artık pc den izlemeye devam derken bu olay süper oldu. Şimdi tv, dvd playerın desteklemediği tüm özellikleri fazlasıyla deskteliyor. 120 tl ayrıca kârdayım :)

Not: verisonu 3.15 yaptıktan sonra grafiklerin (temalar) rengi soluyor ve kareleniyor. Korkmayın! V 3.55 yükledikten sonra eski haline geliyor ;)

(Usb aktifleme islemini LG 42LF2500 de uyguladım)

Donanım haber ailesine ve 'liberte1' e paylaşım için teşekkürler!
  • 3.63 yazılımını nerde buldunuz arkadaşlar
  • Avas forum da.
  • arkadaşlar 42lh4000 sahibiyim burda söylenen şeyleri aynen yaptım ve usb den film izlemeyi aktif ettim ve

arkasından da servisi aradım aynen anlattım dedimki, sevis menüden usb film izleme modunu aktif hale

getirdim garanti konusunda ne gibi sıkıntı yaşarım servis teki yetkili o modeldeki usb girişinde foto ve müzik

dinleme modu olduğunu siz film ,izleme modunu açtıysanız televizyonunuzun usb kartına bir zarar gelmesi

ihtimaline karşı garanti den çıktığını ama diğer parçalrın garanti kapsamında olduğunu belirtti yani sadece usb

kartının garanti dışı kaldığını belirtti diğer konularda bir sıkıntı olamdığını söyledi usb kartımı yanarsa yansın

varmı ötesi kafanızı yormayın bu arada televizyonum 3.40 olarak gelmişti önce 3.15 yaptım sonra 3.40 şimdi

ise 3.55 yaptım sorunsuz kullanıyorum hiçbir sorun ve sıkıntı yok.
  • Birkaç gün önce 42lh3000 aldım. Telefon yöntemi ile usb'yi aktif hale getirmeye çalıştım ama başaramadım. Cihazın versiyonu 3.63 problem ise şifre soran bölümü geçtikten sonra tool1, tool2, tool3 yazan bölümlerde dört haneli bir rakam var ve bir türlü o bölümlere müdahale edilemiyor. Yazılım düşürme yöntemini henüz tutarlı bir geri bildirim olmadığı için denemeye çekindim. Acaba bu yazılımla usb aktifleştirme yöntemi engellendi mi? Bu konuda bilgisi olan ustalardan yardım bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • +1
    quote:

Orijinalden alıntı: babahaydar

Birkaç gün önce 42lh3000 aldım. Telefon yöntemi ile usb'yi aktif hale getirmeye çalıştım ama başaramadım. Cihazın versiyonu 3.63 problem ise şifre soran bölümü geçtikten sonra tool1, tool2, tool3 yazan bölümlerde dört haneli bir rakam var ve bir türlü o bölümlere müdahale edilemiyor. Yazılım düşürme yöntemini henüz tutarlı bir geri bildirim olmadığı için denemeye çekindim. Acaba bu yazılımla usb aktifleştirme yöntemi engellendi mi? Bu konuda bilgisi olan ustalardan yardım bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• 3.63 denıyenler denıyımlerını yazabılırler mı
  • arkadaşlar 42lh4000 sahibiyim hama kumanda ile yazılım değiştirmeden meseleyi hallettim televizyon 3.24 öyle devam ediyor

sadece wmw dosyalarını oynatmaması üzücü onun haricinde gayt güzel bir gösterim alıyorum herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyman

Merhabalar arkadaşlar,

Herkes uzun süredir Lg modellerinde film oynatma işlemini yapıyor.Ancak farkettiğim bir durum var ki, M2762,M227 Gibi modeller ile ilgili kimse fazla bi çalışma yapmamış yada Döküman yazmamış,belki bende bulamamış olabilirim

Bugün Deneyerek yaptığım Durumu anlatmak istiyorum. bugun aldıgım M2762D modelinde 3.05 versiyon yuklu idi. Psilock irremote Adlı programı N95 ime yukledim,Ardından Add device I secerek "IN START SERVICE MENU" adlı kumanda kodunu yukledim ve kumanda modunda iken 2 ye bastım.
    pin kodu 0000'a basıp tool optiona girdim,aşagıya dogru media player secenegini EMF-PMM secengini secip ayarlar menusunu kapadım ve tv yi yeniden açıp kapadım. Şimdi Altyazılar ile filmlerimi seyredebiliyorum :) Belki birilerine bi yardımım olur. Saygılar.

