Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar basit bir sorunum var yardımcı olmanızı istiyorum önceden kullandığım bir özellik vardı artık kullanamıyorum. Bir uygulamadayken çağrı geldiğinde floating bar açılıyordu ama o seçenek şuan inaktif durumda seçemiyorum komple ayarları sıfırlıycam ama uzun süredir kullandığım ayarları bozmak istemiyorum hangi ayarı yaptım ne yaptım hatırlamıyorum çünkü yedek alsam bu sefer yine aynı olacak diye korkuyorum.
  • Yerine ne alıyorsunuz? Ben bulamadım da..

• lars001 L kullanıcısına yanıt
    S22 ultra aldım kardeşim ya. Artık veda zamanı geldi diyelim :)
  • merhaba, resmi android 9'a döndürmenin bir yolu var mı, rom atma root vs den anlarım, resimli anlatım linki ya da video yeterli olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 26 Kasım 2022; 9:47:42 >
  • Bizim cihazlar Amazon Prime Video da 4k çözünürlüğü desteklemiyor galiba. Prime video da kalite çok düşük. Ayarlardan en yüksen çözünürlüğü seçiyorum ama görüntü çamurdan hallice. Netflix de görüntü cam gibi. Siz de nasıl ?
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    Son fiyat nedir hocam ?
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Pm attım hocam şimdi konuda fiyat konuşmayalım
  • Telefonun sattım arkadaşlar:( görüşmek üzere son kez bir iç çektim ve teslim ettim .
    Güzel telefondu...
  • telefonu yıkadım. icine su ald 3 yıl olmustu hafıf alttan su aldı. ne yapabilirim?

• konsar K kullanıcısına yanıt
    Geç bir cevap oldu ama tabii ki pirince koymak başka yapılabilecek pek bir şey yok evde
  • Ghost Screen sorunuyla karşılaşan var mı. Ben de başladı da yavaştan bazen yapıyor bazen yapmıyor ama ben de anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: deedrah

Ghost Screen sorunuyla karşılaşan var mı. Ben de başladı da yavaştan bazen yapıyor bazen yapmıyor ama ben de anlamadım.

2. yılın sonunda benim cihazda ghost screen oluştu, halen de devam ediyor. Tek çözüm ekranı değişmek, o da bu saatten sonra değmez zaten. Benim cihaz bu aralar iyice takılmaya, donmaya, saçmalamaya başladı. 3 yıl bitti, 4 ü tamamlarsak iyi gibi.

• ekran degısım fıyatı nedir orjınal olmak sartıyla fıyat bılgısı alan var mı?

• konsar K kullanıcısına yanıt
    Bana 2021 yılında 1100 tl demişti. Aynı yıl batarya değişimi içinde 300 tl çekmişti servis. ( şengüller )
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut. Cihaz eskisi kadar hızlı değil donuyor, çöküyor ve en kötüsü bazen çok geç tepki veriyor.Hafiza desen telefonda hicbirsey olmamasina rağmen yuzde 98 dolu gözüküyor. 3.5 yıl bitti benimde bir sıfırlama ihtiyacı var gibi. Belki biraz toparlanır
  • Merhabalar. Cihazı Android 13 custom ROM ile kullanıp ısınma sorunu yaşayan var mı
  • geçen hafta nova launcher kurdum ve telefonum epey hızlandı. 3 yıl önce telefonumu ikinci el almıştım daha uzun süre kullanırım böyle giderse.

nova launcher kullanan başka var mı arkadaşlar?
  • tolgaarslan66 kullanıcısına yanıt

hangi romu kullanıyorsunuz

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt

orjinal rom Android 10

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.