Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sen dedikten sonra bende kurdum ekran hareketleri ile kontrol ederken telefonu baya kötü geldi takılıyordu vs sonra butonlarla kontrole aldım ve animasyon tipini daire yaptım baya stabil ve güzel çalışıyor şu an

• şu telefondan benim dışımda memnun olan yok galiba. android 10 Tr romunu rootlu kullanıyorum. telefonda oyun vs oynamam, hatta performans çekirdeklerini kapattım, çok memnunum cihazdan ne donma ne kasma var. pil sağlığı da %80-89 arası rakamlarda gidip geliyor her şarjda değişiyor. geçen bi seste bi sorun oldu çok korktum dedim heral hoparlör patladı. yeniden başlatınca düzelince, çok sevindim.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt

Bende memnunum ama sürekli power bank ile dolaşmaktan sıkıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

şarj evet biraz can sıkıcı ama benim için günü geçirtiyor. ev ve ofisteyim hep. şarj edebiliyorum sürekli

• quad dacın çalıştığı ve en stabil ve en güncel custom rom hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laerrof -- 31 Aralık 2022; 11:55:36 >
  • Selam. Yakinda arka kapak ve batarya degisimi yapan oldu mu? Ne kadar tuttu acaba?

• Arka kapak değişimi yapmıştım zamanla gevşedi şuan çıktı çıkacak gibi bende hem pil hemde arka kapağı değiştireyim derken Erkan sağ tarafında sarı bir halka belirdi, ayrıca ekran golgelenmeler olmakta galiba yolun sonuna yaklaşıyoruz

• Merhaba arkadaşlar sağlam anakart arıyorum hurda cihaz vs ekranı kırılmış

• telefon bir anda kapandı.Acılmıyor kablusuz sarj oluyor herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konsar -- 29 Ocak 2023; 22:6:34 >
  • Telefonda ilginç bir sorun var. Kameranın depolama alanını sd card yaptığımda fotoğraf çekmiyor cihaz. Dahili depolamada sorun yok. Soft reset attım cihaza kameranın ön bellek bilgilerini ve verilerini sildim vs. ama nafile. Çözüm önerisi olan var mıdır ¿

• laerrof L kullanıcısına yanıt
    Farklı bir kart takıp deneme imkanınız var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Servis dışında orjinal bayatya nereden bulabilirim bilgisi olan varmı servis işçilik dahil 950 TL istiyor sadece batarya satmıyor

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt

google a lg g7 batarya yazınca çıkıyor 250-300 tl arasındalar hatta tamir kiti de veriyolar yanında. yaparım diyorsan deneyebilirsin

• Bir süredir wp bildirimleri gelmiyor bu sorunu yaşayıpta çözen var mı?

• Jakkoba kullanıcısına yanıt

bildirimlerini kapatmadığını varsayıyorum, uygulamanın arka plan kullanımını sınırlamış olabilirsin belki

• yasin_92 kullanıcısına yanıt

Bütün bildirimler açık arka plan kullanımını nasıl açabilirim eğer sınırlamışsam

• Jakkoba kullanıcısına yanıt

Ayarlar>uygulamalar ve bildirimler>tüm uygulamalar>whatsapp bul tıkla ardından Pil bölümüne gir orda arka plan sınırlamalar aktifse onu kaldır, güç tasarruf sınırlandırması var bide oda hariç tutulmadı olmalı

• telefon birden kapandı acılmıyor. sarjı bitince acıldı bi anda kapanıyor acılmıyor.basına gelen oldu mu sarjı biştince acılıyor sarja taktım 1 gun kullandım sonra gene aynı oldu sorun nedir?ses acma kapama tusuna ve aynı anda teli acma tusuna bastım bi tepki de yok.

• Arkadaslar telefon sinyali kilif kullaninca dusuyor. İnternet , kilifsiz cekim kalitesi sayfa acma hizi artiyor. Bikac kikifla denedim. Hemde spigen marka da var aralarinda. Bi fikriniz varmi. Ozellille az ceken bolgelerde daha farkedilir oluyor cekim kalitesi. Kilifisz bariz ucuyor cihaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt

Benim arka kapak çıkık oldugundan Şuan kılıflı kullanıyorum ve dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım veya ben farketmedim

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.