Şimdi Ara

LG L204WT 20.1 WİDESCREEN MONİTOR..!(İnceleme + (yenilendi)Resim..!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
14.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sky_sun

quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

emeğine sağlık,bide bazı lg kullanıcılarının şikayet ettiği, bi süre çalıştıktan sonra,ısınmadan dolayı, monitör köşelerinden çat-çut sesleri duyduğun oldumu hiçbu arada backlight olayı nasıl bu modelde...

evet çok iyi bir noktaya değindin diyebilirim. LG kullanıcısı olarak bu sorun genelde mevcut. ısınma sorununun yanında paneli çevreleyen plastik yapının çok kalitesiz olması çat çut seslerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

edit: düzeltme

hmm evt başlarda ilk 1 hafta kadar birsey duymamistim arkadas sormus bende yok demistim ama bir gece baktim kapattiktan sonra sogumaya baslayinca çıt çıt die sesler duydum ama öyle deli gibi isinmiyor normal duzeyde her elektronik eşyada oldugu gibi isiniyor...
  • LG monitörler için forte manager programı.Bu programla windows üzerinden ayar yapabiliyor ve bu ayarları kayıt edebiliyorsunuz.Yükleme bağlantısına ulaşmak bazen zahmetli olabiliyor o nedenle aşağıda bağlantıyı veriyorum.Belki işinize yarar.

http://www.lge.com/products/sidemenu/list/lcd%20monitor_PRD|DWN_down|read_10595_1.jhtml#
  • quote:

Orjinalden alıntı: iko68

LG monitörler için forte manager programı.Bu programla windows üzerinden ayar yapabiliyor ve bu ayarları kayıt edebiliyorsunuz.Yükleme bağlantısına ulaşmak bazen zahmetli olabiliyor o nedenle aşağıda bağlantıyı veriyorum.Belki işinize yarar.

http://www.lge.com/products/sidemenu/list/lcd%20monitor_PRD|DWN_down|read_10595_1.jhtml#

l204wt ye olmuyor sanirim series te yazmiyor ne yazikki..
  • quote:

Orjinalden alıntı:

hmm evt başlarda ilk 1 hafta kadar birsey duymamistim arkadas sormus bende yok demistim ama bir gece baktim kapattiktan sonra sogumaya baslayinca çıt çıt die sesler duydum ama öyle deli gibi isinmiyor normal duzeyde her elektronik eşyada oldugu gibi isiniyor...

bak sana bir tavsiye. lcd çalıştıktan bir iki saat sonra panelin köşesinden ortaya kadar elinde hafifçe bastır. yani sol üst köşeden başla, sağa doğru hafif hafif bastırarak git. eğer bir boşluk hissedersen, o kısım zamanla ısıya maruz kalıp, panelin özelliği olan düzlüğünü kaybeder vve o kısım eğrileşmeye başlayınca oradaki görüntüde bozulmalar oluşur. lg hariç HİÇ BİR lcd de bu sorun yok. bizzat test ettim. benim 2 ayım sıft internet kafelerde geçti. her yere gittim. tüm lcdleri inceledim. bu sadece lg nin belirli modellerinde var.

çıtırdama ise paneli çevreleyen plastik çerçevenin ısıdan dolayı genleşmesi anlamına gelirki hoş bir durum değil. bu plastiğin kalitesiz olduğunu gösterir. eğer şuan lg nin teknik servisini arayıp, lcd monitörümde çıtırdamalar var desen. teknik servise göndersen hemen panel değiştirirler.

