Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrekaplaner

arkadaşlar merhaba 3 sene kadar lg g2 kullandım ilk çıktığı zamanlar kliksa.comdan paralel ithalat olarak 1100 tl ye aldım telefonun ekranı kırılınca 03.12.2016 tarihinde iphone 7 aldım fakat bir telefona bu kadar para verdiğim için pişman oldum ve aldığım fiyatın 100 tl altına cihazı dün sattım şimdi lg k10 lar dikkatimi çekti tasarım olarak çok güzel telefondan beklentim facebook instagram. birde clashofclans oynarım sizce işimi görür mü ? birde çift sim hatlı olan ve tek hatlı olan var tek hat işimi görüyor çift hatlı daha ucuz sizce neden şu iki linkden hangisini önerirsiniz ?
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-k10-45g-lte-2gb-ram-ithalatci-firma-garantili-P117724056

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-k10-cift-hatli-cep-telefonu-2-yil-ithalatci-garantili-P145118010

4 saate yakin sürede sarj oluyor. Kamera ışığa ortama göre şaşırtıyor bazen vasat bazen iyi çekiyor ama hafif titretince berbat ceker. odaklama yapmiyor falan kamera bence vasat. Geri kalanlari işini görür de baska cihazlara bak derim. Sarj olma suresi sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar iyi akşamlar.

Lg k10 420n kullanıyorum. Telefonumu yere düşürdüm ve ekranını kırdım.Ekranı değiştikten sonra telefonum kendine gelmedi ve birçok hata verdi ve şu an neredeyse kullanılamaz durumda. Şimdi karşılaştığım problemleri yazayım:

1.Öncelikle arka taraftaki hoparlor çalışmıyor. Konuşma yaparken dış ses hoparloru olarak ve arama geldiğinde ses veren hoparlor olarak çalışmıyor.Ses cızırtı halinde duyuluyor.

2. Telefon ikide bir yüksek sıcaklık algılan diyye uyarı veriyor ve genelde bu uyraıdan 5 saniye sonra güvenlik nedeniyle yükse kısıdan dolayı telefon kapanıyor diye uyarı veriyor.

3. Arama ekranı, tam arama yaptığım esanda yani telefon düşeceği esnada ekran kararıyor.

4. Ana ekran bazendefalarca tıklamama rağmen açılmıyor.

5. Şarj yüzde 20 altına düştükten sonra (bazen) bir yudum su gibi hızla bitiyor ve kapanıyor neredeyse.

Şimdilik aklıma gelennler bunlar.
    Asıl sorum ise şu. Bu telefona fatiha okumalı mıyım? yoksa bir parçasını vs. değişssem çözülecek bir sorun mu acaba?

hızlı yazdığım için imla bozum oldu. kusura bakmayın.

şimdiden cevap ve ilginiz için teşekkür ederim.

• Anneme bu telefondan alayım diyorum. Babama lenovo k5 aldım ama bu telefon bir tık daha iyi sanırım.

2 gb ramli modelin 4G desteği yok mu arkadaşlar. N11 deki 2gb ramli model satanlara sordum birisi 4g var diyor birisi 4g yok diyor. Başka bir satıcıda 1.5gb ramli modelde 4g var. Kafam karmakarışık oldu.

16gb dahili hafıza, 2gb ramli modelde ve en önemlisi 4G desteği olan model hangisi yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Anneme bu telefondan alayım diyorum. Babama lenovo k5 aldım ama bu telefon bir tık daha iyi sanırım.

2 gb ramli modelin 4G desteği yok mu arkadaşlar. N11 deki 2gb ramli model satanlara sordum birisi 4g var diyor birisi 4g yok diyor. Başka bir satıcıda 1.5gb ramli modelde 4g var. Kafam karmakarışık oldu.

16gb dahili hafıza, 2gb ramli modelde ve en önemlisi 4G desteği olan model hangisi yardımcı olur musunuz?

Benimki LG-K430TR modeli 2 gb ram var, 4.5 g destekli
  • Arkadaslar konuya hakik kimse yok herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Anneme bu telefondan alayım diyorum. Babama lenovo k5 aldım ama bu telefon bir tık daha iyi sanırım.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-k10-lte-k430-2-gb-ram-16-gb-hafiza-cift-hatli-P145441367

Satıcı bu üründe 4G var dedi sanırım bunu alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 11 Ocak 2017; 18:29:52 >

• quote:

quote:

quote:

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-k10-lte-k430-2-gb-ram-16-gb-hafiza-cift-hatli-P145441367

Mağaza fazla satış yapmamış ama güvenilir görünüyor. İthalatçı garantiyi sıkıntı yapmıyosanız hayırlı olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mağaza fazla satış yapmamış ama güvenilir görünüyor. İthalatçı garantiyi sıkıntı yapmıyosanız hayırlı olsun.

