Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik olarak kullanıyorum. Ortalama yüzde elli civarında duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Video mkv formatında mı? Bazı tv'ler bazı formatları desteklemiyor, bende mkv çalışmıyordu örneğin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    Kameradan çektiğim videolar felan hiçbiri yansıtılmıyor video sonunda . MP4 yazıyor ne yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: no1_teknoloji

Android 8 verildi ama hatalar içermesi nedeniyle geri çekildi. Android 8 yerine; lg, g6 için android 9u vermeyi planlıyor. Bazı yabancı kaynaklarda öyle bilgiler var.
    Desene LG G4e dönecek bunun da güncelleme hikayesi
  • Jeanne dArc kullanıcısına yanıt
    Korkunç şeyler söylüyorsun :D

İnşallah bi sıkıntısı olmaz dahada telefonunun

• İns android 8 9 farketmez su ısınmayı cozsunler telefon yag gibi akıyor resmen batarya super

.

• YouTube'da 2k videoları neden en fazla 1080p olarak açıyorum söyler misiniz?

• tahir40 kullanıcısına yanıt
    Hayır g4e benzemez olay. Çünkü lg, g4 yüzünden çok kayba uğradı. Hem itibar hem de maddi olarak. O yüzden son çıkan telefonları hem sorunsuz hem de güncellemeler geliyor. Genel olarak sorunsuz dediğim telefonlar g6, g7, v30+ ve v40.

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

YouTube'da 2k videoları neden en fazla 1080p olarak açıyorum söyler misiniz?
    cihaz 2k değil diye biliyorum hocam 1080p plus
  • bence sorunsuz değil epey de ,hepsiburada yorumların da ,reddit forumların da bu cihazın ısındığını söyleyenler le dolu bu konuda yalnız değilim LG artık itibarını kurtarmak istiyorsa oreo yu ısınma sorununu optimize edip dağıtmalı koskoca lg bi güncellemeyi veremedi daha.Ben cihazım da sorun olduğunu düşünmüyorum tamamen optimizasyonla alakalı.
  • Yok hocam ekran QHD+. Yani 2K+ olarak geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alkanadem2

Yok hocam ekran QHD+. Yani 2K+ olarak geçiyor
    bende anlayamadım öyleymiş pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 8 Eylül 2018; 21:58:27 >
  • alkanadem2 kullanıcısına yanıt
    E peki neden YouTube'da 2k videolarda 2k seçeneği yok zorunlu değil ama insan kafayı takıyor yine de

https://www.youtube.com/watch?v=QzZrR6eWcuc şöyle bir içerik buldum denemek isterseniz.
  • alkanadem2 kullanıcısına yanıt
    Yok bu içeriği ben de biliyorum ama onlar, ekranı 1080p olanlar için değil mi? Önceden izleyebiliyordum artık izleyemiyorum garip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Chrome kullaniyor musun? Chromdan youtube sayfasını aç. Masaüstü iste seçeneğini aktif et ve o şekilde 2k ve hatta 4k videoları izleyebilirsin. İlla youtube uygulamasından izlemene g3rk yok derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no1_teknoloji -- 9 Eylül 2018; 14:15:49 >
  • 4k çözünürlüğünde bir video indirdim telefona. 7 dakikalık bir video ama tam 1.4 gb.

G6dan videoyu izlerken hem g6nın ekranına hem de videonun kalitesine hayran kaldım. Ayrıca seste süper. Tek sorun şu: 4k bir film indirsem tahmini 20 gb yer kaplar ama şahane bir deneyim sunar :))))

• Şu telefonda mp3 yerine flac dinlem3k daha iyi ama flac müzik yok telefonumda. Özellikle türkçe flac indirebileceğim site önerisi olan var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no1_teknoloji -- 9 Eylül 2018; 14:21:26 >
  • valla şu telefon da oyun oynarken aldığım hazzı hiçbirşey de almadım youtube da 2k görünmüyor 2k videoya indirmeden nereden izleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.