çerçevelerdeki her açılma, o kısımdaki ışığın ekrandan yansıyıp göze gelirken kırılmasına ve o kısımda flu ve eğri görüntü oluşturmasına sebep olur.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı:

bak sana bir tavsiye. lcd çalıştıktan bir iki saat sonra panelin köşesinden ortaya kadar elinde hafifçe bastır. yani sol üst köşeden başla, sağa doğru hafif hafif bastırarak git. eğer bir boşluk hissedersen, o kısım zamanla ısıya maruz kalıp, panelin özelliği olan düzlüğünü kaybeder vve o kısım eğrileşmeye başlayınca oradaki görüntüde bozulmalar oluşur. lg hariç HİÇ BİR lcd de bu sorun yok. bizzat test ettim. benim 2 ayım sıft internet kafelerde geçti. her yere gittim. tüm lcdleri inceledim. bu sadece lg nin belirli modellerinde var.

çıtırdama ise paneli çevreleyen plastik çerçevenin ısıdan dolayı genleşmesi anlamına gelirki hoş bir durum değil. bu plastiğin kalitesiz olduğunu gösterir. eğer şuan lg nin teknik servisini arayıp, lcd monitörümde çıtırdamalar var desen. teknik servise göndersen hemen panel değiştirirler.

çerçevelerdeki her açılma, o kısımdaki ışığın ekrandan yansıyıp göze gelirken kırılmasına ve o kısımda flu ve eğri görüntü oluşturmasına sebep olur.

eğer böyle ise bu ürün arizali mi demek oluyor..bana alirken hicbisey demediler eger gercekten ilerde sorun yaratacaksa goruntude onlem almak lazim panel derken tam olarak neyi degisirler yani gerek varmi suan boyle bir sey yapmama tesekkurler..
  • valla benim ilk lcd teknik serviste bu yüzden değişti. aynı sorun çıkınca değişim yaptılar. sonra bunda da çıktı aynı sorun. tekrar gönderdim bişi yapmadan geri geldi. yani LG bir ölüm. ya böyle uğraşacaksın ya da o kusurları görmezden geleceksin. vidyoya çekip siteye koyacam millete örnek olsun da alırken dikkat edilsin diye. panel derken camı çerçeveyi falan değiştiriyorlar. çünkü benim ilk lcd de bir tane ölü piksel vardı. teknik servis panelin değiştiğini söyledi, gelen lcd de baktım ölü piksel yoktu. yani camı falan değiştiriyorlar. bak sana bir belge göstercem. arıza tespitine iyi bak ne yazıyor.

LG L204WT 20.1 WİDESCREEN MONİTOR..!(İnceleme + (yenilendi)Resim..!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 15 Aralık 2007; 0:51:44 >
  • bende de bunun aynısının 19 inç olanı var memnunum iki farkı var biri 19 inç olması diğer i 19 olanın 5000:1 olması
  • quote:

valla benim ilk lcd teknik serviste bu yüzden değişti. aynı sorun çıkınca değişim yaptılar. sonra bunda da çıktı aynı sorun. tekrar gönderdim bişi yapmadan geri geldi. yani LG bir ölüm. ya böyle uğraşacaksın ya da o kusurları görmezden geleceksin. vidyoya çekip siteye koyacam millete örnek olsun da alırken dikkat edilsin diye. panel derken camı çerçeveyi falan değiştiriyorlar. çünkü benim ilk lcd de bir tane ölü piksel vardı. teknik servis panelin değiştiğini söyledi, gelen lcd de baktım ölü piksel yoktu. yani camı falan değiştiriyorlar. bak sana bir belge göstercem. arıza tespitine iyi bak ne yazıyor.

ısındakca ses geliyor yaziyor..hmmm can sıkıcı bir olay monitorde tek eksik bu desek yeridir....yani ben bunu teknik servise versem ayni sey devammi edecek diyorsun?..arkadasim birde resimde adresin fln gozukuyor tel numaran onlarin ustunu kapat istersen..!!
  • ceptel yuzunden super kalite degil..!