Şuradan da alabilirim aslında fiyat hemen hemen aynıya geliyor.gg de 664 lira n11 de 669 lira.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-k10-lte-k430tr-16gb-2-yil-garantili-258417238

Bu n11 deki cihaz ile gittigidiyor cihaz arasında fark yok sanırım.

• siyahveon S kullanıcısına yanıt
    Bence Fatiha oku çünkü tek bir prcayla düzelecek gibi değil.

• Arkadaşlar merhaba. K10 ile Stylus 2 arasında kaldım. Türk telekomdan alacağım. K10 u telekomdan alan varsa özelliklerini bir yazabilir mi acaba? Çünkü farklı yerlerde farklı işlemcilerden ve ram miktarından bahsediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkcem44

Arkadaşlar merhaba. K10 ile Stylus 2 arasında kaldım. Türk telekomdan alacağım. K10 u telekomdan alan varsa özelliklerini bir yazabilir mi acaba? Çünkü farklı yerlerde farklı işlemcilerden ve ram miktarından bahsediyorlar.

Stylus 2 alınmaz, K10 2gb modeli alınır yada stylus 2 plus alınır. Biraz daha beklerim dersen nisan gibi stylus 3 satışa çıkacak onu al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicebliy21 -- 25 Ocak 2017; 0:17:15 >
  • lg k10 YENİ 2017 MODELİ ÇIKARTTI

henüz Türkiyeye gelmedi.

Heyecanlanmayın...

çok bi fark yok..

telefon kalınlaşmış, birazcık büyümüş..

özellikler aynı, sadece batarya kapasitesi 2800 mahp e çıkartılmış..

telaşa gerek yok..

sadece 2.ci yedek bataryayı yanınızda taşımanız 2017 modelini almanıza gerek bırakmıyor.

bu arada 01.01.2017 güvenlik ve sürüm güncellemesi geldi dün ve kurdum.

her zaman hızlıydı, biraz daha hızlandı.
  • yeni v10f guncellemesi ile normalde aksama kadar sarji bitmis oluyordu simdi yuzde 20 yuzde 30 sarj kalmis oluyor baya iyilesti gibi batarya performansi

• quote:

Orijinalden alıntı: iboligs

yeni v10f guncellemesi ile normalde aksama kadar sarji bitmis oluyordu simdi yuzde 20 yuzde 30 sarj kalmis oluyor baya iyilesti gibi batarya performansi

Hocam bende K430TR modeli henüz bir güncelleme gelmedi. Sizdeki model nedir? Çift hatlı olanlardan mı
  • k430dsy cift hat

• 430dsy sürümlerinde yazılım hatası vardı. Ondan düzeltme güncellemesi yayınladılar. 420n Ve 430tr gibi modellerde sorun yok. direk 7.0 alacak cihazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

430dsy sürümlerinde yazılım hatası vardı. Ondan düzeltme güncellemesi yayınladılar. 420n Ve 430tr gibi modellerde sorun yok. direk 7.0 alacak cihazlar.

Nugat güncellemesi için yaklaşık bir tarih var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: safeline

quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

430dsy sürümlerinde yazılım hatası vardı. Ondan düzeltme güncellemesi yayınladılar. 420n Ve 430tr gibi modellerde sorun yok. direk 7.0 alacak cihazlar.

Nugat güncellemesi için yaklaşık bir tarih var mı hocam

belirli tarih olmamakla birlikte kesin alacaktır cihaz. ben şubat sonu-nisan başı arası bekliyorum.
  • Uzun sürede şarj olma sorunu, haricen başka bir şarj aleti alarak çözülebilir mi? Kaç saatte şarj oluyor? Başka kronik sorun var mı?

Bu telefonu almayı düşünüyorum, o yüzden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykuludonanim

Uzun sürede şarj olma sorunu, haricen başka bir şarj aleti alarak çözülebilir mi? Kaç saatte şarj oluyor? Başka kronik sorun var mı?

Bu telefonu almayı düşünüyorum, o yüzden soruyorum.

Uzun şarj sorunu güncelleme sonrasında oldu galiba yeni bir güncelleme geldi belki sorun çözülmustur benim cihaz kayıt dışı olduğundan güncelleyemedim o yüzden sorunun cevabını son güncelleme yapan arkadaşlar verebilir. Ayrıca sorun şarj aletinde değil başka da bi sorunu yok ben telefondan memnunum ısınma sorunu yok tek sorunum batarya %5 ten aşağı indiğinde kendiliğinden kapanıyor yani batarya sayacı yazılımsal sorunlu belki o da güncelleme ile giderilmiştir

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.