Şimdi Ara

Lg G7 thinq Gcam (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
10
Favori
20.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geniş açı modu kesinlikle var arkadaşın dediği gibi. Kamera değiştirme butonu sırasıyla normal, ön kamera, geniş açıya geçiriyor. Gece modu efsane resim çekiyor ancak ben hala morarma sorununu çözemedim gün ışığında tüm ayarları yapmama rağmen. Google fotoğraflar uygulamasında açıp resmi otomatik düzenleme yapınca düzeliyor ancak. Bu ayarları yapıp hiç morarma yaşamayan var mı?

Düzeltme : geniş açı modunda herhangi bir renk bozulması söz konusu değil normal moda geçiş yapınca renk bozulması oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaneo -- 25 Temmuz 2019; 10:30:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşey sorunsuz çalışıyo fakat en başta yazılanları yapmama rağmen morlanma devam ediyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

Geniş açı modu kesinlikle var arkadaşın dediği gibi. Kamera değiştirme butonu sırasıyla normal, ön kamera, geniş açıya geçiriyor. Gece modu efsane resim çekiyor ancak ben hala morarma sorununu çözemedim gün ışığında tüm ayarları yapmama rağmen. Google fotoğraflar uygulamasında açıp resmi otomatik düzenleme yapınca düzeliyor ancak. Bu ayarları yapıp hiç morarma yaşamayan var mı?

Düzeltme : geniş açı modunda herhangi bir renk bozulması söz konusu değil normal moda geçiş yapınca renk bozulması oluyor.
    tamam aynen dediğiniz gibi... bende şimdi farkettim... normalde uzun basınca geniş açı yapması, dokununca da ön kameraya alması lazım ama bu şekilde de idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

herşey sorunsuz çalışıyo fakat en başta yazılanları yapmama rağmen morlanma devam ediyo.
    Ana kamera açıldıktan sonra iki kere kamera değişim tuşuna basıp geniş açı modunda çekince renklerde herhangi bir bozulma olmuyor. Ama bende de normal modda renk bozulmaları devam ediyor. Bunun çözümü olarakta Google Photo's seçeneğini aktif edip resim çektikten sonra otomatik düzenleme yapılabiliyor. Umarım daha pratik bir çözüm yolu olur.

Düzeltme : Kamerayı silip yeniden kurdum renk bozulma sorunu düzelmedi ama ilginç şekilde silip yeniden durduktan sonra önbelleği temizleyince morarma yeşillenme sorunu normal modda da kalmadı.

Şu an GCAM'le ilgili tek sorun videoları 60 FPS'de çekmeye çalışınca uygulamanın hata vermesi. bu sorunu yaşayan var mı başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaneo -- 25 Temmuz 2019; 12:55:46 >

• okaneo kullanıcısına yanıt
    Hocam 60 fps yaptım bende videoyaya gelince kapanıyor uygulama :(
  • Silip tekrar kurdum. Acaba selfie çektiğimizde ayna görüntüsü ayarı varmı bulamadım stok kamerada vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • night mode örnekleri...
    "samsun atakum"

Lg G7 thinq Gcam

Lg G7 thinq Gcam

• arkadaslar mor cekme problemini bende yasiyorum. sorun gunes isiginin guclu geldigi anlarda, gokyuzu mavisi de baskinsa cok daha net farkediliyor. kapali havalarda, dusuk isik olan fotograflarda pek yasanmiyor. yazilimsal bir sorun, illa ki baska gcam surumleri ile duzelecektir... bu surum icin gecici bir cozum olarak, gece modu tercihi ile gunduz cekim yaparsaniz sorun ortadan kalkiyor. cekim suresi de ayni... fotograflarin arasinda ben fark goremedim.

normal mod
    Lg G7 thinq Gcam

gece modu
    Lg G7 thinq Gcam

• Fikir için sağolun hocam hemen deneyeceğim ben son sürümü kaldırmıştım özellikle güneş ışığında mor renklenme nedeniyle ve selfie kamerası da sanki pie sürümdekinde diğerine göre bir parça daha soluk. Oreo sürümdeki selfie kamerası daha iyi geliyor bana.

Bu arada geniş açı modunda kamerada herhangi bir renk bozulması olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaneo -- 27 Temmuz 2019; 16:44:33 >
  • Ben gunduzleri gece modunda cekiyorum google awb de olsa bile renk bozulmasi olmuyor. yalniz gece modunu kullanmanin dezavantaji dusuk isikta cekim suresinin uzun olmasi. Pie surumunde bunu kisaltmanin bir yolu yok sanirim. Kameranin gercek performansini ortaya cikardigi halde stock kamera uygulamasi neden bu kadar dandik olur ki..

• Şimdi hangi link tıklayıp kuracağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6.2.030_MI9SE_V4_plus.apk

Çok emin olmamakla birlikte konudaki Gcam'in plus versiyonunu indirince selfie kamerasının renklerinin bir parça daha canlı ve net olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

arkadaslar mor cekme problemini bende yasiyorum. sorun gunes isiginin guclu geldigi anlarda, gokyuzu mavisi de baskinsa cok daha net farkediliyor. kapali havalarda, dusuk isik olan fotograflarda pek yasanmiyor. yazilimsal bir sorun, illa ki baska gcam surumleri ile duzelecektir... bu surum icin gecici bir cozum olarak, gece modu tercihi ile gunduz cekim yaparsaniz sorun ortadan kalkiyor. cekim suresi de ayni... fotograflarin arasinda ben fark goremedim.

normal mod

gece modu
    Ben de de kırmızı ağırlıklı çekiyor, şimdilik beklemedeyiz anlaşılan....

• hangi versiyonu indireceğiz
    ilk mesajda olan mı
    bi link paylaşsanız pie 9 u yükledim
  • İlk mesajda olan link açılmıyor?

• Fthcyr F kullanıcısına yanıt
    İnternete google cam g7 yazıp gelen siteden MGC_6.2.030_MI9SE_V4.apk bunu kurun. Ve belirtilen ayarları yapın

• knngrr K kullanıcısına yanıt
    TMM dır teşekkür ederim
  • hepsi yeni degil ve g7 uyumlu degil. xda da lg ye ozel konunun linki var, onun ilk mesajina da bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.