Şimdi Ara

Lg G7 thinq Gcam (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
176
Cevap
10
Favori
20.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hangi sürümü indirirsem indireyim kamera kasma yapıyor. Video kısmına geçince kasmıyor ama fotoğraf kısmına geçince kasıyor , donuyor. Stabil çalışan bir sürüm varsa atar mısınız? Bir çoğunu denedim ama bulamadım.
  • ayarseti var xml dosyasi seklinde.. onu indirip programa eklediginiz halde de mi kasiyor?
  • Fotoğraf çekerken flashı açıyorum foto çekmiyor
  • Bütün güncel telefonlar için Gcam 7 sürümü çıkmış biz hala 6 kullanıyoruz, yok mu bizim için yeni sürüm?
  • Telefona format attım. Gcam gitti. Var mı gcam sürüm tavsiyesi ??
  • Telefona yeni android 10 güncellemesi geldi.Acaba g7 thinq için android 10 gcam özelliği varmıdır?
  • Orijinal Kamera
    Lg G7 thinq Gcam

Gcam

Lg G7 thinq Gcam

• Android 10 güncellemesinden sonra kullandığım gcam sürümü hdr foto kayıt ederken takılıp kalıyor. Android için gcam sürüm tavsiyesi var mı ?

Edit: Üst mesajda paylaşılmış, gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 27 Ağustos 2020; 23:43:2 >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt

Merhaba üst mesajda yer alan apk larn hangisini indirmeniz gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Merhaba üst mesajda yer alan apk larn hangisini indirmeniz gerekli

Ben de 2 mesaj üstteki linktekilerden birini yüklemiştim ama şu an tıklayınca bir ton çıkıyor. Hatta 2 gün önce telefona format attığım için kullandığım gcam de gitti, şimdi bana da lazım oldu.

O zaman güncel çekelim. Bende 9 daki var arada sırada fotoğraf çekmiyor.. Basıyorum işlem yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

O zaman güncel çekelim. Bende 9 daki var arada sırada fotoğraf çekmiyor.. Basıyorum işlem yapmıyor

Zaten hiçbiri tam kararşı çalışmıyor. İllaki bir hata veriyor. Telegramda konusu var ( Lg g7 gcam ). Orada bile tavisye istedim, her sürümün kendisine has özellikleri var kendin deneyip karar vereceksin diye cevap verdiler, sürüm tavsiyesi vermediler. 

Keşke bir üstat sürümlerin kendilerine göre artılarını yazsa bizde ona göre kullanır geri bildirim yaparız..

• Yeni sürüm yokmu şuan portre modu nu kullanamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.