Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Benim de g5im vardı sattım g6 almayı düşünüyorum ama v30 da olabilir.Telefondan memnun musunuz tek çekindiğim ghost screen g5 imde vardı v30 amoled olunca ghost olur mu diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Konya da lg g6 satılmıyor nasıl getircekler bizim ldb diye programımız var onla test ediyoruz dedi eleman.

Alıntıları Göster
    Satılıp satılmaması seni ilgilendirmez, serviste kullan telefonu göster bu ısı normalmi diye. Birçok G6 ile karşılaştırdım onlar hiç ısınmıyor de. Isınma bukadar rahatsız ediyorsa Kesin sorun vardır. G6 ile ilgili çok çok az ısınma şikayeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Satılıp satılmaması seni ilgilendirmez, serviste kullan telefonu göster bu ısı normalmi diye. Birçok G6 ile karşılaştırdım onlar hiç ısınmıyor de. Isınma bukadar rahatsız ediyorsa Kesin sorun vardır. G6 ile ilgili çok çok az ısınma şikayeti var.

Alıntıları Göster
    Çalıştığımdan dolayı kargo ile göndercem ben aynısını elemana söyledim program var diyor ona göre karar yazıyoruz dedi.Xda da magdurlar var hocam epey dede var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 13 Eylül 2018; 21:39:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressamyuva

Benim de g5im vardı sattım g6 almayı düşünüyorum ama v30 da olabilir.Telefondan memnun musunuz tek çekindiğim ghost screen g5 imde vardı v30 amoled olunca ghost olur mu diye korkuyorum
    Ben 2150ye G6 aldım ısınma sorunu çıkınca iade ettim. Tam o arada 2500 oldu, bende o parayı vereceğime v30 alırım dedim hafızası 128gb ekran amoled, çok yoğun kullanmama rağmen günü rahat çıkarıyor note 5 kullanırken günde 2 kere şarja takıyordum. Çok rahat ettim.

Tek kötü yanı ön kamera, onuda kullanmıyorum telefonu çevirip arka kamera ile çekiyorum. ön kamera sorun değil dersen kesinlikle tavsiye ederim.
    Ghost screen sorunu olacağını pek sanmıyorum, pili böyle devam etsinde olsada canı sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 13 Eylül 2018; 21:41:46 >
    Burdada yüzlerce kullanıcı var genel şikayet olsaydı herkeste olurdu. Şengüller servisine gönderin, acele etme 6 ay süren var, etrafta G6 bulunca emin olmak için karşılaştır. Sonra servise gönder, sorun yok derlerse hakem heyetine verip kullanmaya devam et karar çıkınca mecbur yeni telefon verecekler. Ama dediğim gibi önce karşılaştırmaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 13 Eylül 2018; 21:47:58 >
    Ön kamera önemli değil g6'nın kamerası da 5 mp zaten çok kullanmayacağım için.Şarjı iyi gitsin ekranı büyük olsun geniş açılı kamerası olsun hızlı şarjı olsun işlemcisi iyi olsun şimdiye kadar sadece ıps ekran kullandım amoled ekran konusunda çekingem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

ben chrome whatsapp ve youtube kullanırken 35 dereceleri görüyorum cihaz fena ısınıyor siz de durum nasıl hocam? nougat var değil mi , kılıf için spigen öneririm

Alıntıları Göster
    Bende oreo yüklü. Hayır neredeyse hiç ısınmıyor. Bu gün mobilden PUBG indirdim. Neredeyse ilk defa ısındı diyebilirim. 4G ile PUBG indirip ısınmayacak cihaz da yoktur.

• Butun telefonlarınn arka kısım ısınır işlemci batarya grafik işlemci arkada çunku ekranda işlemci olacak hali yok ön taraf ısınsın

• quote:

Orijinalden alıntı: vivalaozgur

Butun telefonlarınn arka kısım ısınır işlemci batarya grafik işlemci arkada çunku ekranda işlemci olacak hali yok ön taraf ısınsın
    Evet ama ağır bir işlem yapınca ısınır. WhatsApp, Chrome vs işlemler ile ısınmaz.

