Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nette bulamadığım için buradan yardım eden olursa sevinirim.

Face hesabımda paylaştığım yazı, resim, video veya herhangi bir paylaşımı instagramda da otomatik paylaşılması mümkünmü evetse nasıl?
  • şarj konusunda sıkıntı yaşayan var mı?
  • Şarj konusunda sıkıntım hızlı bitmesi ama ben kafaya takmıyorum yalnız telefonun güç tasarrufu hiç bir işe yaramıyor oda bir gerçek ben açsam da acmasamda ayni şarj gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon alma arifesindeyim kronik sorunu var mıdır telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Şarj konusunda sıkıntım hızlı bitmesi ama ben kafaya takmıyorum yalnız telefonun güç tasarrufu hiç bir işe yaramıyor oda bir gerçek ben açsam da acmasamda ayni şarj gidiyor

Sarj nasıl bitiyor sabagın 6 beri kullanıyorum.sarj %86 oyunmu oynuyorsunuz! Suana kadar gördügüm en uzun sarj suresı bu telde bnm tek sıkıntım klavye kullanışsız.

• Beyler LG ile hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar ve açıkçası öyle kötüleyen biri de hiç olmadım, bence her zaman yazılım ve yenilikçilik olarak öndeler.
    Ve öyle biri olarak diyorum ki G6'm da ghostscreen çıktı, dün farkettim. :))

Telefonum TR garantili ama bu sorun için göndermeyi düşünmüyorum, çünkü rahatsız etmiyor, telefonu 5-6 dk ekranı kapatıp kullanmayınca kayboluyor. Ayrıca oldukça silik, ancak ekranda düz ve koyu bir renk varsa uzun süre kullanımın hemen sonrasında görebiliyorsunuz.
    Ne kadar ileri seviye bir sorun olduğu anlamak için telefonun ekranını açık bıraktım 1 saate yakın, ama yinede 6-7 dk bırakıp kontrol ettiğimde düzelmişti.

Şu da var; genelde görülen tipik vaka, yani üst saat alanında herhangi bir iz olmuyor bende, özellikle baktım ama yok.

Gördüğüm en belirgin iz, hatta tek iz, telefonun ses tuşlarının olduğu kenarın ortasının biraz altına denk geliyor. İz ise hep şu oluyor: Google klavye - Gboard'un sol üstte ki Google ikonunun izi..
    Bazen 45 dk 1 saate yakın yazıştığım oluyor ve belli ki bu yüzdenmiş...

Cihazın donanımının açılma videolarından gördüğüm kadarıyla, bakır ısı aktarım çubuğu da bu sol kenardan birleştiriliyor. Yani telefonun ısıyı kanalize ettiği nokta tam burası...
    Birde şu var,
    Son 1 aydır yeni aldığım silikon-TPU gibi bir maddeden olan kılıfı kullanıyorum, acaba telefonun soğutmasını çok mu önlüyor da şimdi bu durumu yaşadım bilemiyorum.
    Bunu anlamak için bir süre kılıfsız kullanacağım.
    Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KodBükücü -- 8 Aralık 2017; 16:7:35 >

• Bende klasik olan saat yani bildirim kısmında oluyor hep hayalet ekran ve 5 dakika filan kullanayım hemen oluşuyor ama sıkıntı etmiyorum telefon yeterince iyi çoğalır ise belki o zaman gönderirim

• Hayır oyun oynamıyorum ama sanırım şarj en az gidenlerden biri olabilirim ben bugün 4 saat civarı ekran süresi aldım yine ve her gün iki defa şarj ediyorum ben mecburen

• Merhaba arkadaşlar, güncellemeden sonra telefon pek iyi olmadı benim için. Şarj önceki duruma göre daha çabuk gidiyor ve daha önemlisi telefon güncelllemeden sorna ısınmaya başladı.Isınma interneti kullanırken oluyor. İntertten bağlantısı gerektiren bir oyun oynarken veya facebooktan felan oyun oynarken ısınmayı hissediyorsunuz.Metal çerçeveler ısıyı bayağı belli ediyor. Güncelleme yapmadan önce böye bir şey olmuyordu bende. Hard reseti deneyeceğim.Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    kardeş son gelen güncellemeden sonra evet şarj hızlı bitmeye başladı ben bugün servise verdim ekranın altındaki sarılıktan dolayı kesinlikle cihaz değişimi talep ettim 18 günlük çünkü eğer stok yoksada ücret iadesi alacağm

