Şimdi Ara

LG JM53S8K 8GB (FM RADYOLU) MP4 PLAYER???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu cihazı gören duyan kullanan ne olduğunu bilen var mı???
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=85959&productid=bd48248
    lg nin sesi nasıldır aslında sansa e260-70 düşünüyorum ama bu da iyi bi alternatif gibi duruyo kağıt üstünde acilen yorumlarınızı bekliyorum
    ayrıca konu daha önce açıldıysa özür dilerim aradım ama göremedim iyi ramazanlar

• bu konu daha önce açıldı, hem de 5 dakika önce ve senin tarafından..

bu aleti forumdan bi arkadaş şipariş etmişti.. eline geçtiyse eğer bi incelemesini yaparsa iyi olur merak edenler açısından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 7 Ekim 2006; 12:03:03 >
  • 5dk önce açtığım konuya bakarsan özür dilediğimi görürsün başlık kirliliği bnm de hiç hoşuma gitmeyen şeylerden biri bilgisayardaki bi hatadan dolayı böyle bişey oldu tekrar özür diliyorum..
    kullanan veya deneyen gören arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum teşekkürler
  • bir arkadas siparis etmişti ben de hatırlıyorum ama o 1gblıgını almıstı galiba.
  • peki genel olarak lg nasıldır sesi fln fikri olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

5dk önce açtığım konuya bakarsan özür dilediğimi görürsün başlık kirliliği bnm de hiç hoşuma gitmeyen şeylerden biri bilgisayardaki bi hatadan dolayı böyle bişey oldu tekrar özür diliyorum..
    kullanan veya deneyen gören arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum teşekkürler

bnim bktığımda olduğu gibi duruyordu da.. herneyse, sorun yok..

maalesef lg hakkında (ses olarak) bir bilgim yok..
  • benim de yok . malesef sen alırsan eger dener bize solersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.