Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yukarıdan aşağı çekince gelen ekran, tam olarak demek istediğinizi anlamadım ama hiç bir ayarını değiştirmedim, üst menüde ne varsa yerlerini bile değiştirmedim telefonu aldığım günden beri. Android 9 ve 10'u da kendi güncelleyicisinden güncelledim, root olayı bilgisayardan güncelleme dosyası atıp yükleme gibi bir durum da yok.

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum, pil ve hız konusunda iyileştirme olursa çok iyi olur, kullanıp deneyimleyeceğiz bakalım ne olacak?
  • yazılım olarak tek sorunu klavye kitlenmesiydi onu düzeltmişlermi ona bakın

pil perfonmans beklemeyin pili iyi yaparlarsa perfonmansı kısarlar şuanki perfonmansı iyi cihazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben üst paneldeki simgelerin renginin yeşile dönmesi harici elle tutulur bi değişiklik görmedim. İnşallah cihazın hayrına olmuştur.

• sovalye_ kullanıcısına yanıt
    Ya forumu takip ediyorlar ya da çok kişi aynı taleple gidince uyandılar.
    Keşke sormaz olaydım :) Artık servise göndermemin bir anlamı kalmadı değiştirilmeyeceğini öğrenmiş oldum böylece.
    Lg g7 pili gerçekten sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Ya forumu takip ediyorlar ya da çok kişi aynı taleple gidince uyandılar.
    Keşke sormaz olaydım :) Artık servise göndermemin bir anlamı kalmadı değiştirilmeyeceğini öğrenmiş oldum böylece.
    Lg g7 pili gerçekten sıkıntı.

pilde bir sorun varsa değiştirmeleri gerekir zaten firma kalite kaybı yaşar ben şikayetimi yazdım ve 1500 kişi okumuş 1 kişinin sorunu için 1500 kişi kaybetmesi demek hiç kimse durduk yere cihazını servise verip tamiri için beklemek istemez bu piller 2 sene ömrü var ve ölüyor değişim yaparak zarar etmezler

apple gibi bir firma %85 in altına düşerse garanti dahilinde sorgusuz sualsiz yarım saate değiştirip veriyor benim pil %70 in altında değişim yapmadılar 2 sefer yazılım hatası diyip yazılım yükleyip geri verdiler yazılımdan kaynaklanan hiç bir durum yok servis lg den para almak için yok yere yazılım yükkeyip geri veriyor işte bu son lg telefon alışım oldu daha almam zaten türkiyedende çekildiler iyice

• SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt

Android 9 da iken ana ekranda ekranın ortasından aşağıya kaydırsam bile en yukarıdan aşağı kaydırmışım gibi oluyordu, o ekran geliyordu, onu kastetmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmperorOverlord -- 8 Ocak 2021; 1:22:46 >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt

yeşil rengi ekran ayarlarından değiştirebiliyorsun. 5 renk seçeneği var. ses tuşlarına basınca ekranda çıkan görseli çok beğendim. iphone taklidi ama güzel.

• son güncellemeyle 4g de ciddi ısınma başladı ısınma aşırı olursa kasma yapmakta perfonmansı artmış ama ısınmayı tetiklemiş sanki oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: BLueSouL25

Google widgeti ekranda olacak ve ekran açık olacak ozaman çalışır

nasıl yani tam anlayamadım.

ekranda var google

• ozoz15 kullanıcısına yanıt

Şöyle ki siri gibi herzaman çalışmıyor ana ekrandaki chrome widgeti de olabilir ona dikkat edin sonra ayarlardan ok google dediğinizde asistan etkinleştirme ayarını açmanız lazım

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• EmperorOverlord kullanıcısına yanıt

Aynen bende o özelliği çok seviyordum ve çok kullanışlıydı.

• Arkadaşlar konuda stok rom yüklemesi ile ilgili hiçbir rehber yok. Bilen arkadaşlar kdz dosyalarını yüklemek için gerekli olan LG Up ve dll dosyalarını paylaşabilir mi. Lg up ın birkaç versiyonu var. Hangisi uyumlu. Ve tabiki g7 için dll gerekiyor.

• Güncelleme den sonra ekran parlaklığını ayarlama göstergesi kaybolmuş bunu nasıl geri getirebiliz
  • _t.b_ _ kullanıcısına yanıt
    Yukarıdan kaydırarak üst menüyü açın, tekrar kaydırarak geniş görünüme geçin ve daha sonra kalem işaretine tıklayın. Sağ üstteki alt alta 3 noktaya tıklayarak parlaklığı seçin.
  • OmerOnur06 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın
  • ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

Bu surekli usb sarj bagliymis gibi bir hata var telefonumda.
    Bu hata ile telefonunu servise yollayan oldu mu?
    Oldu ise ne islem uygulandi?
    Bataryasi mi bozuk acaba?
    Bayadir var bu sorun.Tel musit olup yollaysmadim.2 ay sonra garantisi bitecek.
    Lutfen Acil fikir verin arkadaslar.
    Tesekkurler.

• Yeni güncelleme ile gündüz modu açık olunca bildirşm ekranı beyaz oluyor mu
  • Hayır
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.