Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ne kadar ara yüz ve kullanım güzel olsa da Bu haliyle Lg telefon almam. Önce sorunları çözdüğüne ikna olayım sonra bakarız, değerlendiririz.

Nerde garanti bile sormadığımız 1998-2008 yılları arasındaki satılan elektronik ürünler eşyalar, telefonlar, bilgisayarlar... O zamanlar cihazlar sadece kullanıcı hatasından bozulurdu. İnsanlar garantisini umursamaz, sormazdı bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayirlisin olsun. Insallah degisim alirsiniz bu arada bende daha evel g6 yi servise verdigimde talebimi sormustu bende degisim istiyorum demistim size boyle bi soru sormadilar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Hocam hayirlisin olsun. Insallah degisim alirsiniz bu arada bende daha evel g6 yi servise verdigimde talebimi sormustu bende degisim istiyorum demistim size boyle bi soru sormadilar mi ?

yok hocam birşey sormadılar, ben kendim sordum 6 aya kadarki cihazlarda değişim yapıyorsunuz değil mi dedim evet sorun kabul edilirse değişim yapıyoruz dediler, sorunun olup olmadığı ne zaman belli olur dedim, biz sizi bir kaç güne kadar ararız dediler, bakalım artık yaşayarak göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine ne sorunlar var arkadaşlar?

• Sorun tespit edilirse lafi ne yazik ki standart ben 20 gunluk telefonu verdim servise daha kulakligini bilr paketinden cikarmamistim talebiniz nedir diye sormuslardi bende degisim istiyorum dedim. Ayrica 2017 tuketici koruma kanununa gore ayipli mal bolumu var ben avukat arkadasimla beraber gitmistim her turlu karsilasabilecegim olumsuzluk icin 9 aralik ctesi vermistim yanlis hatirlamiyorsam 11 yada 12 aralikta degisim onaylanmisti stok olmadgi icin parami aldim hala daha 4 bck yillik g2 kullaniyorum. Verdiginiz servisin kendi sitesi yoksa buradan imei ile takip edebilirsiniz

https://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-takip

• quote:

Sorun tespit edilirse lafi ne yazik ki standart ben 20 gunluk telefonu verdim servise daha kulakligini bilr paketinden cikarmamistim talebiniz nedir diye sormuslardi bende degisim istiyorum dedim. Ayrica 2017 tuketici koruma kanununa gore ayipli mal bolumu var ben avukat arkadasimla beraber gitmistim her turlu karsilasabilecegim olumsuzluk icin 9 aralik ctesi vermistim yanlis hatirlamiyorsam 11 yada 12 aralikta degisim onaylanmisti stok olmadgi icin parami aldim hala daha 4 bck yillik g2 kullaniyorum. Verdiginiz servisin kendi sitesi yoksa buradan imei ile takip edebilirsiniz

https://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-takip

Tesekkurler Verdiğiniz linke tıkladim değişim ürünü bekleniyor yazıyor.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Geçmiş sayfalarda var.

• LG Türkiye Garantisi'nden şikayet edenleri görünce bu hafta G4 telefonumun 2 yıllık garantisinin bitimine 1 ay kala servise gittim.

Son zamanlarda telefon bazen çift tıklayınca uyanmıyordu.
    Defalarca düşürdüm, hatta yakın zamanda temperli camı bile kırılmıştı, köşelerinde de ezikler vardı.
    Bakalım sıkıntı çıkaracaklar mı ya da ne kadar süre tamir için bekletecekler diye denemeye gittim.

Çarşamba sabahı teslim ettim, hiçbir şey demeden aldılar, hatta "başka sorun var mı hepsini söyleyebilirsiniz" dediler.
    Her şeyinden memnunum, sadece "çift tıklama uyanma sorunu" yazın dedim.
    Cuma sabahı ekranı ve yan çerçevesi dahil tertemiz değişim yapılmış halde, ücretsiz teslim aldım.
    1 buçuk gün sürdü herşey.
    Şu an yeni telefonum olmuş gibi oldu. :)

Alacaksanız gönül rahatlığıyla LG Türkiye Garantili alabilirsiniz. İthalatçı garantisini bilemem.
    Ankara servisi boştu, bir sürü çalışan boş bir şekilde oturup bekliyorlardı ve gayet ilgililer.
    Memnun kaldığımı belirtmek istedim.

• LG-H870DS
    4.1mm, f:1.8 1/400sn ISO:50

(lightroom ile hafif müdehale edildi)
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 11 Mart 2018; 19:7:49 >
  • Hayirlisi olsun hocam cihaz degisiminiz onaylanmis yeni cihaz bekleyin yada ucret iadesi alabilirsiniz

• quote:

Hayirlisi olsun hocam cihaz degisiminiz onaylanmis yeni cihaz bekleyin yada ucret iadesi alabilirsiniz

ücret iadesi işi olmaz hocam herhalde (ikinci el aldım ben)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano71

LG Türkiye Garantisi'nden şikayet edenleri görünce bu hafta G4 telefonumun 2 yıllık garantisinin bitimine 1 ay kala servise gittim.

Son zamanlarda telefon bazen çift tıklayınca uyanmıyordu.
    Defalarca düşürdüm, hatta yakın zamanda temperli camı bile kırılmıştı, köşelerinde de ezikler vardı.
    Bakalım sıkıntı çıkaracaklar mı ya da ne kadar süre tamir için bekletecekler diye denemeye gittim.

