Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam telefonu internetten almıştım. Lg Türkiye garantili. Lg Türkiye garantiye şengüller bakıyor. Direk oraya yolladım. Benimkisi de bu ayın 20sinde bitiyordu. Ama benim pil iyice bitmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonda son android güncellemesinden sonra ekran kilitli iken whatsapp tan bildirim gelince yukarda ortada oval whatsapp bildirimi oluyor. Bu da iz yapıyor panel de bu nerden kapatılıyor bilginiz var mı

• ayarlarda aramaya kısa bildirimler yaz ordan ayarlayabilirsin ama bende hep açık hiç iz bırakmadı panelinde sorun olabilir garantisi var ise servise ver bence

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    İz belli bir süre sonra kayboluyor. Yani çokta bir avantajını görmedim açıkçası ama teşekkür ederin uzun zamandır yerini bulmaya çalışıyordum. Sayenizde hallettim.
  • arkadaşlar hiç tuş basmadan aynı siri gibi ok google oluyordu daha önce.

direk ok google deyince cevap veriyordu.

bunu birtürlü yapamıyorum şimdi.

bilen varmı.

• Google widgeti ekranda olacak ve ekran açık olacak ozaman çalışır

• sefa.elver kullanıcısına yanıt

rica ederim hocam aslında sonradan aklıma geldi benimde bi kez iz kalmıştı whatsapp amblemi o ekrandaki bi 10 15 dakika sonra düzeldi, o zamandan sonra hiç olmadı daha inşallah daha olmaz. bende açık halen kullanıyorum güzel bi özellik farklı yapıyor cihazı

• Telefona güncelleme gelmiş 270 küsür mb büyüklüğünde, güncellemeyi yaptım renkler şu şekilde yeşile döndü, herkeste aynı mı bu? Yeşil ne ya maviyken gayet güzeldi.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

Telefon iyileştirmesi ve google güvenlik güncellemesi altında geldi güncelleme.

• Renklerin saçma sapan yeşile dönmesi dışında gördüğüm tek fark ses yükseltip alçaltırken göatergenin yana geçmesi olmuş.

Bir de çok emin değilim ama menüde gezinirken aşağı yukarı hareket ederken gözüme daha bi akıcı geldi sanki.

• bataryayı kendisi değiştiren var mı

• Ekran-aksan rengi ile yeşili değiştirebiliyoruz bence güzel olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenlik güncellemesi almışız. Lg bizi hatırladı demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ntmbn

hocam istanbulda kendileri. ben kargo ile yolladım. pzt günü yolladım cuma günü elime geçti. tamiri aynı gün yapıp ertesi gün kargoya veriyorlar.

Ben de whatsapdan yazdım. Batarya değişimi ücretsiz yapamayacaklarını ilettiler
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarından aksan rengi.
    Oradan değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Telefona güncelleme gelmiş 270 küsür mb büyüklüğünde, güncellemeyi yaptım renkler şu şekilde yeşile döndü, herkeste aynı mı bu? Yeşil ne ya maviyken gayet güzeldi.

Telefon iyileştirmesi ve google güvenlik güncellemesi altında geldi güncelleme.

Android 10 da kaldırmışlardı galiba ama ana ekranda aşağı kaydırınca şu ekranın çıkmasını sağlayabilir miyim? Belki ayarlarda bir yerde vardır diye soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ntmbn

Hocam telefonu internetten almıştım. Lg Türkiye garantili. Lg Türkiye garantiye şengüller bakıyor. Direk oraya yolladım. Benimkisi de bu ayın 20sinde bitiyordu. Ama benim pil iyice bitmişti.

lg g8 pili uyuyormu sorsanız uyuyorsa güzel olur 3500 mah bende yenilicemde fiyat yüksej 280 tl istediler garantiden yapmıyorlar neymil sistem ayarlarında pilin sağlığı good yazıyormuş 5 senelik pili gebermiş lg g5 var ondada good yazıyor bad yazan görmedim ben

• musty578 kullanıcısına yanıt

Valla hiç bilmiyorum. Ama ben şarj aletine bağımlı yaşıyordum.

• Bugün LG G7 Thinq telefonuma 250 MB büyüklüğünde bir güncelleme geldi, detayları tam incelemedim, açıklamasıda ekran görüntüsünde.

• efekentlim E kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler tekrardan maviye çevirdim şimdi. Sabah biraz kurcaladım bi ayarı var mı diye ama bulamamıştım, adamlar da açık açık yazmış zaten ayarın ismini, gözümden kaçmış heralde ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ 

• quote:

Orijinalden alıntı: milliyan

Bugün LG G7 Thinq telefonuma 250 MB büyüklüğünde bir güncelleme geldi, detayları tam incelemedim, açıklamasıda ekran görüntüsünde.

Ben güncelliyorum şu an. İnşallah pil optimizasyonunda iyileştirme olmuştur.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.