Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

G7'ye imei atılıyor mu bilgim yok, atılıyorsa mantıklı olur almanız

Alıntıları Göster

Alacağım kişi sordurmuş şuan için atılmıyor imiş kısa süre sonra başlar demiş görüştüğü telefoncu. 3000 e yakın para vermek istemiyorum xiaomi de kullandım ama sürekli LG kullandığım için ekranları çok dandik geliyor diğer markaların. Biraz daha imei işini araştırıp öyle bakayım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G7 ye imei repair yapılamıyor maalesef G2 G3 G4 yapılabiliyordu ama sonraki serilere yapılamıyor yapılsaydı bende V60 VS. Getirecektim.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Evet öyle ama bütçem o kadar ve oyun kesinlikle oynamam o yüzden extrem bir telefona ihtiyacım yok.

Düşündüğüm modeller

Oppo Reno2 Z

Oppo Reno 4 Lite

Samsung A51

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

• arkadaşlar benim telefonda yazılımsal bir sorun oluyor ara sıra sizden de karşışalan oldu mu acaba.telefon seslide ama wpden mesaj gelince sadece titreşim veriyor bazen.

• Zil sesi ve bildirim sesi ayarı farklı

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Redmi Note9 Pro yerine Poco X3 Nfc düşünün

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Selam. Xiaomilerde ahize ve banka uygulamalarında problem olduğunu duymuştum o yüzden içime sinmedi.

Banka olayı rootlu cihazlardan dolayı sanırım.

Birde kamera camına toz giriyor diye yorumlar gördüm ve soğudum cihazdan.

Peki Poco X3 NFC mi yoksa Oppo Reno 4 Lite mı sizce ?

Merhaba evet redmi note 9 proda toz girme olayı var kameraya ben LG G7 den sonra Xiaomi Mi 9T Pro kullandım yurtdışı almıştım onuda root yapıp kullanıp sattım hiç bir banka uygulamasında gizledikten sonra root u bir problem yaşanmıyor sonrasında Oneplus 8 Pro aldım ondada hiç bir sorun yaşamadım oda aynı şekilde işlem yapmıştım şu anda Poco X3 Nfc kullanıyorum bunda root VS herşeyi yaptım hiç bir sorun yok tavsiye ederim ahize sorunu derken oda şu şekilde note 8 de o şekilde oradan örnek vereyim ekran sensörü çok hassas olduğundan kulağınıza götürdüğünüzde telefonu ufak bir sarsılmadan kaynaklı yanlışlıkla yüzünüz dokunduğunda mikrofonu kapatabiliyorsunuz. Yalnız Pocoda böyle bir sorun ile karşılaşmadım Oppo konusunda hiç kullanmadığım için hiç ilgimi çeken bir marka olmadığından bir fikrim yok açıkçası

• Xiaomi konusunu anladım ama içime sinmedi bir türlü.
    Poco X3 NFC de hoşuma gidiyor.
    Oppo Reno 4 Lite ve
    Samsung M51

Bu üç model arasında karar veremedim.

Karar sizin ama içlerinde en iyisi bence Poco X3

• Sidelight özelliğini yeni keşfettim güzel bir özellik bilmiyenler için tavsiye ederim

• Önceden canavar gibi çalışan parmak izi son sürümden sonra arada bir tanımıyor. Problem ne ki acaba.

• volki57 V kullanıcısına yanıt
    Güzel özellikmiş hocam. Daha kim bilir neler çıkacak bu telefondan bilmediğimiz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hifi modunu nasıl aktif ediyorsunuz şuan ben aktif edip cıkardığımda tekrar olmuyor sabit takılı olmasımı gerekiyor son güncelleme ile

• G7 kullanıyorum bir buçuk yıldır. Yeni gelen andorid 10 güncellemesini ne telefon üzerinden ne de lg birdge ile yapamadım. LG bridge de "Sunucu ile ilgili bir sorun olduğundan indirilemiyor" uyarısı çıkıyor.

telefon üzerinden yaptığımda ise şu yazı çıkıyor. " Sunucu hatası Sunucuda sorun lütfen tekrar deneyin." yazıyor

Güncellmeyi nasıl yapabilirim?

• g7 sini satmak isteyen varsa pm atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1069_ati

G7 kullanıyorum bir buçuk yıldır. Yeni gelen andorid 10 güncellemesini ne telefon üzerinden ne de lg birdge ile yapamadım. LG bridge de "Sunucu ile ilgili bir sorun olduğundan indirilemiyor" uyarısı çıkıyor.

telefon üzerinden yaptığımda ise şu yazı çıkıyor. " Sunucu hatası Sunucuda sorun lütfen tekrar deneyin." yazıyor

Güncellmeyi nasıl yapabilirim?

1.5 yıl olmadıki cıkalı zaten

format at güncellemeyi kurmayı dene cihazın yurd dışı ise farklı olabilir tr cihazlarının hepsi sorunsuz aldı

• Selam.

Kullandığım G7 yi yazıları küçük olduğu için satmayı düşünüyorum. Küçük yazıları göremiyorum. Bildirim ve ana ekrandaki yazılar çok küçük.

Telefon kozmetik olarak 10/10. Tamir görmedi. Yere düşmedi. İkinci sahibiyim. İlk aldığımdan beri ekran koruyucu ve kılıf ile kullandım. Faturalı kutulu. G3 ün şarj aletini kullanıyorum.

Garantisi iki ay önce bitti. Cihazda hiç bir problem yok. Sadece yazıları daha büyük bir telefon alacağım için satmayı düşünüyorum.

2.400 istiyorum.

Ayarlar-ekran-yazı tipi- boyutu ayarlayabilirsiniz..

Alırken kaça almıştınız? Yazılar küçük diye satanı da ilk defa görüyorum hocam.

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.