Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG kullanipta sorun yaşamayan gercejten çok az ve bunun yüzünden v30 hiç tutmadı kaldıki g7 dede bu sorunlar olursa bence LG telefon pazarını kapatıp yoluna tv ve beyaz eşya bölümüyle devam etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam gercwkten estetik olarak çok güzel ama artık lg kullanıcıların aklında ghost screen sorunu anakart sorunu ekran sorunu olurmu gibi şeyler var eğer g7 de bu sorunlar devam ederse kimse kolay kolay lg ye bulasmaz

• Bence şuan Huawei ve htc de sayılabilir mesala ben ilk defa htc kullanıyorum arayüzü çok stabil ve hızlı ses ve kulaklikta efsane desem yeri var tabiki zevkler renkler meselesi herkesin seciminede saygı duyarim

• g6 g5'den daha ucuz suan 2000 lira g6 var alınırmı hbden ? fe'de 2099 miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 14 Mart 2018; 22:6:17 >
  • G6'yı 7 aydır kullanıyorum, bahsi geçen sorunların hiçbirini yaşamadım.Elbette bir elektronik cihazın arıza çıkarmama garantisi yoktur.Ancak burada yapılan olumsuz yorumların çoğunun büyük resmi gösterme noktasında gerçeği yansıtmadığını ifade etmek zorundayım.Şöyle düşünün, bir modelden 1000 tane satılıyorsa, bunların 50 tanesi arızalanıyorsa, ağırlıklı olarak bu tip forumlara girip şikayetini ileten ve ne yapacağını soranlar da bunlar oluyor.O zaman da neredeyse satılan 2 telefondan biri kronik arıza çıkartacakmış gibi algılanıyor.Bazı arkadaşlar eşi dostu dahil aldıkları tüm LG modellerinin kronik arıza çıkarttığından bahsetmiş.Ben bu açıklamalara temkinli yaklaşıyorum, gerçekse bile ancak tesadüf ve büyük şanssızlık denebilir.Ya da cihazı alabildiğine zorlayan, yoran veya hor kullananlar arızaya sebebiyet veriyorlar gibime geliyor.

Bir önceki telefonum LG G3 idi ikibuçuk yıl oldu alalı, bir yakınıma verdim, pili biraz randımandan düştü ancak hiç arıza çıkartmadı.Keza bir yakınıma aldığım LG G3 Beat üç yıla yaklaştı, onun da pili daha az dayanıyor, ancak hiç arıza çıkarmadı, o da hala taş gibi.Daha önce Iphone, Samsung, Motorola, Sony Ericsson gibi bir çok model kullandım.Marka takıntım kesinlikle yok.Bunların içinde tek arıza çıkaran Iphone oldu, toplu iğne başı şeklinde birkaç baloncuk oluştuğu için ekranı garantiden değişti.Almak isteyen arkadaşlara vasatın üzerindeki kamerası, 2 güne yakın giden pili, premium his veren kasası, karizmatik ve estetik dizaynı olan LG G6'yı tavsiye ederim.Ben LG Türkiye garantili 2.500'e almıştım.Şimdi 2.000'e kadar düşmüş, olsun, 7 ayda bu kadar düşüş normal.Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon G6 bana göre.Kalın sağlıcakla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeon3 -- 14 Mart 2018; 22:23:57 >

• Bu telefonun normal satış fiyatıyla gsm operatör firmalarının satış fiyatı arasında 1500tl gibi fark var. 2side LG Türkiye garantili.
    Bu farkın olması neden sizce ?
  • Operatörlerden Turkcell satarken KVK garantisi veriyor sadece diye biliyorum.
    Telefonu kanlı canlı görüp, deneyip alabileceğin tek yer Operatörler şu an, LG öyle anlaşmış.
    Teknoloji marketleri LG ithal edip getiremiyor.

Internetten online alarak alabileceğin yerler var bir de. Onlardan da LG Türkiye garantisi olanları takip edebilirsin.

Operatörler gerçekten de Peşin fiyata bile pahalıya satıyor, ilginç yani.
    Hadi faturaya ek olarak taksit yapınca vade farkını anladık da, peşine bile fahiş fiyat çekmeleri saçmalık.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Bence alınmaz hocam ne yazikki LG nin kronik sorunlarının kullandıkça ortaya çıktığı bir modele bulasilmaz bence htc u11 note fe Huawei mate 10 alınabilir tabiki yinede karar sizjndir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar prdct40 spigen %40 indirim kodu dur kullanmak isteyen arkadaşlar buyursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de çift hatlı olan sürüm var. Bu sürüme de sd kart desteği ver dimi bilen biri beni aydinlatabilir mi? Sd kart sipariş vericem de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spleace

Ben de çift hatlı olan sürüm var. Bu sürüme de sd kart desteği ver dimi bilen biri beni aydinlatabilir mi? Sd kart sipariş vericem de.

Çift hatlı sürümde ya ikinci sim ya da microSD kart takabiliyorsunuz. İkisi aynı anda olmuyor.
  • 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Teşşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Bu telefonu kılıfsız kullanmak istiyorum, arkası çizilir mi?

