Şimdi Ara

Lg G7 thinq Gcam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
10
Favori
20.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lg G7 thinq Gcam
    Lg G7 thinq Gcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -android 8 surumu icindir-

ilk mesajda paylastigim surum ile sorun yasayan arkadaslar icin arnova nin g7 ye ozel modladigi gcam apk sini paylasiyorum. bana sanki biraz daha stabil ve iyi cekiyor gibi geldi...

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Arnova_advanced_1.4.031419.0947.apk

gece modu calismiyor ama eliniz degse dahi acilip telefonu kilitlemiyor bu sefer. yani bende oyle... ayar yukleme olayi ilk mesajdaki gibi yine, benim ayarim veya modder in verdigi ayari yukleyip deneyebilirsiniz. daha once gcam kurduysaniz bunu kurmadan once mevcut surumu kesinlikle uygulamalarin icine girerek kaldirmayi unutmayin, ekrandan yukari surukleyip kaldirinca devre disi oluyor kalkmiyor nedense. bu arada daha onceden mevcutta ayar klasoru olusturduysaniz iyi haber silinmiyor oradan hemen atabilirsiniz ayari...

sizlerden gelen donuslere gore ilk mesaja ekleyecegim...

not: program acilmamazlik ederse kareye basip gecmisten silin tekrar deneyin aciliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkanxp -- 23 Temmuz 2019; 22:6:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

aslinda ilk mesajda gece modunu kullanmayin seklinde yazmistim ama... bu arada kendi yukledigim ön ayar dosyasini yukleyip mi denediniz?

Alıntıları Göster
    Gece modunu bilgi olsun diye yine yazdım. Asıl sorun kamera kapalı iken dahi tel ayarlarına girdiğimde, kamera sürekli durduruluyor diyor. Küçük pencerede uyarı veriyor. Ve mecbur kaldırmak zorunda kalıyorum yoksa o uyarı sürekli geliyor. Senin dosyayı kullanmamıştım. Son eklediğin linki deneyeceğim şimdi...
  • DEFAULT KAMERA AUTO
    Lg G7 thinq Gcam

Lg G7 thinq Gcam

DEFAULT KAMERA GECE MODU
    Lg G7 thinq Gcam

Lg G7 thinq Gcam

GCAM HDR+
    Lg G7 thinq Gcam

Lg G7 thinq Gcam

• En son link deki dosya ile ve senin ayarların ile şu an kullanıyorum ama çekimi çok yavaş. kalite güzel... Biraz bu şekilde deneyeceğim...
  • cekimi hizlandirmak istiyorsaniz kalite kaybini da goze alarak autoexposure ayarini off konumuna getirebilirsiniz...

• Pie yükledim ve gcam'in hızı inanılmaz arttı. Gece kamerası da çok çok iyi. Geniş açı yok sadece ama onu da LG'nin kendi kamerası ile hallediyorum. Pie sürüm çok stabil çalışıyor ve batarya kullanımı da gayet iyi geldi şimdilik. Ana konu iyice telefon tavsiye başlığına döndüğü için buraya yazmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaneo -- 13 Temmuz 2019; 8:57:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

Pie yükledim ve gcam'in hızı inanılmaz arttı. Gece kamerası da çok çok iyi. Geniş açı yok sadece ama onu da LG'nin kendi kamerası ile hallediyorum. Pie sürüm çok stabil çalışıyor ve batarya kullanımı da gayet iyi geldi şimdilik. Ana konu iyice telefon tavsiye başlığına döndüğü için buraya yazmak istedim
    sevindirici bir haber, pie herkese gelince ilk mesaji da tekrar guncelleriz.

• telefon güzel ama bu kamera harbiden cacık g4 te kullandım çok güzeldi bu da zamanın amiral gemisi diye aldım motosikletle kamp vs yaparım gündüz resim çekmek için ama malesef belki adam gibi bi gcam çıkar bizde memnun kalırız
  • Kendi kamera sı ile çekilen birkaç resim atayım
    Düşük ışıkta süper Lg G7 thinq Gcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gunduz icin step sayisini arttirin gcam dan forografta. bu arada bi kac mesaj once attigim gcam daha iyi cekiyor gunduzleri...

feribotun penceresinden elde cektim...

Lg G7 thinq Gcam

• quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

Pie yükledim ve gcam'in hızı inanılmaz arttı. Gece kamerası da çok çok iyi. Geniş açı yok sadece ama onu da LG'nin kendi kamerası ile hallediyorum. Pie sürüm çok stabil çalışıyor ve batarya kullanımı da gayet iyi geldi şimdilik. Ana konu iyice telefon tavsiye başlığına döndüğü için buraya yazmak istedim
    hocam pie da night sight li gcam ile ornek cekim var ise atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

DEFAULT KAMERA AUTO

DEFAULT KAMERA GECE MODU

GCAM HDR+

Google hdr deki fark inanılmaz, 2-3 segment ileri taşıyor resmen kamerayı

• Arkadaşlar android pie yükledikten sonra night sight özelliği olan sürümü indirdim acayip kötü. Çektiğim resimler morariyor resmen. Kısıtlı ayarları var zaten her bile ayarlayamadim var mı bir yolu yada başka bir sürüm night sight li

• Pie ile benim bozuldu, sürekli uygulamayı kapat hatası veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arastiriyorum arkadaslar.

• 9 icin anlatim...
    1-arkadaslar eski gcam leri uygulamalardan tamamen kaldiriyoruz once...

2-https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6.2.030_MI9SE_V4.apk

indirip kuruyoruz. daha bizim cihaza spesifik versiyon gelmedi ama gelince inceleyecegiz.

3-ayarlar su sekilde

ayarlar - gelismis - fotograf

quality hdr enc +5
    quality night sight +2
    final jpg quality 95
    default awb -google-
    saturation -back camera +5

son olarak programi surukleyip kapatin bastan acin...

genis aci yok... sicagi sicagina yaptim ayarlari hata olabilir geri donusler ile en iyisini buluruz. artilayip ilk sayfaya alirsaniz sevinirim.

• Arkadaşlar uygulamayi açınca orta üstteki simgeyi tıklayıp en sonda ki Google awb yi seçin başka bişey yapmasanızda güzel çekiyor.

• balkanxp B kullanıcısına yanıt
    Hocam Pie yükledim. Direkt bu aşamadan mı başlayayım yoksa konudaki klasör oluşturma işlemini yapayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Hocam Pie yükledim. Direkt bu aşamadan mı başlayayım yoksa konudaki klasör oluşturma işlemini yapayım mı?
    klasore gerek yok. o tarz ayar yok bu surumde...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.