Spigen kılıflara baktım. Pahalıymış biraz.

• Chromeda ne yaptığına bağlı video açınca ısınması normal karşılanır bendede g6 var şuan mesajı yazarken 35 derece telefon bendemi servise versem

• Kılıf bakan arkadaşlar bir aliexpress'e göz atabilir, Türkiye'de seçenek çok az.

Örneğin şu kılıf benim hoşuma gitti, telefonum beyaz olduğundan renk seçeneği çok olan kılıf arıyordum. Mavisi hoşuma gitti özellikle.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32801062772.html?pid=808_0011_0201&spm=a2g0n.search-amp.list.32801062772

Şu linktede daha farklı, güzel kılıflar var, isteyen bir göz atsın.

https://m.tr.aliexpress.com/wholesale/lg-g6-case.html?categoryId=200216981&channel=direct

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 13 Eylül 2018; 23:59:8 >
  • Arkadaşlar Lg G6 almayı düşünüyorum ama ön kamerası çok mu kötü,Suan g3 kullaniyorum ve isinip kapanmasindan biktim.ön kamerasi g3 un kamerasindan kotu degildir galiba zaten isisini soylemiyorum bile g3 efsanedir isinmada bundan sonra g6 isinmiyor gibi gelecektir ondan eminimde kamera konusu aklimi karistiriyor

• rosmisal kullanıcısına yanıt
    Ben de G3'den G6'ya geçtim. Tabiki kamerası G3'den daha kötü değil ama, çok da iyi değil. Arka kamerası yine iyi ama ön kamera hiç tatmin edici değil.

Isınma ve şarj konusunda ise G3'e göre çağ atlamış durumda bu telefon, benim G3'te ısınmadan çok şarj olayı canımı sıkıyordu. Yaklaşık 2 kat daha fazla dayanıyor şarjı. Isınması da Android 7'deyken oluyordu, tabi yine G3 kadar değildi. Oreo'ya geçtikten sonra o da kalmadı, çok çok nadir yüksek parlaklık ve işlemde ısınma yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 14 Eylül 2018; 0:19:5 >
  • Şarj biraz hızlı azalmış sanki

• nicosia kullanıcısına yanıt
    tşk ederim hocam cevabınız için,
    aslında gündüz iyi ışıkta g3 ün ön kamerası bile iş görüyor,g6 bir tık daha iyidir öyleyse ön kamerada gece g3 ün ön kamerası başka dünyayı çekiyor :) g6 da ayı gibi herhalde,arka kamerada g3 gündüz çok iyi çekiyor beni tatmin ediyor ama gece 2.4 diyafram aralığından dolayı kötü çekiyor g6 bu konuda çok daha iyidir foto kalitesi,dışarı verdiği ses şiddeti ve kulaklık müzik ses kalitesi nasıl acaba g3 le kıyaslayabilirmisiniz size zahmet?
  • G3 ve G4 şu ana kadar en yüksek sesli telefonlardan biridir G6 da maalesef o kadar yüksek ses olacağını düşünmüyorum tabi kullananlar daha iyi bilirler ben G3 ten G5 e geçtim ve G3 teki o yüksek sesi maalesef alamadım anca Hifi Dac ile alabiliyorum daha net ve güzel bir ses@rosmisal
  • Arkadaşlar ön kamera için GCam kullanın yabancı bir forumda var yazarsanız çıkar zaten. Çok fark ediyor LG nin yazılımına göre. Hem de bokeh efekti yapabiliyorsunuz GCam ile. (GCam= Google Camera)

• rosmisal kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam telefonu alalı 5-6 ay oldu, G3'ü tam anımsayamıyorum ses konusunda ama iki telefon arasında belirgin bir fark hissetmedim ses yüksekliği veya kalitesinde. Hemen hemen aynı diyebilirim.
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    LG G6 da Quad DAC var mı?(Digital to Analog Converter) ondan sordum birazda.ısınma olayı çok var mı Lg G3 teki gibi ekran parlaklıgını kendi kendine azaltıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.