Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın akıllı bir iş yaptınız millet daha kötü modellere 3000 tl civarı para veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peytn_

Arkadaslar guncellemeden sonra kamera ciddi anlamda bozuldu. Arka kamera ile cektigim fotograflar sanki fotografi sis ortusunde cekmisim gibi cikiyor. Duzenleyerek olmasi gereken hale getirebiliyorum carpiciligi artirarak. Eski lg g2 m boyle cekerdi. Piksel olarak lg g2 ile kiyaslanmaz tabi ama solukluk rengi verememesi bunu andiriyor. Burada benzer bir sikayet goremedim sizde durumlar nedir?
    Bende sorun yok. Geçen bastırmak için birkaç fotoğraf gönderdim. Fotoğrafları almaya giden arkadaşıma, bu fotoğraflar neyle çekilmiş diye sormuş fotoğrafçı. Telefon deyince, modelini sorar mısınız demiş.

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Daha önce de dediğim gibi şikayetlerin ardı arkası kesilmese de, kullanıcılar genel olarak çok memnun cihazdan.

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kullanım ihtiyacına göre önceliği benim gibi stabilite akıcılık sorunsuzluk olan kişiler için uygun fiyata premium bir ürün tavsiye ederim oyuncular uzun pil ömrü istiyenler kamera önceliği olanlar başka modellere yöneltebilir tabi fiyatta değişecektir

• Ben de kamerasından oldukça memnunum, bir telefona göre oldukça iyi bir kamerası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peytn_

Arkadaslar guncellemeden sonra kamera ciddi anlamda bozuldu. Arka kamera ile cektigim fotograflar sanki fotografi sis ortusunde cekmisim gibi cikiyor. Duzenleyerek olmasi gereken hale getirebiliyorum carpiciligi artirarak. Eski lg g2 m boyle cekerdi. Piksel olarak lg g2 ile kiyaslanmaz tabi ama solukluk rengi verememesi bunu andiriyor. Burada benzer bir sikayet goremedim sizde durumlar nedir?
    Hard reset atın.

• Herkes oreo ile pil performansının düştüğünü söylemiş ama ben Oreo'ya geçtiğimden beri oldukça memnunum. +20 Saar bekleme süreleri ile dahi hiç 5.5 saat ekran süresinin altına düştüğümü hatırlamıyorum. Wifi-Mobil veri de her zaman full açık. G6'dan çok memnunum, hele G3'den sonra bir lg sever için olabilecek en iyi cihaz.

Şu anki performansı da bu.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 26 Şubat 2019; 0:25:48 >

• Önceki telefonum g2 şimdiki g6. evkurdan ağustosta aldım. Son bir aydır ghost screen başladı.
    Lg markasını öven biriyiydim. Lg yi kötüleyenleri abartıyorlar derdim. Yok lg eninde sonunda patlak veriyor . artık almam lg.

İlgili fotoğrafları sonra atacağım.

Herkse lg iyi telefondur diyen ben bile soğudum. Alırken iyi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardkro -- 26 Şubat 2019; 2:59:30 >
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yanlış anlamayında 17 saatlik kullanımda 17 saat cihaz zaten boşta imiş çok normal değilmi böyle bir süre almanız zira ben bu süreyi full şarj ile alıyorum hani

• quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Hocam benim yanlış anlamayında 17 saatlik kullanımda 17 saat cihaz zaten boşta imiş çok normal değilmi böyle bir süre almanız zira ben bu süreyi full şarj ile alıyorum hani
    O hesapta bir yanlışlık var. Telefon 17 saat yattıysa, ekran kullanımı ve Twitter nasıl güç harcamış?

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Cihaz 17 saat boşta iken 4 küsür saat ekran süresi nasıl olabilir hocam.
    Ki ben ekran süresini gösterdim. Ekran süresinin yanında bekleme süresinin de belirtilmesi daha iyi anlatır diye düşündüm durumu.
    Ve şarjın bu görselde daha %42 olduğunu da ekleyeyim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 26 Şubat 2019; 19:14:14 >
  • Lg g6 da ghost screen yaşayan oldumu?
    Daha 3 ay önce aldım ve ekranda choreme video izlediğim bir sitenin yansıması duruyor. Bu durumda garantiden nasıl bir sonuç çıkıyor? Cihaz turkcell den alınma lg Türkiye garantili?

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Lg g6 da ghost screen yaşayan oldumu?
    Daha 3 ay önce aldım ve ekranda choreme video izlediğim bir sitenin yansıması duruyor. Bu durumda garantiden nasıl bir sonuç çıkıyor? Cihaz turkcell den alınma lg Türkiye garantili?
    turkcell alınma cihazlar kvk garantili diye biliyorum lg yi arayıp tr garantili mi teyit edebilirsiniz.Telefonu kullanmanıza engel kullanıcı hatası dışındaki her durum garanti kapsamında değerlendirilmelidir.Ben de ara ara uygulamaların tümünü sonlandır kısmında geçici olarak çıkıyor kalıcı ghost çıkmadı şu ana kadar zaten lcd ekran kartı yanmasından dolayı da yeni değişti.Garantiden sonuç alamazsanız ve sorun kullanıma engelse ki öyle tahmin ediyorum hakem heyetine verip hakkınızı alırsınız.Lg ghost u çözmüyor yada çözemiyor akıl sır erdirmek mümkün değil yakında bana da sıra gelir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 28 Şubat 2019; 9:55:51 >

• Ben dün ilk defa karşılaştım. Eğer sorun artarsa veririm garantiye. Ama sorunu lg kabullenmemesi yoracak biraz. Bu telefonu baya bir ümit ile almıştım ama artık soğudum. Xiaomi andiroid one bir cihaz alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Ben dün ilk defa karşılaştım. Eğer sorun artarsa veririm garantiye. Ama sorunu lg kabullenmemesi yoracak biraz. Bu telefonu baya bir ümit ile almıştım ama artık soğudum. Xiaomi andiroid one bir cihaz alacağım.
    ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor işte nasıl ucuzsa artık yine de f/p cihazı bana göre.Yetkili servis garanti kapsamında çözüm bulacaktır bence.Aynı sorunla karşılaşırsam v30+ yada g7 falan yöneleceğim.
  • Arkadaşlar 2. El 18 ay daha garantisi olan beyaz g6 var. Kutu fatura kulaklık şarj aleti var ama şarj aleti orjinal değil. Ekranda altta Beyaz nokta gibi leke var 1300 e alınır mı sorun çıkarır mı? Lekeden garantiye versem sonuç ne olur?
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Resim iyi cikmamis yuvarlak ve üçgen tuş arasında beyazlık

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• .mpower kullanıcısına yanıt
    Arkadasimin iphone 5s inde resimdeki gibi nokta vardi ekranda, olu piksel dediler ve cihaz degisimi olmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk82

Arkadasimin iphone 5s inde resimdeki gibi nokta vardi ekranda, olu piksel dediler ve cihaz degisimi olmustu.
    Lg de durum ne olur ki

• Kesin diyemem ama ekranda uretim hatasi oldugu icin cihaz degisimi olmasi gerek, ama lg ekran degisimi de yapabilir firmaya gore degisir

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.