Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yumatuu

Telefonu ilk aldığım hafta bendede ısı vardı biraz, ama rahatsız edecek kadar değil.

2aydır kullanmaktayım gayet memnunum.ilk 1 ay eski sürümüyle kullandım ondanda memnundum.son 1 ay oreo var.bundan da memnunum.
    Oreo ile kullanıyorsunuz galiba. Gps uydu bulma sorununuz var mı? oreo ya güncelledikten sonra navigasyonu kullanamaz oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtonymadx

valla şu telefon da oyun oynarken aldığım hazzı hiçbirşey de almadım youtube da 2k görünmüyor 2k videoya indirmeden nereden izleyebilirim

Konunun başlarında vardı. Ayrı bir youtube indiriliyordu. Konuyu biraz deşeleyin, 1 yıl geride falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NIQO kullanıcısına yanıt
    Evet oreo ile kullanmaktayım.navigasyoda da hiç sıkıntı yaşamıyorum.facebook 1 kaç kez hata verdi durduruldu sadece.

• Hızlı şarjı kapatma gibi bir ayar yok sanırım, zararı var mı aceba sürekli kullanıyor olmanın, teknolojisi falan ne durumda aceba bu hızlı şarjın

Bir de kapalı şarja takınca telefonun açılmasının nedenini bilen varsa anlatabilir mi

Sorularıma cevap bulamıyorum pek arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: topraksugitar

Hızlı şarjı kapatma gibi bir ayar yok sanırım, zararı var mı aceba sürekli kullanıyor olmanın, teknolojisi falan ne durumda aceba bu hızlı şarjın

Bir de kapalı şarja takınca telefonun açılmasının nedenini bilen varsa anlatabilir mi

Sorularıma cevap bulamıyorum pek arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
    Hızlı şarjın zararı olmaz hocam g6 da hj 3 var adamlar 5 cıkarcak nerdeyse [;).

Cihaz şarja takınca açılmıyor bende kapalı şarj oluyor g2 de oyleydi

• Arkadaşlar kaç yıldır lg telefon kullanıyorum(Lg g pro-G2-G3-G4) lg g5 telefonum vardı ghost screen olmuştu sattım telefon bakıyorum ama telefonum ne kadar ghost screen olsa da gönlüm hep lg'den yana.Bugün teknoloji marketleri gezip telefonlara baktım ama Türkcell hariç lg telefon göremedim.V30 ve g7 inceledim g7 çok güzel bir telefon ama fiyatı benim için çok yüksek o paralara telefon almam.Yine en mantıklısı G6 gibi yazın evkurdan 2000 liraya almadık pişman oldum ama alıpta satanlar filan var 1600-1700 lira gibi alınabilir diye düşünüyorum.G6 larda da ghos screen görülebiliyor galiba ama g5 kadar değil sanırım ne dersiniz g6 alınır mı memnun musunuz bana yardımcı olun
  • Selamlar.
    Telefonu KDZ ve LG-UP ile Oreo'ya güncelledim. Sonra bu işlemin garantiyi bozduğunu öğrendim. Stok KDZ işlemini yaptıktan sonra telefon bootloop'a girdi. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Bilen arkadaşlar acil yardım edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressamyuva

Arkadaşlar kaç yıldır lg telefon kullanıyorum(Lg g pro-G2-G3-G4) lg g5 telefonum vardı ghost screen olmuştu sattım telefon bakıyorum ama telefonum ne kadar ghost screen olsa da gönlüm hep lg'den yana.Bugün teknoloji marketleri gezip telefonlara baktım ama Türkcell hariç lg telefon göremedim.V30 ve g7 inceledim g7 çok güzel bir telefon ama fiyatı benim için çok yüksek o paralara telefon almam.Yine en mantıklısı G6 gibi yazın evkurdan 2000 liraya almadık pişman oldum ama alıpta satanlar filan var 1600-1700 lira gibi alınabilir diye düşünüyorum.G6 larda da ghos screen görülebiliyor galiba ama g5 kadar değil sanırım ne dersiniz g6 alınır mı memnun musunuz bana yardımcı olun
    Kendi adıma ya g6 alacaktım ya xz1 çerçevelerinden dolayı g6 aldım.Sıfır cihazda ısınma sorunu yaşıyorum.Ama bu senin de başına gelecek demek değil.Performansı,2k ekranı,ip68 sertifikası,ekran kasa oranı v.s. vazgeçemiyorum işte.Beyaz rengi gold kılıfla çok güzel duruyor.Bu cihaz alanı pişman etmez.Beni etti ama yapacak birşey yok.Oreoyla çözüme kavuşmasını umuyorum.