• selam. senin lcd ile benim lcd nin biçimi aynı. yani arkasında biraz çıkıntı var. gerisi ise ince.

resmi şu benim lcd nin

lg nin bu geometrik şekilli lcdlerinde problem var. L1919 modelinde de test ettim problem yok. adresim görünsün önemli değil. bayramdan sonra fujitsu siemens ve bu ürünü aldığım myro yu mahkemeye vereceğim zaten. olay yargıya intikal edecek. yoksa kimse takmıyor. myro topu fujitsu siemense atıyor. fujitsu ise topu tekrar aldığım yere myroya atıyor. zaten ben ürünü şuan geri iade ettim. tekrar bakacaklarmış. bayramdan sonra mahkemede görüşeceğim onlarla. tüketiciysem yasalar arkamda

o gösterdiğim belgenin üzerine etiket yapıştırdıkları için tam görülmüyor. arıza tam olarak şöyle:

"ısındıkca ses geliyor. ekranda açılmalar oluşmuş. ekranda boşluklar var. "

teknik servise versen de takacakları yeni çerçeve aynı malzeme. en fazla bir hafta idare eder. benim lcd geldi. 1 hafta içinde tekrar çıt çıt sesleri gelmeye başladı. ya paneli değiştiriyorlar, ya da çerçevesini söküp, tekrar takıyorlar iyice sıkıştırarak. valla ben philips 190c modeline göz diktim. çerçevesi kalın olduğu için bu tür problemleri yok. LG de ekran zaten ince ve ağır. çerçeve de çok zayıf kalitesiz malzemeden yapılmış. çerçeve ekranı taşıyamıyor...

bak alta bir resim koydum

bu gösterdiğim kısımları kontrol et. eğer boşluk varsa ya da açılmalar. lcd de hata var demek. özellikle alt kısımda LG logosunun bulunduğu ekranla birleşen çerçeveye iyi bak. açılmalar göreceksin.
    umarım senin lcd de böyle hatalar yoktur.

edit : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 15 Aralık 2007; 21:08:46 >
  • Bayramdan sonra LG L19WT-SF veya LG L20WT-SF almayı düşünüyordum, bu başlığı görünce soğudum...

Samsung'larında parlaklığı çok düşük geldi...Philips'ler nasıl acaba?...

Bu arada... Benim sistemim imzamdaki gibi... Ekran Kartım onboard 32 MB. bir ekran kartı... Doğal olarak ekran kartı alacağım... Bana AGP 8X ekran kartı ne tavsiye edersiniz?... DVI girişi olmalı... Gerçi bu DVI olayından da pek anlamıyorum... Özellikle film seyrederken görüntü çok farkeder mi?...
  • Sky_Sun monitörü ne zaman aldın şikayetler ne zaman başladı.Yani çıtlama seslerinden bahsetmiyorum.Bu çıtlama sesleri paneli çevreleyen plastik maddeden geliyor bunun monitöre verdiği fiziki zarar nedir.Kullanımı etkiliyormu.Yani tam olarak ne oldu evet açılmalar var demişsin benim sormak istediğim bu açılmalar günlük kullanımda ne gibi olumsuzluklara sebebiyet verdi.

Yabancı forumlara baktın mı buralarda benzer şikayetler varmı?
  • evet kullanımı etkiliyor. açılma olan kısmın geometrik şekli değişiyor. mesela yukarı kısımda açılma olur ve siz monitöre aşağıdan bakarsanız, o kısmı dalgalı görürsünüz. normalde panel düzdür. ama açılma olunca o kısımda şişlik oluşuyor.

ikinci olarak
    lcd ekranlarında bildiğiniz gibi cam yok. şeffaf bir plastik madde var. ve hassas. sıcaklık ile açılan ksımdaki plastik alaşım eğrilmeye kıvrılmaya başlar. o kısımdaki görüşü bozar. tabi bu ikinci söylediğim daha ilerde olacak birşey ama çerçevenin açılması geometrik şekli bozuyor. ben LG tavsiye etmiyorum bunu kızgınlık ile söylemiyorum. bu genel bir tavsiye ama her LG modelinde olacak diye birşey yok. bazı modellerde çerçeve kısmı kalın ve dolgun olduğundan sorun oluşmuyor. ama bu resmini gösterdiğim tiptewki LG lcdlerde sorun var. hem de tamamında.

