Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolfien

Pil ömrü önemliyse, yeni bir G6 kullanıcısı olarak ben tavsiye etmiyorum.

Kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum ama SAR değeri muazzam düşük, bu yönden çok beğeniyorum telefonu.

Ben cihazı 40 liraya aldığım Vestel powerbank ile takviye ediyorum; siz de böyle yapabilirseniz, bu fiyata alabileceğiniz en iyi telefon denebilir. Zira bu fiyata wifi ac, nfc, ois, ip68, usb 3.1 gibi özellikler bir arada yok; SAR değeri bu kadar düşük cihaz yok... Kimi -fiyat olarak- rakiplerinde plastik kasa var, micro sd kart yuvası bile yok. Özetle, bu fiyata hepsi iyi olan bir cihaz yok, bu cihazın kusuru da pil ömrü. Ben sürekli ofis ortamında olduğum için kablosuz şarj da benim gözümde bir eksiklik, maalesef bu özellik sadece USA versiyonlarında sunulmuş.
    dediklerinize aynen katılıyorum ben de sar yüzünden tercih ettim.Samsung lg'den daha az sar değerine sahip cihazlar çıkarıyor ama fiyatları pahalı bu konuda samsung lider.Pie ile pil ömrü düzelecektir inş.Cihaz yere düştü ekran kartı yandı 12 günde garanti de yenilenip geldi şu an cillop gibi.Kalınlığı belki eleştrilebilir kılıf takınca kalın oluyor var beyaz renge güzel giden ince bir kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 18 Şubat 2019; 11:28:10 >

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Lg g2 den Mi a1'e, sonra lg g6 sonra da tekrar Xiaomi mi bakıyorsunuz? Bende aynen bu yolu izliyorum. Mi A1 bile PUBG de takılmıyor. G6 da kasım kasım kasılıyor. Xiaomi hangi model düşünüyorsunuz? Redmi 7 nasıl acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Lg g2 den Mi a1'e, sonra lg g6 sonra da tekrar Xiaomi mi bakıyorsunuz? Bende aynen bu yolu izliyorum. Mi A1 bile PUBG de takılmıyor. G6 da kasım kasım kasılıyor. Xiaomi hangi model düşünüyorsunuz? Redmi 7 nasıl acaba?
    Redmi 7 resmi olarak tanıtılmadı sanırım. Redmi note 7 proyu diyorsunuz. O telefonu adamlar kendi ülkesine yetiştiremiyor. Satışa çıktıktan on dakika sonra stoğu tükeniyor. Globalde satışa çıkma tarihi henüz belli değil. Büyük ekranını saymazsak tam bana hitap eden bir cihaz. Muhtemelen fiyatı da ithalatçıda 1800 lira seviyelerinde olur.
    Ben nispeten daha küçük cihaz arıyorum. Mi 8 SE çok ideal boyutlarda. Onun da global sürümü yok. Adamlar sadece Çin pazarı için üretmiş. Bu yüzden rom falan uğraşmak gerekiyor. Yoksa kesinlikle tercih edilebilir bir cihaz.
    G6 konusunda affınıza sığınarak Xiaomi tartışıyoruz. Fikir alışverişi işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Global olmayan cihazlarda band 20 yok. Aman ha bulaşmayın. Büyük ekran bana göre. Genelde bilgisayar yerine telefon kullanıyorum.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Aslında performans ve kamerayla pek işim yok. Oyun oynamam, fotoğraf çekmem. Bu şekilde düşününce Mi A2 lite iyi bir tercih. Hem boyu ideal hem çok iyi bir pil performansına sahip. Onun da tek kusuru Miui arayüzü değil de saf Android olması. Alıp Miui rom yüklemeyi de düşünmüyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Fiyatıyla orantılarsak, bence öyle.

• quote:

Pubg falan oynamıyorum oynamam da ama Mi A1 gibi Basemark OS II,Basemark OS II 2.0,Basemark X ve Antutu skorları G6'nın 1/2'si ve 1/3'ü olan; Cat12'ye karşılık Cat6 modemi olan bir cihaz nasıl olur da G6'dan iyi performans verir? Hani benchmark'larda yakın bir cihaz olsa yazılım farkı diyeceğim ama %100 performans farkı yazılımla kapanacak bir fark değil. Cihazda bir sıkıntı olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 22 Şubat 2019; 9:10:6 >
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Çok baktım 1 tane daha lg g6 kullandım. Anladımki o testlerin hepsi boş. Mi A1 saf android olduğundan çok akıcı. Aynı anda pubg güncelleme açtım. Mi A1 daha önce birdi.

