Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.021
Cevap
82
Favori
543.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı anlık parlama bende de var. Tam karanlıkta fark ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manliga M kullanıcısına yanıt

Hayat Eve Sığar uygulaması telefonunuzda yüklü mü hocam?

• arkadaşlar google cam kullanamıyorum android 9ken problem yoktu 10da kilidi açmak gerekiyormuş galiba açıp kullanan var mı sorun yaşarmıyım nasıl açılıyor onuda bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Pil fena fark ediyor.

Alıntıları Göster

benin pil öldüğü için farketmiyorum demekki perfonmansa etkisi varmı

• Demhat00 D kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede oluyor hocam eski sürümde yoktu bu durum
  • Merhabalar, telefonu alalı 1 sene oldu ve 2 gündür günlük kullanımda ghost screen oluşuyor. Önceki telefonum G5ti. Yine çıktı bu sorun. Akıllanmassam böyle olur :))) Servise yollasam faydası olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

cok eski galaxy s2 be dostum mağradamı buldun bu arka pilanı  

Alıntıları Göster

Bazen en değerli şeyler mağaradanda çıkar kardeşşşş

• DiceMan512 kullanıcısına yanıt

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Daha önce bu konuyu ben de Şengüller'ler konuşmuştum ve LG'nin 5 dakikadan kısa sürede kaybolan izleri "geçici bir durum" saydığını, bu yüzden böyle vakalarda ekranı değiștiremediklerini ama izler ekranda 5 dakikadan fazla kalıyorsa duruma göre panel/cihaz değişimi yapıldığını söylemişlerdi. İtiraf etmek gerekir ki bu, biraz saçma bir şirket politikası; ama yasal haklarınızı kullanmanıza engel değil ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★  Sizin 3 seçeneğiniz var denebilir:

1) Yanıklar ekranda 5 dakikadan fazla kalıyorsa telefonu videoya alıp videoyu delil olarak telefonla beraber servise vermek (bunu yaparsanız videoda IMEI'yi göstermeyi, videoyu ne zaman hangi amaçla kaydettiğinizden bahsetmeyi filan unutmayın).

2) Problemin daha da "derin" hale gelmesi için telefonu biraz daha kullanıp servise vermek.

3) THH'ye gidip onarım/değişim cihazı/para iadesi istemek.

THH elbette en sevimsiz seçenek çünkü çoğu zaman en az 2-3 ay sürüyor ve sonucun ne olacağı belli değil. Lakin kendinizi düzgün ifade ettikten sonra davayı %90-95 ihtimalle kazanırsınız hocam ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★  Çünkü kanunlarda "5 dakika beklenince ekrandaki izler geçiyorsa cihaz sorunsuz sayılır" diye bir hüküm YOK. LG de size cihazı satarken "Bakın, bunu size satıyoruz ama böyle bir ayıbı var" diye yazılı olarak bildirimde bulunmuyor. Bu durumda cihaz size teslimattan önce bildirilmemiş bir defo ile satılmış oluyor, salt bu bile davayı kazanmanız için yeterli sebep. LG ekranı değiştirmemekte ısrar ederse korkmayın ve hakkınızı arayın, o hakkı eninde sonunda alırsınız. Biz de aynı problem yüzünden (ghost screen) başka bir markanın telefonu hakkında THH'ye gittik, dokunmatiğin sağ alt köşesinde ufak bir çatlak olduğu halde lehimize karar çıktı (çünkü ekrandaki yanığın bununla bir alakası yok, bunu da dilekçeye yazdık ve gerekirse iddiamịzı bilirkișiye ispatlayabileceğimizi belirttik). Ve o para "seve seve" geri ödendi ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★  O yüzden bu tip konularda üreticilere/servislere taviz vermeyin kesinlikle ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 11 Aralık 2020; 17:17:34 >

• bu google hizmetleri 500 600 mb yakın dosya oluşmuştu sildim devre dışı bıraktım hata verdi aktif ettim 2 gündür pille iyi geldi baya farketti

sürekli 200 300 mb ram yiyor kullanmadığımız şeyler demekki şarjada etkisi varmış

bu arada yeni renk ayarlarım isteyen denesin

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• Plavarius P kullanıcısına yanıt

Ne ilki ya bende bu cohazda yok diye aldim ertesi gun cikti tabi aldigim adam camura yatti muhtemelen vardi ve telefon isininca cikiyor birdaha lg nin hic biseyini almam zaten and ictim