şöyle düşünelim; ince kare mika cam düşünün. ısıya maruz kaldığı zaman kenarlardan kıvrılmaya başlar içe ya da dışa doğru. bu kıvrılmayı işe lcd nin plastiği önler. arada boşluk olması bu kıvrılmayı durduramaz. bu yüzden eğer lcd niz de bu tür problem varsa teknik servisle konuşup değişimini isteyin. bu şuan normal görünebilir ama ileride sorun çıkarır. bu boşluk kullanıma başladıktan ilk 2 hafta sonra sorun çıkarır. lcdlerde üst kısım ile yan kısım 90 derecelik açı ile birleşir köşeden. çerçeve açıldığı zaman

not: ben monitörü 2 ay önce aldım. 1 ay kullandım, 1 ay da teknik serviste geçti. toplam 2 ay oldu alalı.

açılma ile ilgili resim koydum oradan kontrol edersiniz. amacım sizi LG ye soğutmak değil. eğer LG aldıysanız kontrol edip zarardan dönmeniz yani kişisel menfaatiniz için bu amaç içindeyim. asla kimsenin satın aldığı ürünü kötüleme gibi bir niyetim yok zira ben de LG satın aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 16 Aralık 2007; 13:51:06 >
  • sky_sun dediklerini birbir kontrol ettim evt en fazla plastikte bosluk logonun orda var yanliz eger boyle bisi varsa dedigin gibi bu serilerin hepsinde boyle bir sorun var..yani teknik servise goturmek fayda degil..sonucta gotursem sana yaptiklari gibi benim de ya cikartip iyice sıkacaklar ya da aynisinin sifirindan verecekler ayni tas ayni hamam yani....surada takildim goruntude de bozulma yapiyor demissin bosluk olan yerde geometrik sekilde bozukluk olur fln diye..ben baktim goremedim tam olarak nasil bakmam yapmam lazim yukarda bir arkadas demis sogudum monitorden diye valla arkadasim monitor cok guzel ama bu cit cit sorunu biraz can sıkıyor..ama oyle her dk da ses gelmiyor yani 3-5 saatte bir ozellikle gece kapattiktan sonra sogumaya baslayinca yapiyor bende...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

yukarda bir arkadas demis sogudum monitorden diye valla arkadasim monitor cok guzel ama bu cit cit sorunu biraz can sıkıyor..ama oyle her dk da ses gelmiyor yani 3-5 saatte bir ozellikle gece kapattiktan sonra sogumaya baslayinca yapiyor bende...

Evet ben dedim "soğudum" diye...

Şöyle ki:

Ben bütçesi kısıtlı bir insanım.... Şu an LG FLATRON F700B CRT monitör kullanıyorum... 2004 yılının Mart ayında aldım bu monitörü... Hala kullanıyorum... Bir problemim de yok... Ancak birkaç hafta önce TOSHIBA laptop aldım ve onun görüntüsünü gördükten sonra bu monitöre bakamaz oldum... Bu nedenle monitör değiştirmek için para biriktirmeye başladım...

Öncelikle ben ne istediğini bilen bir kullanıcıyım, yani en iyisinden ziyade işime yarayanı almak isteyen biriyim... Benim bir ürünü almam 3 aşamada gerçekleşir... Bunlar:

1: İhtiyaçlarımı belirleme...
    2: İhtiyaçlarımı karşılayacak ürünleri belirleme ve bu ürünleri kıyaslama; ürün özellikleri, kullanıcı yorumları ve piyasadaki en avantajlı (ucuz değil, avantajlı) fiyattan satan yerleri araştırma...
    3: Ürünü satın almak... Yani ben bir mağazaya girdiğimde genelde ya fiyat araştırması için girerim ya da satın almak için; ikisini birden pek yapmam...