• 6 ay kullanilmis g6 mı 1450tl ye verecegim nokta hatasi yok koyu mavi renkli cihaz arkadaslar evkur faturali almak isteyen olursa pm den ulasabilir

• 20 ay garantili ezik çizik yok tamir görmemiş 1200 TL ye alınır mı

• "20 ay garantili" mi yoksa "20 aylık, garantili" mi?

• 4 aylık cihaz 20 ay sonra garanti bitiyor

• Telefonun arka kamerasının olduğu yerde çatlama meydana geldi. orjinal ve çakma fiyatları hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Edit: Arka kapak değil de kamera lenslerinin olduğu kısım çatlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 22 Şubat 2019; 20:0:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: famse80

20 ay garantili ezik çizik yok tamir görmemiş 1200 TL ye alınır mı
    Süper fiyat. Baba, oğluna vermez o paraya.

• famse80 F kullanıcısına yanıt
    Alınmaya alınır lakin almadan önce telefonu 20 25 dakika kullanın bazı panellerde bir önceki menüde gezdiginiz yerlerin ana ekrana geçici yapışma sorunu var telefonu iyi test edin bu sorun çıkarasa Lg kalıcı bir sorun olmadığı için garanti kapsamına sokmuyor. Detaylı bilgi almak istiyorsanız Lg g6 ekran şikatleri diye yazıp arştırın.

• quote:

A1 neymiş. Mi note 3 bile takılıyor.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Ondaki genel takılma miui arayüzünden kaynaklandığını yazmışlardı birkaç yerde. Oyuna etkisi nasıldır bilemem.

• Arkadaslar guncellemeden sonra kamera ciddi anlamda bozuldu. Arka kamera ile cektigim fotograflar sanki fotografi sis ortusunde cekmisim gibi cikiyor. Duzenleyerek olmasi gereken hale getirebiliyorum carpiciligi artirarak. Eski lg g2 m boyle cekerdi. Piksel olarak lg g2 ile kiyaslanmaz tabi ama solukluk rengi verememesi bunu andiriyor. Burada benzer bir sikayet goremedim sizde durumlar nedir?

• Merhaba arkadaşlar, Sadece merak için aldığım g6 için yorumlama yapmak istiyorum. Telefonu 10 gün önce bir arkadştan uygun bir fiyata aldım. Uygun olma sebeplerini arştırınca ekranda ve kulaklık soketinde gördüğüm arızalardan dolayı istanbul dudullu bulunan mtv elektroniğe cihazı teslim ettim. Öncelikle şunu belirtmek isterim bu serviste banko da çalışanından tutun teknik servis calışanına tutun hepsi ilgili ve işlerini ellerinden geldiğince doğru yapan insanlar telefonum 6 iş gününde panel. jarz ve kulaklık soketi deyişti telefonu 2 gündür kullanıyorum malum kamera performansı ile hiçbir şey yazmama gerek yok bilen biliyor zaten yoğun kullanıcı olarak pil performansı bence çok iyi günü rahatlıkla çıkarıyor akıcılık bence çok iyi. İnanın 1100 tl ile 1500 tl fiyat bandında(2.el) alınabilecek en iyi telefon diğer markaların çöp modellerine bu rakkamları vereceğinize bence alınabilecek en iyi telefonlardan biri. Ayrıca bu marka ile geçmişte servis sıkıntısı yaşayan insanlar var biliyorum bende g4 ile 2.5 ay beklemiştim yerine g5 vermişlerdi ama inanın servis olarak eskiye göre baya bir düzelme var tabiki kendilerini geliştirmeleri lazım tamir süresi ile ilgili. Diğer marakalar tamir sürelerini neredeyse 1 veya 2 saatte indirmiş durumdalar. Şunuda buradan paylaşmak istiyorum servis çalışanının söylediği henüz g7 tamir için servise gelmemiş. Zaten sevdiğim bir markaydı bir süre kullandıktan sonra g7 ye geçerim v30 plus ta iyi telefon ayrıca geçen teknosa da incelediğim oppo marka bir telefon vardı işlemci sd.711 fiyatı 5000tl idi valla ben güldüm. Yakında uzun kullanım deneyimlerimide baradan yazarım. Teşekkürler

• Telefonu aldım 1200 TL ye 4 aylık cihaz temiz sorunsuz pil normal kullanımda tasarruf modu kapalı 5 saat ekran süresi verdi oyun oynamadığını için oyun performansı hakkında bişey diyemem ama genel olarak oldukça akıcı bir telefon. Bu fiyatlara ikinci el olarak alacaklara tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.