Çarşamba sabahı teslim ettim, hiçbir şey demeden aldılar, hatta "başka sorun var mı hepsini söyleyebilirsiniz" dediler.
    Her şeyinden memnunum, sadece "çift tıklama uyanma sorunu" yazın dedim.
    Cuma sabahı ekranı ve yan çerçevesi dahil tertemiz değişim yapılmış halde, ücretsiz teslim aldım.
    1 buçuk gün sürdü herşey.
    Şu an yeni telefonum olmuş gibi oldu. :)

Alacaksanız gönül rahatlığıyla LG Türkiye Garantili alabilirsiniz. İthalatçı garantisini bilemem.
    Ankara servisi boştu, bir sürü çalışan boş bir şekilde oturup bekliyorlardı ve gayet ilgililer.
    Memnun kaldığımı belirtmek istedim.

Valla yazdıklarını görünce önce çok şaşırdım sonrada çok güldüm Dedim birisi benim G4 sayfasına yazdıklarımı kopyalamış G6 sayfasına yazmış sandım :)

Bende dün sabah TR garantili G4 telefonumu garanti bitimine 10 gün kala servise götürdüm. Şengüller küçükyalıya. Dedim telefonun batarya biraz azaldı dedim. Bir kaç kezde kapanıp açıldı dedim ama telefon bootloop falan olmamıştı. 2 saat sonra mesaj geldi hazır diye. Bu sabah gittim ulan 2 saatte bir b.k yapmamışlardır diye ama çok şaşırdım. Adamlar telefonun anakartını bataryasını kulaklığını sıfırlamışlar. Hatta şarj cihazını götürsem onuda sıfırlayacaklarmış. Valla helal olsun. Herkese aynı şans gülmüyor ne yazıkki ama dediğin gibi aldımmı TR garantili alıcan özellikle böyle sorun çıkarabilecek telefonları.

Valla benimde hala G6 da gözüm var ama özellikle ön kameradan dolayı biraz çekiniyorum G4 hala daha iyi diyorlar.

Neyse sende güle güle kullan.

• LG G7 fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri ortaya çıktı! -https://shiftdelete.net/lg-g7-fiyati-cikis-tarihi-ve-ozellikleri

G7 den haber var beyler.

• Vallaha ben daha evel bi g6 aldim servise verdim simdi g2 kullaniyorumda G6 almaya korkuyorum acikcasi tek cekingem ekranda ghost ( hayalet ekran ) cikarmi korkusu

• quote:

Vallaha ben daha evel bi g6 aldim servise verdim simdi g2 kullaniyorumda G6 almaya korkuyorum acikcasi tek cekingem ekranda ghost ( hayalet ekran ) cikarmi korkusu

Fotograf cekerek belli oluyor mu bilmiyorum ama akşam gezerken sokak ışıklarının altında cok belirgin oluyor.En kısa zaman resim atıcam.G3 den g6 ya kadar ailecek lg ye bulastık.Kuyruk acım cok fazla
  • renklinot kullanıcısına yanıt
    nedir o aksam sokak ışıkları altında belli olan anlayamadım
  • quote:

nedir o aksam sokak ışıkları altında belli olan anlayamadım

Ghost screen kardesim googlayinca sadece ben olmadigimi detayli olarak goreceksin google lg ghost screen yaz gorsellere tikla 😉

hayalet ekranın ne olduğunu biliyorum benim bu söylediğim G6 için geçerli tek çekingem G6 da ghost çıkması
  • LoLo35 L kullanıcısına yanıt
    hayalet ekran tamamen telefonun çok ısınmasıyla alakalı bir durum g3, g4(bootloop sorununa girmiyorum bile teknik servis bile iflas ettirdi bu sorun) g5 g6 hepsi de ısınma problemi var dogal haliyle sonucu anakart arıza bootloop gibi problemlerle sonuclanıyor.Benim ilk telefonum g3 dü bootloop oldu anakart yandı g6 aldım.Neden g6 aldım yok ısı borusu takmışlarda ısınmazmış da tamam dedik lg ısınmayı çözdü dedik yine yanıldık.telefon suan ghost screen oldu çok sinir bozucu.kardeşime g4 almıştı o da bootloop oldu teknik servise gönderdik halen hakem heyetiyle ugrasıyorum 2 yıl oldu.ardından g5 aldım kardeşime onda da ghost screen çıktı.

Yani sorun tek ben mi bilmiyorum LG facebook sayfasında yorumlra bakınca pek de yalnız değilim.Bu saatten sonra bırak boru takmayı ne takarlarsa taksınlar lg almam çok net.LG yi neden alıyorum ana buton yerine sanal buton vardı o yüzden alıyordum sanırım samsung da artık sanal ana butona geçti.tuşlu sevmiyorum

bende 1 ay kadar kullandım G6 hiç ısınma sorunu filan görmedim çok şükür daha sonra bir şekilde servise verdim değişim onaylandı stok olmadığı için ücret iadesi aldım... şuan G2 kullanıyorm neredeyse 5 yıl olacak beni tek zorlayan hafızası ince incede kasıyor... her markanın kendine göre kronik sorunları var kesinlikle bu marka problem çıkarmıyor diyebilceğmz bir model yok LG de tabiki eleştirilecek G2 de IPS panel kullanıyordu G6 da G2 de ghost yok ama aynı panel olan G6 da var ben buna anlam veremiyorum o yüzden her zaman her yerde söylüyorum telefona sonuçta bu bir iletişim aracı 1000 ( bin ) liradan fazla para vermeyeceksin ucuz al istersen her sene telefon değiştir ama büyük paralar vermek saçmalık..

https://www.sikayetvar.com/ bu siteyi incele istediğin markayı yaz samsung , S8 note 8 iphone hepsinde sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoLo35 -- 14 Mart 2018; 0:49:49 >

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.