Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GhostScreen

quote:

Orijinalden alıntı: perperek

quote:

Hiç durmayın yarın hemen THH'ye başvurun hocam. Hakkınızı arayın.

Uğraşmaktan sıkıldım 3700tl olduğundan sadece mahkeme bakıyor. Buda 4yıllıl lumia ekranı ve konuimada sesim karşıya stüdyo kalitesinde ulaşıyor kesiklik olmadan....lg servise baksen hayali arza çıkartıyoruz sanki.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Siz THH'ye verin. Limit üstü olsa bile tavsiye niteliğinde karar veriyor. Lg'ye tebliğ edersiniz. Limiti aştığı için THH kararını uygulamamaya hakkı var. O zaman da THM'ye dava açar direk kararı mahkemeye delil gösterip tek celsede paranızı ve mahkeme masraflarını alırsınız. Eğer hukuki yardıma ihtiyacınız olursa mesaj atmanız yeterli.

Sıkıntım hukuk kısmı değil kaybettiğim vakit, içişlerinde yhoğun olmasam uğraşayım. Servise de vakit kaybettiriyor. Yazdığım gibi sorunmu bende acep çözemedim. Lg g4 ün ekranınada bakayım oda 2ayda değişimden ancak gelmişti servisten 1yıldır gayet iyi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Uğraşmaktan sıkıldım 3700tl olduğundan sadece mahkeme bakıyor. Buda 4yıllıl lumia ekranı ve konuimada sesim karşıya stüdyo kalitesinde ulaşıyor kesiklik olmadan....lg servise baksen hayali arza çıkartıyoruz sanki.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Siz THH'ye verin. Limit üstü olsa bile tavsiye niteliğinde karar veriyor. Lg'ye tebliğ edersiniz. Limiti aştığı için THH kararını uygulamamaya hakkı var. O zaman da THM'ye dava açar direk kararı mahkemeye delil gösterip tek celsede paranızı ve mahkeme masraflarını alırsınız. Eğer hukuki yardıma ihtiyacınız olursa mesaj atmanız yeterli.

Sıkıntım hukuk kısmı değil kaybettiğim vakit, içişlerinde yhoğun olmasam uğraşayım. Servise de vakit kaybettiriyor. Yazdığım gibi sorunmu bende acep çözemedim. Lg g4 ün ekranınada bakayım oda 2ayda değişimden ancak gelmişti servisten 1yıldır gayet iyi.

Buda lg g4 bu gidişle siteden birisine vercem denesin diye sorun varmı yokmu veya benim adıma uğraşşın diye. ...

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Vakit kaybetmeyeceksiniz ki. Zaten cihazı kullanıyorsunuz. Kullanmaya da devam edeceksiniz. Bu arada THH'de durumunuza bakılacak o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cella kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de arabistandan aldım g6+ blue olanı. Ben 2000 e almıştım. Şuan 1700 riyal. Bence kaçırmayın. jarir diye teknomağaza zinciri var orda huawei mate 10 var 2300 riyal. Bütçe varsa ona da bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

Hocam ben de arabistandan aldım g6+ blue olanı. Ben 2000 e almıştım. Şuan 1700 riyal. Bence kaçırmayın. jarir diye teknomağaza zinciri var orda huawei mate 10 var 2300 riyal. Bütçe varsa ona da bakın derim

Şimdi baktim 1350 riyal jarir de. Fiyat cok iyi ama Arabistan da tanidik birlierinin olmasi lazim tabi. Getirecek kimse olmadan nasil alayim :)

• xabi2867 X kullanıcısına yanıt
    1350 riyal düz versiyon 64 lük olan. Fiyatlar iyi de işte tanıdık olması lazım bir de gümrükte artık sadece iki telefona izin veriliyor. Bir kendi kullandığınız bir tane de valizde.Valla tanıdığınız biri olsaydı kaçırmayın bu fırsatı derdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

1350 riyal düz versiyon 64 lük olan. Fiyatlar iyi de işte tanıdık olması lazım bir de gümrükte artık sadece iki telefona izin veriliyor. Bir kendi kullandığınız bir tane de valizde.Valla tanıdığınız biri olsaydı kaçırmayın bu fırsatı derdim.

