Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
8.572
Cevap
78
Favori
423.002
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    843 Mesaj
    hocam rom amerika romu olduğundan volte devre dışı kalıyor garanti de gidiyormuş tekrar nougat a dönmek lazım benim uğraşcak vaktim pek yok maalesef versinler işte oreo yu bu cihaz android p yi de hak ediyor ama lg verir mi onu bilmiyorum daha oreo yu veremedi.Ben de g2 den çok memnundum ama ekran sarardı ve acayip ısınmaya başladı bence bu fiyata alınır cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtonymadx -- 2 Eylül 2018; 9:15:16 >
    |
    |
    Ben de telefonu Perşembe günü n11 üzerinden satın aldım 2139 TL'ye. Satıcının elinde kalan son 2 cihazdan birisiydi benim aldığım ve ertesi gün o son kalan cihaz da satılmıştı. Telefonun fiyatına pazartesi günü baktığımda 2100 TL'nin altında iken, Perşembe günü aynı satıcıda 2500 TL'ye çıkmıştı. Ben fiyatı iyi denk getirdim diye düşünüyorum. Alacak olanlar da acele etsinler, kur arttıkça fiyatlar da ha bire artıyor.

Daha önce 4 sene boyunca G2 kullanmıştım. O telefonla ilgili en büyük sıkıntım, çağrı bölümünü açıp, rehber ile son çağrılar arasında geçiş yaptığımda ekran hafif takılarak geçiyordu ve maalesef G' kadar olmasa da bunda da aynı sıkıntı var. Net, keskin ve hızlı bir geçiş olmuyor, az da olsa bir takılma hissi veriyor insana. G2' de sonra Samsung J7 Prime modelini kullandım. J7 ile ile kıyaslayınca, kamerası, ekranı, işlemci performansı gerçekten çok ileride. Lakin batarya kullanımı konusunda hiç beğenmedim. J7 Prime batarya konusunda G6'dan çok çok öndeydi. Telefonla 48 saati tek şarjla geçirdiğimi biliyorum. Ayrıca J7' nin kulaklık çıkışı ses performansı da bu cihazdan çok öndeydi. Kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde güzel basslar alınabiliyordu. Ama sonuç olarak bakınca, şu ana kadar geçen 3 günlük kullanımda saydığım hususlar hariç, telefondan memnun kaldım.
    |
    |

• Onbaşı
    33 Mesaj
    Telefonu bir kaç gün önce sipariş ettim bugün elime ulaştı. Hafıza kartını, dahili hafıza ile birleştiremiyorum. Ve Oreo güncellemesi gözükmüyor, ben geldi diye biliyordum. Hafıza kartını dahili hafıza ile nasıl birleştireceğim?

Orijinalden alıntı: alkanadem2

Telefonu bir kaç gün önce sipariş ettim bugün elime ulaştı. Hafıza kartını, dahili hafıza ile birleştiremiyorum. Ve Oreo güncellemesi gözükmüyor, ben geldi diye biliyordum. Hafıza kartını dahili hafıza ile nasıl birleştireceğim?
    oreo yu geri çekmişler benim cihaz da yarın elim de olacak durumu yazacağım
    |
    |

https://forum.xda-developers.com/android/software/auto-formatting-sdcard-to-internal-t3583875

Daha önceki mesajlarımda Türkçe şekilde anlatmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 3 Eylül 2018; 22:38:42 >
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    daha dün 2225 tl olan beyaz rengi bu sabah bitti, gri rengini 2390 tl ye aldım hepsiburada.com dan. zenticc diye bir satıcıdan, sanırım yarın elime ulaşacak. LG g6 ailesine ben de katıldım

kim ne derse desin bu fiyatta en güzel tasarım %80 ekran oranıyla huawei p20 lite ve lg g6 da bence, nokianın ve sony nin 2-3 yıl geriden gelen tasarımlı kocaman çerçeveli telefonlarını nasıl beğenip alıyorlar anlamıyorum.

LG g6 çok klas duruyor.

2175₺ ye siyah rengini aldım. Aldıktan bir kaç gün sonra yaklaşık 400₺ zam geldi.