İkinci el arkası çizik LG G6 gördüğüm için çizilebileceği düşüncesindeyim.
  • 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Kamera camları da çok çiziliyor bilginize

• Ben hiçbir telefonuma kılıf ya da koruyucu cam kullanmadım. Bunda da kullanmıyorum. Yerden yere atmadıkça sıkıntı olmaz. Para verip aldığım şeyi neden kılıfla vs yapısını bozayım ki?

• Hocam kazasiz belasiz güle güle kullanın evet suanda fiyatı gercekten alinabilir degerde 2013 yilinda G2 1500 liraya aldim aradan gece 5 yilda G6 2000 lira oncelikle cihazinizda merak ettigim bir kac konu var 1 ay kadar G6 kullandim ancak telefonda oyun vs oynayan biri degilim cunku ps4 var gerci kardesimden pek firsat kalmiyor neyse oynarsamda Tavla ve angry birds 2 oynarim.. Konuya gelirsek 7 ay kullanmissiniz cihaziniz ne renk ve seri numarasi yani hangi ay uretimi ? Acikcasi ben lgyi telefonlarini begeniyorum son 7 yildir lg kullaniyorum neredeyse 5 yil olmak uzere g2 oncesinde p970 ve arayuzu tek nedenim ayrica genis aci olayina bayildim... Siz oyun oynuyormusunuz? Veya ekranda ghost hayalet ekran ibaresi söz konusumu?

• ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Buyrun buradan yakın her cikardigin yeni telefonda kesinlikle hayalet ekran olmayacak diyorsun yine karsina cikiyor. Gelde sinirlenme nasil bunun önüne gecemezler anlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Buyrun buradan yakın her cikardigin yeni telefonda kesinlikle hayalet ekran olmayacak diyorsun yine karsina cikiyor. Gelde sinirlenme nasil bunun önüne gecemezler anlamiyorum

Ohooo g6da ghost screeni yenimi duydunuz. Bu konuda bile paylaşıldı 2-3 sayfa geride var.

• LoLo35 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ben telefonu oyun oynamak için kullanmadığımdan bu konuda fikir beyan edemeyeceğim.Ekranımda hayalet ekran, sararma v.s. yok, bugüne kadar da olmadı.Herhangi bir teknik sorun da yaşamadım.Sadece şu kadarını söylemek istiyorum, LG bazı modellerindeki kronik sorunlar yüzünden çok prestij kaybetti.Ancak benzer sorunları olan diğer markalar bunu kolayca atlattılar.Samsung'un yaşadığı Note 7 faciası LG'nin başına gelse mobil birimini kapatmak zorunda kalırdı eminim.Mesela S7 Edge kullanan birkaç kişi gördüm, ekranda dikey olarak pembe, mor veya beyaz renkte çizgiler oluşmuş, o halde kullanıyorlar, forumlarda da bundan çok şikayet var gördüğüm kadarıyla.Ama kimse bu markayı LG kadar kötülemiyor.Ben Samsung'a da önyargılı değilim, daha önce Galaxy S3 kullandım, hala daha bendedir, orjinal pil aldım, taş gibi çalışıyor, sim kartsız medya player olarak kullanıyorum.Evimdeki 2 tane TV, klima, buzdolabı Samsung markadır.Iphonelarda da benzer sorunlar var, kimse umursamıyor.

LG'nin handikapları gördüğüm kadarıyla şunlar:1-Tanıtım tarihi ile çıkış tarihi arası çok uzun, telefon satışa çıkmadan eskiyor.2-Dağıtım ve perakende ağı çok yetersiz, millet görmediği, eline almadığı telefonu niye alsın.Sadece GSM mağazalarına koymuşsun, oralar da yüksek fiyattan satıyorlar zaten.3-Reklam stratejisi berbat, hatta yok, reklamı olmayan ürün satar mı?4-Fiyat istikrarı yok, yüksek fiyattan çıkarıp kısa sürede düşürürsen kimse almaz.Bakın V 30+ almak isteyenler pusuya yatmış bekliyor, 4.400'den çıkan telefon neredeyse 1 ayda Hepsiburada'da 3.600'e düştü, daha da düşecektir.Benim tahminim 3.000'e gelir yakında. 5-Bir de bu tarz forumlarda bol bol LG reklamı ve propagandası yapacak fanboylara yatırım yapmıyor.Aslında 100 kişi istihdam etse, farklı hesaplarla/nicknamelerle buralarda olumlu propaganda yapsalar algı değişir.Saygılar...

• LoLo35 L kullanıcısına yanıt
    Tedbir almazsanız ileride çıkacak sorunlar "ghost screen " yanında hafif kalır. En azından ghost screen kullanıma engel değil. Daha sonra telefonlarınız perte ayrılacak, şanslı iseniz garanti süresi içinde sorunu çözersiniz. Yoksa Lg çöplüğüne dahil olursunuz. Umarım şanslısınızdır...

Hele ki Android Oreo güncellemesi geldiğinde haliniz ne olacak merak ediyorum. Ama Lg işini bilir. Çoğu telefonun garanti süresinin bitmesine yakın bir zamanda yayınlar güncellemeyi, böylece çoğu kullanıcıyı başından savmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 16 Mart 2018; 19:41:56 >
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.