M2262D modeli için aynı işlemi E51 telefonum ile yaptım ve müzik ile resim yanına film izleme menüsü akif oldu. yalnız tek sorun mkv uzantılı filmleri görmüyor. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

• 3.63 ICIN YORUM YOK MU
  • 3.63 yükledim. kanal geçişleri sanki birazcık hızlanır gibi. denemeye değer
  • link verırmısınız.. DTS desteği gelmiş olabilir mi?
  • yok canım dts desteği öyle bi yazılımla gelse ne güzel olurdu tabi. zaten gelse bile adamlar niye koysun. hayrına mı. muhtemelen tv deki birkça sorun giderilmiştir. bedeava ekstra özellik için lg nin yazılım yaazacağını snammam. öyle bişi yapsaalr bile yeni bir tv modeline özellikl olarsk koyarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxl

arkadaşlar 42lh4000 sahibiyim hama kumanda ile yazılım değiştirmeden meseleyi hallettim televizyon 3.24 öyle devam ediyor

sadece wmw dosyalarını oynatmaması üzücü onun haricinde gayt güzel bir gösterim alıyorum herkese tavsiye ederim

arkadaşım şu hama kumanda modelini ve nerden aldığını söylersen bizde faylansak fena olmazmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babahaydar

Birkaç gün önce 42lh3000 aldım. Telefon yöntemi ile usb'yi aktif hale getirmeye çalıştım ama başaramadım. Cihazın versiyonu 3.63 problem ise şifre soran bölümü geçtikten sonra tool1, tool2, tool3 yazan bölümlerde dört haneli bir rakam var ve bir türlü o bölümlere müdahale edilemiyor. Yazılım düşürme yöntemini henüz tutarlı bir geri bildirim olmadığı için denemeye çekindim. Acaba bu yazılımla usb aktifleştirme yöntemi engellendi mi? Bu konuda bilgisi olan ustalardan yardım bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Arkdaşlım sakın V3.63 den V3.15'e downgrade yapmayınız, henüz daha denenmemiş çünkü...Sorun olabilr...

Ancak V3.55'e dönebilirsiniz...

Ayrıca v3.63'ü alttaki linkten çekebilirsiniz...

http://r*apidshare.com/files/369473143/v3.63.00.epk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met.nar -- 29 Mart 2010; 12:26:13 >

• Bugün 47LH3000 modelini aldım Servis menüsü işini halledip getirecekler Bu modelde bu menüyü kullanan var mı? Takılma donma vs oluyor mu? Daha önceden kullandığım wd hd media player var Bunu bekleteyim mi yoksa elden çıkarıyım mı? Teşekkür ederim
  • yeni yazılımla hama kumandayı deneyen varmı?

yeni yazılımla göze gelen bir artı varmı?
  • Benim anlamadığım servis yeni yazılım yok diyor ama nette yeni yazılımlar geziyor.
  • DTS olayına peki bizim TV ler uyumlumu yani yazılımla hallolacak bir durum mu? bir yerlerde sırf telif hakkından dolayı DTS olayını ektif etmediklerini okumustum... ne derece dogrudur emın degılım tabıkı

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

yok canım dts desteği öyle bi yazılımla gelse ne güzel olurdu tabi. zaten gelse bile adamlar niye koysun. hayrına mı. muhtemelen tv deki birkça sorun giderilmiştir. bedeava ekstra özellik için lg nin yazılım yaazacağını snammam. öyle bişi yapsaalr bile yeni bir tv modeline özellikl olarsk koyarlar.
  • bugün darty den hamakumanda sipariş verdim 12.90 umarım sorun yaşamam lg lh4000 3.55 versiyon
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.