• Always on display şarj tüketimini etkiliyor mu sizde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etkiliyor. Çok şekilli bir saat konulur ve daha parlak ekran seçeneği de aktif edilirse su gibi içiyor. Ancak klasik dijital saat konulur ve daha parlak ekran seçeneği kapatılırsa daha az tüketiyor. Bizzat denedim, böyle kullanılabilir buldum kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Etkiliyor. Çok şekilli bir saat konulur ve daha parlak ekran seçeneği de aktif edilirse su gibi içiyor. Ancak klasik dijital saat konulur ve daha parlak ekran seçeneği kapatılırsa daha az tüketiyor. Bizzat denedim, böyle kullanılabilir buldum kullanıyorum.
    Birkaç saat açtım baktım yarım saatte %1 düşüyor kapattım

• Ben şarj korkusundan daha hiç always on display özelliğinim kullanamadım. Tamam cihazın herşeyi iyi ama keşke pili bi 500 mah fazla olsaydı bari. Şarj konusu bazen yolda bırakabiliyor.

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Şarj gerçekten sıkıntı. Ben Bluetooth bileklikle kullandığımdan bu özellik devamlı açık, konum sürekli açık, wifi açık. Ekran otomatik ışıkta. Çareyi arabada şarj ederek buldum. Gece evde şarj oluyor güne başlıyoruz. Gün içinde dayanıyor. Akşam eve dönüş yolculuğunda veya herhangi bir yere giderken araçta devamlı şarj oluyor. İyi kötü idare ediyoruz böyle :) Bu batarya işi garip bir iş. Günümüzde tüm telefonlar neredeyse 1 gün dayanıyor. Kimisi rahat kimisi zorlayarak. Tabi ki m51 gibi 7000 mah bataryalı olanları hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Şarj gerçekten sıkıntı. Ben Bluetooth bileklikle kullandığımdan bu özellik devamlı açık, konum sürekli açık, wifi açık. Ekran otomatik ışıkta. Çareyi arabada şarj ederek buldum. Gece evde şarj oluyor güne başlıyoruz. Gün içinde dayanıyor. Akşam eve dönüş yolculuğunda veya herhangi bir yere giderken araçta devamlı şarj oluyor. İyi kötü idare ediyoruz böyle :) Bu batarya işi garip bir iş. Günümüzde tüm telefonlar neredeyse 1 gün dayanıyor. Kimisi rahat kimisi zorlayarak. Tabi ki m51 gibi 7000 mah bataryalı olanları hariç
    Ekranı 1080e aldınız mı? Bende %30 kadar fark oluyor.

• Benim genelde hep 1080p. 720p yapınca şarj süresi artmıyor bir fark olmuyor. En yüksek çözünürlüğe alınca daha çabuk tükeniyor şarj.

• Telefonu 2300 liraya sattım.

Çok memnundum ama hem garantisinin bitmeye yaklaşması, hemde değeri düşmeden elden çıkarayım dedim.

G8s veya velvet 4000-4500bandında olsaydı kesinlikle onlara geçicektim fakat LG'nin salakça fiyat ve pazarlama politikası sağolsun doğru düzgün piyasada yok telefonlar. Velvet 6-7k bandında.

Şimdilik bundan s20fe veya s10+'a geçmeyi düşünüyorum.

kendinize iyi bakın yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: maki12223

Aynı şekilde ekran kapalıyken bendede hafif bir parlama oluyor. Neden kaynaklandığını bilmiyorum ama android 10 güncellemesini yaptıktan sonra oldu sanırım... bir de benim telefonda aldığımdan beri sarjdayken kulaklık taktığımda kulaklıktan çok sessiz ortamda duyabileceğimiz şekilde cızırtımsı sesler geliyor... Bu sorunlar dışında telefondan oldukça memnunum bunlarda beni çok fazla rahatsız etmiyor...

Ben de bu sorun bir bende var saniyordum.

Ara sira durdugu yerde ekranin kendiliginden uykudan uyanmasi,

Ozellikle gece ortam karanlikken farkettigim ekranin boyle kendiliginden bir dalgalanma yasamasi parilti seklinde,

Sarj kablosunu takmadigim halde "baglanti ayarini secin" diyen bir uyarinin 3 aydir yukarida bildirim ekranimda olmasi vs.

Problemli bir deneyim yasiyorum diyebilirim G7 ile.

• Arkadaşalar bizim cihazın ekrana tam oturan bir koruyucu önerebilir misiniz? Bir tane aldım tam oturmadı, çirkin oldu.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.