Laptop alırken de bir başlık açmıştım buraya ne amaçla kullanacağımı yazmış ve bu doğrultuda tavsiye istemiştim... Birkaç hafta da araştırma yapmıştım... En sonunda da bir yeri aradım, bir TOSHIBA modelini sordum, yok dedi... Aynı günün akşamı başka bir nedenle tekrar aradığında bana başka bir model tavsiye etti ve o ürünü araştırdım... Sonra ürünü beğenince arayıp pazarlık yaptım ve "paramı hazırlayınca alacağım" dedim... Paramı hazırladıktan sonra da telefon açıp kapora falan vermeden laptop'ı sipariş ettim... Ürün geldiğinde de gidip aldım... Zaten benden kapora için direten yerle de işim olmaz, sözüm senettir...

Bu monitörde de pek bir fark yok... Ufak tefek oyunlar dışında oyun oynamıyorum, bol bol internete giriyorum, office ve kimi multimedia dosyalarına bakıyorum; ancak hepsinden önemlisi tam bir sinema delisiyim, bol bol film seyrederim... Şu an 2. aşamadayım... 3. aşamada da mağazaya ürünü satın almak için gireceğim... Eğer monitörler açıksa son bir görüntü kıyaslaması yapabilirim... Gireceğim mağazadan elimde bir monitörle çıkma olasılığım %100 gibi; tabii bir aksilik olmazsa...

Şimdi neden bunları yazdım?... Ben güvenilir bir alıcıyımdır... Ancak her şeyin bir karşılığı olduğu gibi bunun da bir karşılığı var... O da tabii ki "GÜVEN"dir... Ürünü satana ve aldığım ürüne güveneceğim... En iyi, en kaliteli ürün beni satıcıyla ve/veya teknik servisle yüz göz etmeyen üründür... Aldığım günün akşamı kafamı yastığa koyduğumda beni huzurla uyutan üründür... Monitör odamda, yatağım monitörün tam karşısında... Gece bilgisayarı kapatıp yatağa uzandığımda monitör çatır-çutur ederse ben huzur içinde uyuyabilir miyim?... Tabii ki HAYIR... Demek ki bu ürün nazarımda kötü bir ürün... İşte bu yüzden "soğudum" dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 16 Aralık 2007; 22:42:02 >
  • pulstar.. yazini okudum anliyorum boyle seyleri gercekten almak emek istiyor bende butcesi kisitli biriyim...öyle boyle samsung 17 tft monitorumude satarak ve gelen parayi mevcut paranin ustune koyarak aldim..lg ye guveniyorum yanliz cat cut sorunu boyle elektronik esyalarda olur...mesela bundan once sattigim samsung 17 tüplü monitorumdede boyle geceleri kapadiktan sonra sogumaya baslayinca cat cut ses geliyordu..salondaki siemens 84 ekran tv den de gece sogumaya baslayinca ses geliyor..yani sonucta plastik ses yapiyor ister istemez uzun kullanim sonucunda..tabi bende istemezdim yapmasini yanliz monitorun boyle bir ses yapmasi okadar para verdikten sonra can sıkmıyor degil yanliz beni cok fazla etkilemiyor goruntu ve performans super o yeter benim icin....bilmiyorum diger lcd monitorlerde boyle ses yapiyormu kullanana sormak lazim(philips,samsung,benq vs..)...ama bizim evdeki diger elektronik aletlerde dedigim gibi ses yapmis oldugu icin bende rahatlama oldu...sadece bu yapmis olsaydi bilmem bukadar rahat olabilir miydimama sonucta piyasadaki f/p olarak nadir urunlerden diyebilirim...

