Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam bazen serviste müzik dinliyorum kulaklıkla,lg g3 ün kulaklık sesi fena degil dış hoparlör seside gayet güçlü,LG G6 larda V serisinde olan DAC(Digital to Analog Converter) var mı onu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

teşekkürler
    LG G6 da Quad DAC var mı?(Digital to Analog Converter) ondan sordum birazda.ısınma olayı çok var mı Lg G3 teki gibi ekran parlaklıgını kendi kendine azaltıyor mu?
    ekran parlaklık sensörü var otomatik ayarlıyor ısınma ben de var
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bazen serviste müzik dinliyorum kulaklıkla,lg g3 ün kulaklık sesi fena degil dış hoparlör seside gayet güçlü,LG G6 larda V serisinde olan DAC(Digital to Analog Converter) var mı onu merak ettim
  • quote:

teşekkürler
    LG G6 da Quad DAC var mı?(Digital to Analog Converter) ondan sordum birazda.ısınma olayı çok var mı Lg G3 teki gibi ekran parlaklıgını kendi kendine azaltıyor mu?
    ekran parlaklık sensörü var otomatik ayarlıyor ısınma ben de var.Quaddac ve kablosuz şarj amerika versiyonların da var
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Quad DAC, Türkiye'de satılan G6'larda yok. Isınma Oreo'ya geçtiğimden beri hiç yok denecek seviyede, parlaklığı kendi kendine azaltıyor mu demişsiniz, bazı arkadaşlar sensör var kendisi ayarlıyor demiş de sanırım sorduğunuz bu değil. Çünkü neredeyse her telefonda var o sensör. Telefon çok ısındığı için G3 uyarı veriyordu "telefon çok ısındığından parlaklık arttırılamıyor" şeklinde. Eğer sorduğunuz buysa hayır daha hiç yaşamadım böyle bir şey G6 ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 14 Eylül 2018; 14:36:58 >
  • Cihaz facebook ta video açtığım zaman alev topuna dönmeye başladı kasma da başladı 40 dereceyi rahat görür oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Quad DAC, Türkiye'de satılan G6'larda yok. Isınma Oreo'ya geçtiğimden beri hiç yok denecek seviyede, parlaklığı kendi kendine azaltıyor mu demişsiniz, bazı arkadaşlar sensör var kendisi ayarlıyor demiş de sanırım sorduğunuz bu değil. Çünkü neredeyse her telefonda var o sensör. Telefon çok ısındığı için G3 uyarı veriyordu "telefon çok ısındığından parlaklık arttırılamıyor" şeklinde. Eğer sorduğunuz buysa hayır daha hiç yaşamadım böyle bir şey G6 ile.
    ben sensörü parlaklık sensörü olarak söyledim parlaklık sensörü her telefon da yok
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

Uyari verip ekran parlakligi artirilamiyor diye ve isindigindan sizin dediginizi demek istedim

Biraz daha isininca kapanacak diye uyari veriyor ve kapaniyor bu lg g6 da olmuyordur galiba zaten yazmissiniz tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen hocam

Uyari verip ekran parlakligi artirilamiyor diye ve isindigindan sizin dediginizi demek istedim

Biraz daha isininca kapanacak diye uyari veriyor ve kapaniyor bu lg g6 da olmuyordur galiba zaten yazmissiniz tesekkurler hocam
    biraz daha kullanmaya devam edersem olacak ama servise göndericem cihazı kimseye g6 aldırmamaya çalışcam bundan sonra
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Ağızla emme iyi yöntemmiş :D

• GCam yükleme Türkçe anlatımı nereden bulabilirim? Bütün aramalarımda xda forumu çıkıyor.

• Kac liradan koyuyorsunuz ilani ?
    Ne renk ?
    Kaç aylık
    Konyada mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Kac liradan koyuyorsunuz ilani ?
    Ne renk ?
    Kaç aylık
    Konyada mi ?
    2030 tl beyaz renk 13 gunluk konya

• Otomatik kod da telefon kamerası çok blur çekiyor sanki sulu boya gibi arka kısımlar sizde de böyle mi yakınlaştırıp bakınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buda gündüz

• rssguven kullanıcısına yanıt
    gcam ne google camera isehttps://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/ apk indir yükle denedim çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

gcam ne google camera isehttps://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/ apk indir yükle denedim çalışıyor
    Teşekkür ederim. Evet dediğim Google kameraydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Otomatik kod da telefon kamerası çok blur çekiyor sanki sulu boya gibi arka kısımlar sizde de böyle mi yakınlaştırıp bakınız.

Işığın yetersiz olduğu ortamlarda telefon kameraları genelde zayıf kalıyor. Hele ki sizinki gibi gece, uzak bir yerin fotoğrafını çektiğiniz zaman. Bu pozda karıncalanma ve ışığın olduğu yerlerde bulanıklık olması normal bence. Bu çektiğiniz fotoğrafı pro fotoğraf makineleri net çeker ancak.

G6'dan çok daha iyi çekecek telefonlar da vardır elbet. G6 kamera konusunda çok iddialı olamıyor maalesef. Karşılaştırma videolarında diğer amiral gemilere göre hep bir adım geride kalıyor. İşte o zaman da fiyatı devreye giriyor. Kamera bir adım geride ama fiyatı çok daha gerilerde.

• Bildirim panelini sadeleştirip kullanmadıklarımı kaldırmıştım ama Volte tekrar geri gelmiş sadeleştirdiklerimin yanına, neden olabilir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: topraksugitar

Bildirim panelini sadeleştirip kullanmadıklarımı kaldırmıştım ama Volte tekrar geri gelmiş sadeleştirdiklerimin yanına, neden olabilir sizce?

Nerden kaldırdınız hocam bende volte yok

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.