Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İp68 tuza karşı koruma saglamiyor benim bildiğim.
    Tuzlu suya sokmayin yani.
    Ayrıca içinde su kalinca agzinizla emebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Ben de konya hocam o dedigini ben bulamadım oreo da var galiba

Alıntıları Göster
    Memnun oldum hemşerim bende artık g6 devam :) batarya nasıl sizin suan yoğun kullanım %50 ye indi 2 saat ekran. Birde always on display şarj yer mi veya ekranda ghost oluşturur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .mpower kullanıcısına yanıt
    Always on display şarj yer, G6 ips ekran olduğu için oled ekranlara oranlara çok daha fazla yer. İps ekranda kısmi aydınlatma olmadığı için tüm ekran açık kalıyor sürekli.

Saatin yeri sürekli değiştiği için burn-in ihtimali düşüyor. Pil konusunda test etmek istiyorsanız bir gece kapalı olarak telefonun %kaç şarj yediğine bakın ve açıkken bakın arada farka göre karar verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

Memnun oldum hemşerim bende artık g6 devam :) batarya nasıl sizin suan yoğun kullanım %50 ye indi 2 saat ekran. Birde always on display şarj yer mi veya ekranda ghost oluşturur mu

Alıntıları Göster
    Baveran dediklerine katılıyorum batarya benim yoğun kullanım da sabah 7 akşam 6 kurtarıyor öğlen yuzde 50 60 oluyor.Always on display bende şarj yemiyor uykuda bu telde ghost çıkcaanı sanmıyorum

• Sorumu tekrar sorayım. Ayarlardan Volte açık olmasına rağmen şebeke kısmında yazmıyor. Ek bir ayarı falan mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Sorumu tekrar sorayım. Ayarlardan Volte açık olmasına rağmen şebeke kısmında yazmıyor. Ek bir ayarı falan mı var?
    Ek ayar yok hocam operator volte açmışsa direk çıkar bende vodafone var hat takar takmaz böyle

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• O zaman bizlere hayırlı olsun. Gelsin ve 8i kuralım bir güzel :)

• ressamyuva R kullanıcısına yanıt
    G6 alınmaz mı yaa? Duymamış olayım. Hiç vakit kaybetmeyin alın bir an evvel g6'nızı. G6 kullananların hemen hemen hepsi memnun. Tabiki arada bazı istisnalar mevcut ama dediğim gibi g6 bir efsane.

• .mpower kullanıcısına yanıt
    Garanti yoksada dert etme. Zaten aldığın fiyat cidden bedavadan biraz fazla. Keyfini çıkar g6nın. Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: no1_teknoloji

G6 alınmaz mı yaa? Duymamış olayım. Hiç vakit kaybetmeyin alın bir an evvel g6'nızı. G6 kullananların hemen hemen hepsi memnun. Tabiki arada bazı istisnalar mevcut ama dediğim gibi g6 bir efsane.
    istisna ben olabilirim ama performans noktasın da ben de memnunum bu cihaza android p dahi gelmeli.
  • Benim de ayarlar bu şekilde ama olmuyor. Bundan önceki telefonlarımda oluyordu halbuki. Neyse çok önemli değil. Yardımınız için teşekkür ederim.

Siz hangi güncellemeden bahsediyorsunuz? Benim cihazda zaten 8.0 yüklü şu an.

• Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Benim de ayarlar bu şekilde ama olmuyor. Bundan önceki telefonlarımda oluyordu halbuki. Neyse çok önemli değil. Yardımınız için teşekkür ederim.

Siz hangi güncellemeden bahsediyorsunuz? Benim cihazda zaten 8.0 yüklü şu an.
    Operatörle gorusun volte yi açsınlar oreo siz yukledikten sonra geri çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 12 Eylül 2018; 19:1:43 >
  • Arkadaşlar bu oreo dünya genelinde değil de sadece Türkiye'de yayınlanan versiyonu geri çekildi değil mi? Çünkü Asya'da vs. yayınlanalı 3-4 ayı buldu herhalde, o kadar süre bekleyip de çekmemişlerdir herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Arkadaşlar bu oreo dünya genelinde değil de sadece Türkiye'de yayınlanan versiyonu geri çekildi değil mi? Çünkü Asya'da vs. yayınlanalı 3-4 ayı buldu herhalde, o kadar süre bekleyip de çekmemişlerdir herhalde.
    Sadece tr cekildi hocam bana oreo nun hazır olduğunu kendilerinin mudahale edemediğini tr deki carrier kimse ona ota dan yayınlamasını soyleyin dedi ing destek.İsteyen lg support canlı sorabilir.Xda da android p yi bekliyorlar adamlar g6 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 12 Eylül 2018; 21:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Sadece tr cekildi hocam bana oreo nun hazır olduğunu kendilerinin mudahale edemediğini tr deki carrier kimse ona ota dan yayınlamasını soyleyin dedi ing destek.İsteyen lg support canlı sorabilir.Xda da android p yi bekliyorlar adamlar g6 için.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam sağolun, 9'u verirlerse mükemmel olur. Ki vermeleri de lazım, 7 ile geldi zaten telefon bir zahmet iki versiyon versinler. Gerçi verilse bile bu hızla Türkiye'de yayınlanması 2020'yi bulur gibi ama olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 12 Eylül 2018; 21:48:22 >
  • Arkadaşlar 1600 liraya teşhir cihaz alınır mı G5im vardı o kadar temiz kullanmama rağmen ghost oldu teşhir cihaz mağazada sürekli çalışmıştır ghost ihtimali yüksek olur diye düşünüyorum.
  • Q6 için Türkiye'de 8.1 dağıtılmaya başlanmış. Millet de G6 için 8.0 bekliyor halen, bu LG harbiden çok acayip ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 13 Eylül 2018; 9:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Q6 için Türkiye'de 8.1 dağıtılmaya başlanmış. Millet de G6 için 8.0 bekliyor halen, bu LG harbiden çok acayip ya.
    Bence sorun lg türkiye de lg çoktan çıkardı oreo yu

• quote:

Orijinalden alıntı: ressamyuva

Arkadaşlar 1600 liraya teşhir cihaz alınır mı G5im vardı o kadar temiz kullanmama rağmen ghost oldu teşhir cihaz mağazada sürekli çalışmıştır ghost ihtimali yüksek olur diye düşünüyorum.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g6-cep-telefonu-distributor-garantili-teshir-374730110?utm_source=Criteo&utm_medium=Criteo&utm_campaign=webnoncustomers&utm_content=urun&ggmktg=Remarketing*criteo*123515*944040612*urun***&mpch=ads&ggmktg1=Remarketing*criteo******&scxid=14489-146659-2357-0

Bende kararsız kaldım.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.