bak mesela bu yaziyi yazdiktan sonra forumu geziyordum arkadasin biri acmis samsung 2232BW de vinlama sorunu diye diger arkadaslarda onay vermisler yani sonucta yuzde yuzluk elektronik esya bulmak hatasiz kul olmaza benzior birazda sanirim..mutlaka diger markalarinda bir eksigi vardir..zaten bu sayede donuyor ya bu piyasa..4*4 lük bir mal olsa zaten diger markalar batar..!

iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 16 Ocak 2008; 2:08:50 >
  • quote:

pulstar.. yazini okudum anliyorum boyle seyleri gercekten almak emek istiyor bende butcesi kisitli biriyim...öyle boyle samsung 17 tft monitorumude satarak ve gelen parayi mevcut paranin ustune koyarak aldim..lg ye guveniyorum yanliz cat cut sorunu boyle elektronik esyalarda olur...mesela bundan once sattigim samsung 17 tüplü monitorumdede boyle geceleri kapadiktan sonra sogumaya baslayinca cat cut ses geliyordu..salondaki siemens 84 ekran tv den de gece sogumaya baslayinca ses geliyor..yani sonucta plastik ses yapiyor ister istemez uzun kullanim sonucunda..tabi bende istemezdim yapmasini yanliz monitorun boyle bir ses yapmasi okadar para verdikten sonra can sıkmıyor degil yanliz beni cok fazla etkilemiyor goruntu ve performans super o yeter benim icin....bilmiyorum diger lcd monitorlerde boyle ses yapiyormu kullanana sormak lazim(philips,samsung,benq vs..)...ama bizim evdeki diger elektronik aletlerde dedigim gibi ses yapmis oldugu icin bende rahatlama oldu...sadece bu yapmis olsaydi bilmem bukadar rahat olabilir miydimama sonucta piyasadaki f/p olarak nadir urunlerden diyebilirim...

bak mesela bu yaziyi yazdiktan sonra forumu geziyordum arkadasin biri acmis samsung 2232BW de vinlama sorunu diye diger arkadaslarda onay vermisler yani sonucta yuzde yuzluk elektronik esya bulmak hatasiz kul olmaza benzior birazda sanirim..mutlaka diger markalarinda bir eksigi vardir..zaten bu sayede donuyor ya bu piyasa..4*4 lük bir insan olsa herkes onunla tanismaya calisir gibi bir durum biraz sacma oldu ama idare et

iyi forumlar...

Sen de haklısın... Elektronik eşya sonuçta... Yalnız ben şu LG'ye hala yakın durmaya devam ediyorum... Çünkü bugüne kadar 3 tane LG marka ürün kullandım, imzamda da görebilirsin ve hiç sorunum olmadı...

Gidip göreceğim bu ürünleri... LG L194WT-SF veya LG L204WT-SF modellerinden birini alabilirim... Pazar günü TEKNOSA'ya gittim ve o kadar model içinde LG L194WT-SF benden yaklaşık 50 cm uzakta ve 30 cm. aşağıda olmasına rağmen görüntü kalitesini hissettiriyordu...

Bir de merak ettiğimhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=14122 şu ekran kartını alıp taksam yine imzamda yazdığım donanımla bu monitörden verim alabilir miyim?... Yalnız oyun olarak değerlendirmeyin... Oyunlarla pek aram yoktur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pulstar

quote:

pulstar.. yazini okudum anliyorum boyle seyleri gercekten almak emek istiyor bende butcesi kisitli biriyim...öyle boyle samsung 17 tft monitorumude satarak ve gelen parayi mevcut paranin ustune koyarak aldim..lg ye guveniyorum yanliz cat cut sorunu boyle elektronik esyalarda olur...mesela bundan once sattigim samsung 17 tüplü monitorumdede boyle geceleri kapadiktan sonra sogumaya baslayinca cat cut ses geliyordu..salondaki siemens 84 ekran tv den de gece sogumaya baslayinca ses geliyor..yani sonucta plastik ses yapiyor ister istemez uzun kullanim sonucunda..tabi bende istemezdim yapmasini yanliz monitorun boyle bir ses yapmasi okadar para verdikten sonra can sıkmıyor degil yanliz beni cok fazla etkilemiyor goruntu ve performans super o yeter benim icin....bilmiyorum diger lcd monitorlerde boyle ses yapiyormu kullanana sormak lazim(philips,samsung,benq vs..)...ama bizim evdeki diger elektronik aletlerde dedigim gibi ses yapmis oldugu icin bende rahatlama oldu...sadece bu yapmis olsaydi bilmem bukadar rahat olabilir miydimama sonucta piyasadaki f/p olarak nadir urunlerden diyebilirim...