• Wasvis W kullanıcısına yanıt
    güncellemeden sonra hard reset denedim fakat bir şey değişmedi sabah 8 de şarjdan alıyorum ister inanın ister inanmayın ekran parlaklığım %25-30 arası sadece sosyal medya vs akşam 8 de şarja takıyordum tekrar.

• Güncellemeyi yüklediğime pişman oldum. Daha 1 ay olmadı alalı ama şarjı 1 senelik telefonun şarjı gibi hızlı bitiyor. Güncellemeden geri dönme şansımız var mı acaba?

• harbiden telefonu sabah 7 bçkta sardan alıyodum sadece facebook ve instagama bakarak ( hiç abartmıyorum ) öğlen şarjım %55-60 seviyelerine düşüyodu dedim lan bu ne biçim yeni telefon güncelleme geldiğind bnm telefonum 11 günlük cihazdı neyse dün verdim servise

• Merhaba arkadaslar g6 ya imei atilabiliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Şarj konusunda sıkıntım hızlı bitmesi ama ben kafaya takmıyorum yalnız telefonun güç tasarrufu hiç bir işe yaramıyor oda bir gerçek ben açsam da acmasamda ayni şarj gidiyor

Seevisten gelen tazılıö ve üstğne güncellemw ile sin kartsuz şarhım ve güncelleme ile foto örnekleri

• perperek kullanıcısına yanıt
    hocam yorumundan hiç birşey anlamadım

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Bende almayi düşünüyorum hangi siteden alacaksın hepsiburada açılmamış jrlatinli kutuda yollayacagini bilsem ordan alican takintiliyim iade ürünlerden biri denk gelirse die çekiniyor um

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

hocam yorumundan hiç birşey anlamadım

Araç hareket halindeydi ondan dağılmış yazı. V11 güncellemesi ilk şarjımı sim kartsız wifi ve gps açıkaldığı süre 100saat üstü. Bu alttaki resim 2.şarj ise sim kart takılı wifi veri gps açık haritaları indirdim 100 civarı foto ve 6 video çekimi. Bu arada ne perpa ne vintek seevis benim tespit ettiğim ekrandaki ışık sızmaları ve renk sararmasını tespit edemedi ve cihaz geri geldi. Bu arada oyun oynamam ve ekran açık kama aüresi en düşükte arja fonumda siyah tema kullanırım.

• perperek kullanıcısına yanıt
    Duyduguma gore isik sizmasini problem olarak gormuyormus servisler ben telefonunu teslim ettim servise 18 gunluk cihazdi servise verdgm gun kulakligini bile kutusundan cikarmamistim cunku emin degildim G2 nin verdigi guveni bana vermedi lcd test yptgmdada ekranin altindaki sararmayi gordum. Ve dogru servisin yolunu tuttum cihazi teslim alan bayan nerede dedi , ekranin alt kisminda tamam inceleriz dedi vallaha ben onu bunu bilmem 18 gunluk cihazi keyfi olarak getirecek degilim dedim kullanan olarak beni rahatsiz ediyor ve memnun olmadigimj soyledim bu benim yasal hakkim 2017 tuketici koruma kanununda ayipli mal bolumunde ilk 6 ay cihazini degistirmek zorunda. Elimde g2 var suan 4 yillik cihaz en son 2 yil once garantisi bitmeden servis degistirmisti bataryami bu cihaz bile 3 bck 4 saat ekran suresi verirken 18 gunluk cihaz rezil seviyedeydi. Ben LG telefonlari cok seviyorum ama kullaniciya biraz kulak vermeliler egerli bana ayni cihazi geri gondermeyi dusunurlerse dogru thhye giderim

• Arkadaşlar kararımı değiştirdim. Huawei mate 10 alacağım. G6 artık sanırım biraz eski kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.