• Arkadaşlar bir operatör bayisinde sıfır ayarında demo g6 var. 1300 TL dedi pazarlık yaparım muhtemelen. Sordum hat takılıyor dedi. Sizce bir sorun oluşur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

Arkadaşlar bir operatör bayisinde sıfır ayarında demo g6 var. 1300 TL dedi pazarlık yaparım muhtemelen. Sordum hat takılıyor dedi. Sizce bir sorun oluşur mu
    hocam operatör bayisin de bide sıfır ayarın da diyorsunuz o fiyata bedava.2 yıl garanti de veriyorsa kaçırmayın.Yalnız 2 bin tl üstü cihazı o fiyata vermesi biraz işgillendirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkanadem2

Selamlar.
    Telefonu KDZ ve LG-UP ile Oreo'ya güncelledim. Sonra bu işlemin garantiyi bozduğunu öğrendim. Stok KDZ işlemini yaptıktan sonra telefon bootloop'a girdi. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Bilen arkadaşlar acil yardım edebilir mi?
    Bootloop mu?? G6 damı bootloop olmaya başladı. Ben sadece bizim g4 de var sanıyordum
  • Ayarlardan Volte açık olmasına rağmen şebeke kısmında yazılı değil. Ek bir ayar mı yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Bootloop mu?? G6 damı bootloop olmaya başladı. Ben sadece bizim g4 de var sanıyordum

Alıntıları Göster
    g6 nın kronik bootloop sorunu yok rom yüklerken olmuş g4 teki kronik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

hocam operatör bayisin de bide sıfır ayarın da diyorsunuz o fiyata bedava.2 yıl garanti de veriyorsa kaçırmayın.Yalnız 2 bin tl üstü cihazı o fiyata vermesi biraz işgillendirdi.

Alıntıları Göster
    Hocam masada duran teşhir ürünleri var ya onlardan. Kutu içeriği daha açılmamış şarj aleti kulaklık... ekranda jelatin yapılı zaten ve ekranı çizen olmamış kasa zaten sıfır. Büyük Türk Telekom bayisi dediğine göre kısa süre durmuş masada. Belli zaten nokta hata yok cihazı bi 20 dk de açtım orada 4k video çektim isindirdim ghost yok. Uzun süre masada kalsa ghost çıkardı. Teşhir olduğu için garanti fatura yok. Kendileri zaten 1900 e almış zamanında masaya koyarken. Eldeki ürünleri vermek için fiyat uygunluğu. Sıfır cihaz 1250 ye aldim. 2 senelik note 5 alacaktım aynı paraya kimin kullandığı belli olmayan :) bakalım daha once g3 kapandı g4 kapandı inşallah g6 böyle sorunlarla karsilasmaz.

• quote:

Hocam masada duran teşhir ürünleri var ya onlardan. Kutu içeriği daha açılmamış şarj aleti kulaklık... ekranda jelatin yapılı zaten ve ekranı çizen olmamış kasa zaten sıfır. Büyük Türk Telekom bayisi dediğine göre kısa süre durmuş masada. Belli zaten nokta hata yok cihazı bi 20 dk de açtım orada 4k video çektim isindirdim ghost yok. Uzun süre masada kalsa ghost çıkardı. Teşhir olduğu için garanti fatura yok. Kendileri zaten 1900 e almış zamanında masaya koyarken. Eldeki ürünleri vermek için fiyat uygunluğu. Sıfır cihaz 1250 ye aldim. 2 senelik note 5 alacaktım aynı paraya kimin kullandığı belli olmayan :) bakalım daha once g3 kapandı g4 kapandı inşallah g6 böyle sorunlarla karsilasmaz.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun dediğin gibiyse baya karlı olmuş.Isınma durumu ne cihazda? oreo geldi mi? teşhir de olsa fatura kesmek zorun da garanti sağlamak zorun da diye biliyorum.Değilse fatura başkası adına kesilmiştir onu isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 11 Eylül 2018; 17:51:41 >

• quote:

g6 nın kronik bootloop sorunu yok rom yüklerken olmuş g4 teki kronik

Alıntıları Göster
    İyi sevindim. Bende g4 gibi bundada mı çıktı zannettim. G4 bezdirdi zaten milleti.
  • Oreo ne zaman geliyor bi bilgi yok mu ya

• quote:

hayırlı olsun dediğin gibiyse baya karlı olmuş.Isınma durumu ne cihazda? oreo geldi mi? teşhir de olsa fatura kesmek zorun da garanti sağlamak zorun da diye biliyorum.Değilse fatura başkası adına kesilmiştir onu isteyin.

Alıntıları Göster
    Yani fatura kesemeyiz dediler bende eski bir fatura var mı demedim. Garanti olmaz dediler ama kutuda garanti belgesi falan var yarın bi sorgulatacam konya piksel elektroniğe. 7.0 nougat ile geldi 30 dk dir uygulama güncellemesi falan yapıyorum bir sorun yok. Isınma hele yok denecek kadar az. Birde alt tuşları yok edip full ekran yapabiliyor muyuz?

• quote:

Yani fatura kesemeyiz dediler bende eski bir fatura var mı demedim. Garanti olmaz dediler ama kutuda garanti belgesi falan var yarın bi sorgulatacam konya piksel elektroniğe. 7.0 nougat ile geldi 30 dk dir uygulama güncellemesi falan yapıyorum bir sorun yok. Isınma hele yok denecek kadar az. Birde alt tuşları yok edip full ekran yapabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Ben de konya hocam o dedigini ben bulamadım oreo da var galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 11 Eylül 2018; 22:16:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Oreo ne zaman geliyor bi bilgi yok mu ya
    Lg destek ile yazıştım oreo hazır yakında verecez dediler

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.