Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
11
Favori
68.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lg k10 daha mantıklı olur.daha performanslı bi telefon hem batarya süresi daha iyi.
  • Ben bir daha lg telefon almam ya valla lgk10 dan memnun değilim şahsen çok donup kalıyor dokunmatiği bile donuyor işlem yapılmıyor kalıyor öyle hiç memnun değilim gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman470098

lg k10 daha mantıklı olur.daha performanslı bi telefon hem batarya süresi daha iyi.

cevabiniz icin tesekkurler. Gecen telefoncuda deneme sansim oldu kutu yeni acilmisti, kamerasi berbat otesi. Bende moto g var, on kamerasi lg k10 dan cok daha iyi diyebilirim. Menu gecislerinde donmalar oldu. kisacasi bu cihazi almicaz.. Tavsiyede bulunan herkese tesekkurler.

• http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-k10-k430n-16-gb-45g-cep-telefonu-P122728025

arkadaslar bu alınırmı

k430n

2 gb ram 16 gb hafıza 4,5 g çift hat demıs alınırmı arkadaslar

dsy ve n arasında ne farklar var bılen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 10 Kasım 2016; 1:6:12 >
  • Kardeşime k10 aldık ama ekran koruyucu bulamıyorum tam olan hep yanlardan kısa kalıyor. Tam olarak ekrani kaplayan koruyucu alan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben lg k10dan pek memnun değilim çünkü sanırım telefonda ekran problemi var dokunmatik bozuluyor cihaz çalışmıyor ve çok donuyor nedense

• Arkadaşlar. Acilen ucuz bir telefon almam lazım. En güzeli k10 alıcam bütün konuyu okudum ama güncel olarak satıcı tavsiye edebilir misiniz? 2 gb ve 8 çekirdekli olan sorun çıkarmayan model tabi ki
  • Arkadaşlar. Acilen ucuz bir telefon almam lazım. En güzeli k10 alıcam bütün konuyu okudum ama güncel olarak satıcı tavsiye edebilir misiniz? 2 gb ve 8 çekirdekli olan sorun çıkarmayan model tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayakustu

Arkadaşlar. Acilen ucuz bir telefon almam lazım. En güzeli k10 alıcam bütün konuyu okudum ama güncel olarak satıcı tavsiye edebilir misiniz? 2 gb ve 8 çekirdekli olan sorun çıkarmayan model tabi ki

Netten alıcaksan ithalatcı olarak düşünüyorsan, n11.comda başaran mobile var. Ben ordan 2 adet aldım gayet memnunum.

• LattAsdfasdf L kullanıcısına yanıt
    gördüm hocam ama fiyatları biraz daha yüksekmiş.
    şu linkteki telefonda da lte yazıyor acaba dys olan mıdır yoksa n mi?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-k10-k430-orjinal-sifir-kutulu-kayitli-550-tl-teknocepte-362863457/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-Atum

Kendi LG K10 un tüm özelliklerini öğrenmek isteyen arkadaşlar CPU-Z yi indirsinler.

İşlemcilerinin anlık ısısına kadar öğrenebilirler.

Bendeki K430DSY çift sim, 8 Çekirdek, 2 gb ram li modeli.

RDS Radyosu bilem var.

nasıl k10 o öyle altta 2 km boşluk var ve lg yazıs yok

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-k10-k430-orjinal-sifir-kutulu-kayitli-550-tl-teknocepte-362863457/detay/

Ben sahibinden.comda sıfır cihazlara güvenmiyorum o yüzden bilgim yok.

• quote:

Sahibinden bir ürün almanı tavsiye etmem,http://www.hepsiburada.com/lg-k10-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGK10G-B?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=cimri.c.k.pc bu siteden gönül rahatlığı ile alabilirsin, 2gb modeli olan bu. 100 tl daha az vericem diye garantisi hiç olmayan aclmıs ama 0 denilen cihazları alma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

quote:

Sahibinden bir ürün almanı tavsiye etmem,http://www.hepsiburada.com/lg-k10-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGK10G-B?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=cimri.c.k.pc bu siteden gönül rahatlığı ile alabilirsin, 2gb modeli olan bu. 100 tl daha az vericem diye garantisi hiç olmayan aclmıs ama 0 denilen cihazları alma.

peki teşekkür ederim cevaplarınız için. bunu da dikkate alacağım. selamlar

• Her DUAL SİM, LG K10 K430DSY modeli değildir.

K430DS modeli de vardır.

K430DSY yi özellikle tavsiye ederim.

Şu anda bile bazı Migros mağazalarında 699 TL ye satılıyor.

• Bak böyle....

• quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

Kendi LG K10 un tüm özelliklerini öğrenmek isteyen arkadaşlar CPU-Z yi indirsinler.

İşlemcilerinin anlık ısısına kadar öğrenebilirler.

Bendeki K430DSY çift sim, 8 Çekirdek, 2 gb ram li modeli.

RDS Radyosu bilem var.

nasıl k10 o öyle altta 2 km boşluk var ve lg yazıs yok

• quote:

Bak böyle....

Hocam kızmayın allah allah

Sizin kamera baya değişik çekiyor telefonu

• Beyler benim telefon saati otomatik yapınca 1 saat geri alıyor. Kendim ayarladım saati normal haline. O zamanda steam'de sıkıntı çıkıyor, saati otomatik ayarlayın diye uyarı veriyor. Nasıl düzeltebilirim ?

Edit: Örneğin Bahreyn saati gmt +3. Onu kullansam sıkıntı çıkar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 17 Kasım 2016; 13:55:19 >
  • Forumda baktım göremedim, kişi zil sesi ayarlayamıyorum, rehberde zil sesi atayacağım kişinin, kişisel ton pasif görünüyor, müzik çalma proğramında müziğin üzerine gelip kişisel ton yap diyorum olmuyor, birşeyi atlıyorum, anlamadım, bu durumu çözen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyomex -- 17 Kasım 2016; 23:15:8 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.