Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eseslim29

Redmi note 9 pro dan 128/6 lg g7 ye geçilir mi ? Şu an alacağım kişi 2100 den 64 gb bırakıyor bana
    Hayatı kendine zehir etme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

Pil kötü değil mi? Herkes pilinden şikayetçi nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsunuz? Telefon çıktığından beri 3000 mah deli gibi eleştrildi. 10 aydır kullanıyorum ben bu cihazı. Bir telefon alındığı günden beri pil tasarrufu açık kullanılabilir mi? Dışardan bir görüş değilim. Günde 2 sefer şarj etmek zorunda kalıyorum. Böyle donanımlı bir cihazda 3000 mah kötü değil demek bana pek samimi gelmiyor. Yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen.
    Size kesinlikle katılıyorum. Hızlı doluyor diye 1000mah koysalardı o zaman değil mi 20 dakika da dolardı mis
  • Yok mı ya anrdoid 10 içim Gcam önerisi. Eski gcam sürümü fotoyu çektikten sonra hdr kayıt ediliyor yazıp kalıyor. Stabil bir sürüm lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 1 senedir kullanıyorum. Gayet memnunum iyki almışım. 1 sene daha garantisi var. Garanti bitince de çöp olana kadar kullanmaya devam edeceğim.
  • Arkadaşlar merhaba , lg g7 cihazım ekranında 2 ufak çizik arka camında çatlak var başka hiçbir problemi yok 15 ay garantisi var full kutu fatura mevcut 1300 den bırakıcam pm ile ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roimeita -- 24 Eylül 2020; 17:31:39 >
  • Sıfırdan farkı olmayan Lg G7 thinq telefonumu satıyorum, izmir´de elden teslim edilir. İlgilenen arkadaşlar ilanı incelesin lütfen.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g7-thinq-lg-turkiye-garantili-866365162/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar
    2 senedir LG g6 kullanıyorum.

telefon artık yavaşlamaya başladı.

LG g7 almayı düşünüyorum. Hız anlamında G6 / G7 performansı nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgunla

Merhaba Arkadaşlar
    2 senedir LG g6 kullanıyorum.

telefon artık yavaşlamaya başladı.

LG g7 almayı düşünüyorum. Hız anlamında G6 / G7 performansı nasıldır ?
    Snapdragon 821 ve 845 arasındaki fark hissedilir ama ikisinin de rami 4 gb, g8s veya velvet düşünün bence

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Snapdragon 821 ve 845 arasındaki fark hissedilir ama ikisinin de rami 4 gb, g8s veya velvet düşünün bence

Alıntıları Göster
    Velvet'in ekranı 6,8" 395 PPI P-OLED / G8S ekranı 6.2" , 401 PPI ve G-OLED.

Nispeten daha küçük ekran ve biraz fazla PPI ile G8S'in ekranı daha mı iyi görüntü verir sizce? Tabi P-OLED/G-OLED arasında bariz bir fark yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

Velvet'in ekranı 6,8" 395 PPI P-OLED / G8S ekranı 6.2" , 401 PPI ve G-OLED.

Nispeten daha küçük ekran ve biraz fazla PPI ile G8S'in ekranı daha mı iyi görüntü verir sizce? Tabi P-OLED/G-OLED arasında bariz bir fark yoksa.

Alıntıları Göster
    Mantıken dediğiniz gibi olması lazım ama 6 ppi farkı algılayacak göz olduğunu sanmıyorum kimsede

• Her iki cihazda da aynı ekran boyutu olsa 6 PPI elbette algılanmaz ama sırf 0,5" ekran farkıyla bile görüntü kalitesi ve netliği algılanabilir sanırım. Ancak dediğim gibi belki P/G OLED farkı bunu kompanse ediyordur. Bu konuda bir bilgi bulamadım.

Ben de 4 yıldır kullandığım HTC 10 için ekranı daha büyük bir alternatif bakıyorum ama Androidler içinde bir türlü yerini dolduracak özellikle bir cihaz bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 30 Eylül 2020; 13:19:15 >
  • Bugün bir kez daha anladım ki LG teknik servis işinde bir çok markadan çok daha iyi pilin kötüleştiğini söyledim anında pili değiştirdiler. Arkada kapakla ilgili sorun vardı onuda aynı renk olmadığını şimdilik farklı renk takabileceklerini sonrasında bir kaç ay sonra dilerse aynı renk kapak takabileceklerini söylediklerinde çok sevindim. Adamlar sadece memnuniyet ve sonuç odaklı çalışıyor.

Şu zamanda gerçekten takdir edilesi bir durum. Teşekkürler lg ve şengüller.

Ve bunların hepsi garanti dahilinde yapıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihbiyiklio

Bugün bir kez daha anladım ki LG teknik servis işinde bir çok markadan çok daha iyi pilin kötüleştiğini söyledim anında pili değiştirdiler. Arkada kapakla ilgili sorun vardı onuda aynı renk olmadığını şimdilik farklı renk takabileceklerini sonrasında bir kaç ay sonra dilerse aynı renk kapak takabileceklerini söylediklerinde çok sevindim. Adamlar sadece memnuniyet ve sonuç odaklı çalışıyor.

Şu zamanda gerçekten takdir edilesi bir durum. Teşekkürler lg ve şengüller.

Ve bunların hepsi garanti dahilinde yapıldı
    Pil neden kötüleşti. Nasil kullandiniz cihazi?

Lütfen paylasin ki yeni arkadaslar dikkat etsin kullanirken.

• Pilin kötülesmesinin birden fazla nedeni vardır her zaman şarj döngüsü bilinenin aksine hiçbir zaman 0 - 100 olarak olmamalıdır. İdeali yüzde 20 ile yüzde 85 arasında tutulması gerekiyor şarj. Öncelikli sebebi bu dediğim ve kullanılan şarj aletidir. Fason üretim hızlı sarj aletleri bataryayı daha fazla aşındırır.

Günlük kullanımda ise cihaz ısındığında kullanmak hem pil ömrüne hemde tüketimin anlık olarak fazla olmasına sebep olmaktadır.

Bunların dışında kullanilan ekran çok fazla ısındığında ghost screen durumları oluşabiliyor bu ekran teknolojisi gereği normaldir. Cihaz ısısı düştükten sonra min 2 gün boyunca ghost screen devam ediyorsa cihazı servise gönderebilirsiniz.

Kullanılan ekran yine lcd olmasından kaynaklı siyah ekran ya da dubar kağıdının pil tüketimini düşürecek etkisi çok azdır. Led paneller ile gibi değildir. Bu yüzden aod özelliği pilin çabuk tükenmesinde rol oynuyor.

Günlük kullanımla geceden sabaha ekran kapalı ve beklemedeyken sarj düşüşü ortalama yüzde 3 ile 5 arasındadır.

• ya bu volteyi nasıl kapatıcaz şarjı volte hd görüşme yiyor sanki eski sürümde butonu vardı kapanıyordu şimdi sürekli aktif

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

ya bu volteyi nasıl kapatıcaz şarjı volte hd görüşme yiyor sanki eski sürümde butonu vardı kapanıyordu şimdi sürekli aktif
    Bildirim ekranından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Bildirim ekranından

Alıntıları Göster
    yokki orda

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Gözüküyor bende
    ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Gözüküyor bende
    eski sürüm seninki yeniden bahsediyorum

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.