bak mesela bu yaziyi yazdiktan sonra forumu geziyordum arkadasin biri acmis samsung 2232BW de vinlama sorunu diye diger arkadaslarda onay vermisler yani sonucta yuzde yuzluk elektronik esya bulmak hatasiz kul olmaza benzior birazda sanirim..mutlaka diger markalarinda bir eksigi vardir..zaten bu sayede donuyor ya bu piyasa..4*4 lük bir insan olsa herkes onunla tanismaya calisir gibi bir durum biraz sacma oldu ama idare et

iyi forumlar...

Sen de haklısın... Elektronik eşya sonuçta... Yalnız ben şu LG'ye hala yakın durmaya devam ediyorum... Çünkü bugüne kadar 3 tane LG marka ürün kullandım, imzamda da görebilirsin ve hiç sorunum olmadı...

Gidip göreceğim bu ürünleri... LG L194WT-SF veya LG L204WT-SF modellerinden birini alabilirim... Pazar günü TEKNOSA'ya gittim ve o kadar model içinde LG L194WT-SF benden yaklaşık 50 cm uzakta ve 30 cm. aşağıda olmasına rağmen görüntü kalitesini hissettiriyordu...

Bir de merak ettiğimhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=14122 şu ekran kartını alıp taksam yine imzamda yazdığım donanımla bu monitörden verim alabilir miyim?... Yalnız oyun olarak değerlendirmeyin... Oyunlarla pek aram yoktur...

bende msı fx5500 var 223bw ekranı masa üstünde 1680*1050 çalıştırıyor.filim falan sorun olmaz.ama sen 5500 alma.agp daha iyi kartlar var.aynı fiyata.
    illa alacam diyorsan
    benim kartı sana 50 liraya veririm.kart vatandan garantili.1 sene daha garantisi var heralde.kutusu dahil herşeyi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihaitachi -- 17 Aralık 2007; 12:16:17 >
  • pulstar;s@ngoku arkadasinda dedigi gibi almisken daha iyi birsey alabilirsin bende ati radeon 9550 256mb/128bit var vcd ve dvd filmlerde herhangi bir sorun yasamadim hatta super otesi performans yanliz hd film izlemeye calistigimda performans dustu bayagi ama hd filmle isim olmaz diyorsan bu ayarlarda bir kart yetecektir..!...ileriye donuk olmasi acisindan daha iyi bir kart imkan varsa şuan al derim....sonucta hd filmler yayginlasacak ve gene almak zorunda kalabilirsin..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cosica

avermedia e-tv tv kartımla tv seyrederken full ekran seyredemiyorum çok düşük çözünürlükte seyredebiliyorum görüntüyü full ekran yapınca görüntü donuyor,nedenini bilen var mı acaba?
    sistemim aşağıda yazılı.

ekran kartindan olabilir sürücüleri fln guncel degilse..

sağol ama sanırım ondan değil çünkü tv kartı yaklaşık 3,5 senelik ekran kartıysa onboard X1250 yeni yani acaba bi uyumsuzluk mu var, bu arada Nero nun yazılımıyla tam ekran görüntü alınabilyo bu tv kartından ama onda da kanal geçişi çok yavaş ve az kanal yakalıyo.teşekkür
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.