Almak isteyenler bir süre bekleyebilir. Çünkü fiyatlar sabit değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkür ederim

|
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim 2150ye aldığım telefon sorunlu çıktı iade ettim. Adamın elinde telefon yok para iadesi alacam mecbur. 2400 vereceğime v30 alırım daha iyi dedim. V30 sipariş verdim. 2999 tl 100 çek 50 puan 2849 liraya geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 3 Eylül 2018; 23:53:20 >
    |
    |
    filozof07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Geçmiş olsun öncelikle. 1.5 yıldır kullandığım g6 da iki kez başıma gelen bir olay sim yuvasının çatlak çıkması.
    ilkinde sim kart tepsisi iç mekanizmaya arıza verdiği için board değişimi yapıldı, 1500 TL ya, ikinci kez yaşadığımda da servisle baya bir atışmama rağmen garantiye sokmadılar. yenisini de 120 tl ya verdiler. Dedikleri şu ; eğer parça çıkmıyorsa zorlamadan servise getirin ve biz çıkaralım, eğer bir sorun oluşursa o zaman biz garantiye sokarız ancak parçayı kırıp getirdiğinizde kullanıcı hatası olarak görürüz dediler.
    |
    |
    MertMeteAlp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serdaruz

Geçmiş olsun öncelikle. 1.5 yıldır kullandığım g6 da iki kez başıma gelen bir olay sim yuvasının çatlak çıkması.
    ilkinde sim kart tepsisi iç mekanizmaya arıza verdiği için board değişimi yapıldı, 1500 TL ya, ikinci kez yaşadığımda da servisle baya bir atışmama rağmen garantiye sokmadılar. yenisini de 120 tl ya verdiler. Dedikleri şu ; eğer parça çıkmıyorsa zorlamadan servise getirin ve biz çıkaralım, eğer bir sorun oluşursa o zaman biz garantiye sokarız ancak parçayı kırıp getirdiğinizde kullanıcı hatası olarak görürüz dediler.

Sim taktım kullanmaya devam şimdilik. Fırsat olunca garantiye gönderiyim. Bu parça sorunlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

zenticc isimli satıcıdan mı almıştınız sizde ? ne sorunu çıktı ? belki beyaz renkli olanlarda sorun vardır hocam telefon 5-6 saate elimde olacak sorun çıkarsa sıkıntı büyük keşke daha önce okusaymışım mesajınızı

sanırım son gri telefonu da ben aldım, çünkü fiyatlar 2555 tl oldu şu anda ve artık zenticc satıcılarda gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filozof07 -- 4 Eylül 2018; 8:59:10 >
    |
    |
    Baveran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam n11 den aldım. Siyah renk. Aşırı ısınıyordu, ve ampul ışığı altında video çekerken, televizyonu videoya çekerken soldan sağa siyahlık geçişi olurya, video çekerken görüntü böyle oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 4 Eylül 2018; 9:1:40 >
    |
    |

anladım hocam, n11 deki satıcılara güvenemiyorum ya, ama dediğiniz gibi v30 alacaksanız çok mantıklı bir karar vermişsiniz. o da aşırı şekil bi telefon yav, tasarımı müthiş

bu arada arkadaşlar bu telefon şu an piyasada 2500 tl nin altında bulunmuyor, daha dün sabah istanbulbilişim, n11,gittigidiyor gibi sitelerde 2150,2300,2400 gibi fiyatı vardı ancak her yerde stok bitmiş, 1 günde hepsi nasıl bitti anlamadım.

2000 tl ye alanları tebrik ediyorum
    |
    |

Hocam hepsiburadaki satıcı ile n11 deki çoğu aynı, ikisindede mağazaları var birçoğunun. Satıcı hepsiburada olmadıktan sonra hepsi 3.şahıs.n11 dende mağaza yorumuna bakıp rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

V30 konusuna gelince dediğin gibi daha şık ve yeni, pil izlediğim çoğu pil testinde birinci oluyor. 2500 32 gb G6 aldıktan sonra hafıza kartıda almak gerekecek. 128 gb orta şeker bir kart 300 den başlıyor. G6+kart 2700-2800 oluyor. 100 200 lira için v30 aldım bende açmadan iade et sanada 450 lira farkla v30 alalım ne diyorsun

|
    |

hocam fikir için teşekkür ederim ancak ben 5.5 yıldır 16 gb iphone 5 kullanmış bir insanım bir anlık dalgınlıkla şortun cebindeyken denize girmişim yoksa kullanmaya devam edecektim

hafıza kartı almayı bile düşünmüyorum dslr fotoğraf makinem var öyle fotoğraf video da çekmem pek nasıl dolabilir ki 32 gb

çok mu masumum
    |
    |

• Yarbay
    2554 Mesaj

Bana pek masum gibi gelmedin ama neyse

|
    |

Hocam araştırdım fakat bulamadım sizin yazıyı. Kendim yapmaya çalıştım, pek başarılı olamadım.
    |
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam araştırdım fakat bulamadım sizin yazıyı. Kendim yapmaya çalıştım, pek başarılı olamadım.
    Akşam tekrar yazarım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.