Hocam ben bugün siparişi geçeceğim. Plus versiyonunda donanımsal bir fark var mı?
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Valla işlemci ram ekran hepsi aynı. Farklar ise hafıza, hifi dac, kablosuz şarj. bi de kutudan bang olufsen kulaklık çıkıyor.

• Operator custpask ne oluyor acaba yüklemek lazım mı hat turkcell

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Selam arkadaşlar bende 4 yıl G2 kullanımından sonra G6 ya geçtim izlenimlerim ise gerçekten güzel ancak benim kafama takılan cihazın ekranın alt kısmında sarılık var diğer yerler normal sizde de böylemi ? diğer bir husus oyun oynamama rağmen %25 ekran parlaklığı ile 5-5 bçk saat ekran süresi alıyorum normalde 7-8 saat alanlar var ekrandan dolayı servise vermeyi düşünüyorum 2 haftalık cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Selam arkadaşlar bende 4 yıl G2 kullanımından sonra G6 ya geçtim izlenimlerim ise gerçekten güzel ancak benim kafama takılan cihazın ekranın alt kısmında sarılık var diğer yerler normal sizde de böylemi ? diğer bir husus oyun oynamama rağmen %25 ekran parlaklığı ile 5-5 bçk saat ekran süresi alıyorum normalde 7-8 saat alanlar var ekrandan dolayı servise vermeyi düşünüyorum 2 haftalık cihaz

ben hem perpa servis hem vinteke sarılık vs den dolayı gönderdiğim cihazda hiçbirşey yok deyip geri geldi.
  • Yok artik bu durumdan dolayi geri verirlerse ben direk thhye giderim boyle sacmalikmi olur

Bu resimi %100 parlaklikla cektim dusuk parlaklikta dahada belli oluyor

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar arabistan'daki arkadaşım lg g6+ plus bulamamış. Ben jarir book store'dan sipariş versem onun adresine göndersem teli sıkıntı olur mu?
  • Selamlar 1,5 ay oldu g6 alalı. Bu pil süreleri nasıl bakabilir mi üstatlar?

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Ekran parlaklığı %59 aod açık. Gps açık

• Kardesim gayet guzel ben alali 15 gun oldu ekran surem 5.5 saati gecmiyor parlaklik %25 mobil veri acik sadece sosyal medya vs video bile izlemiyorum deli etti beni bu G6.. LG seviyorum ama ekranin alt kismi desen oda sarı facebook instagram gibi uygulamarda gozume giriyo resmen ctesi izmirde servise verip degisim isteyecegim

• Ekrana bişey diyemeyeceğim ancak, hard reset denediniz mi? Bu iş şans işi biraz

• problematik kullanıcısına yanıt
    Cihazi 20 kasimda aldim lg turkiye garantili ilk gunler 6 saat gibi ekran suresi aliyordum bu son gelen v11 guncellemesi ile maksimum 5.5 saat aliyorum guncelleme sonrasi hard reset attim ondan sonra boyle. Ctesi servise verip direk ucret iadesi isteyecegim belki v30 ve g7 durumuna gore degerlendirirm bu surede tekrar elimde olan G2 ile devam ederim

• Ekran süresini kafaya takmayın bence ben aldığımdan beri 4.30 saat civarı yada 5 saat alıyorum hep önceleri çok takardim bu duruma da yapacak bişey yok

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Abi ekran süresinide gectik hadi bu sarı ekranı napcaz telefon sigara tiryakisi gibi sararmis ekranı

• LoLo35 L kullanıcısına yanıt
    Onun değişmesi lazım zaten ekran hatalı senin

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.