Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her jelatinli cihaza 0 diyemeyiz. adamlar çok kolay açılmış kutuyu jelatinle kaplayabilir.
  • Jelatinden kasit kutudaki degil hocam. Ekranin uzerindeki jelatin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmet kullanıcısına yanıt
    Ben ggden teknozeyden aldım cihazda sıkıntı yok ama ekranda jelatin yoktu kutu da naylon kapliydi ama bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Ben ggden teknozeyden aldım cihazda sıkıntı yok ama ekranda jelatin yoktu kutu da naylon kapliydi ama bilemedim

Hocam peki kutudaki etiket hangi ithalatcinkndi ornegin kvk genpa vb. Datagate benim ki acaba bazi serilerde fabrikasyon cikisi jelatin takmadi mi lg?

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

g5 den memnunum başka hiç bir ciazı gözüm görmüyor heves edicek bir artısı yok ciazların sadece v30 u bekliyorum bomba gibi ciaz ama türkiyeye önem vermeyi kesti lg yoksa note8 den 2 3 ay önce sürerdi

Valla ne yalan diyim bende G4 den çok memnunum. Kamerası süper. Ekran süper. G6 'nin ön kamera bizimki kadar iyi değilmiş birde. Bende çıkınca V30 düşünebilirim. Çünkü G4 den sonra alacağım telefon 3 tik daha iyi olmalı. Mesela Samsung s4 den s8 e geçmek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmet

quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Hocam peki kutudaki etiket hangi ithalatcinkndi ornegin kvk genpa vb. Datagate benim ki acaba bazi serilerde fabrikasyon cikisi jelatin takmadi mi lg?

Genpa çıktı benim lg turkiye garantili diye aldık

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Hocam onceki sayfalarda da yazmistim; genpa,kvk,datagate,brighstar,mobiltel,mobimark distribitoru lg nin.yani bu distribitorlerin getirdigi cihazlar lg tr garantilidir.

• Ben Hepsiburada'da bir satıcıdan aldım cihazı, arkasında brightstar etiketli geldi. Kutunun dışındaki jelatinin üzerinde "Bu cihaz planograma göre masanıza yerleştirmek için gönderilmiştir" yazan bir etiket vardı. Ne demek olduğunu anlamadım açıkçası. Lg Tr'den imei sorgulattım cihazınız tr garantili dediler. Kutu jelatinliydi içinden de kutu açma videolarında gördüğüm her şey çıktı. Ekran jelatinliydi, metal çerçevede bir jelatin vs yoktu zaten videolarda da görmedim böyle bir şey. Cihazı da dikkatle inceledim bir sıkıntı görmedim. Kutu üzerindeki etiket dışında her şey normal ve nizami göründü gözüme. Sizce bir sıkıntı var mıdır arkadaşlar?
  • arkadaşlar yeni bir güncelleme geldi. telefondan kontrol edince yazılım güncel diyor fakat lg bridge uygulaması yeni güncelleme buldu ve şuan indiriyorum.

• playmaker10 kullanıcısına yanıt
    Operator bayisine teshirine acmasi icin gonderilmis cihaz.cihaz kapali ve sifir ise sikinti yok,teshire acilmadan satilmis cihazdir.bir sikinti yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

g5 den memnunum başka hiç bir ciazı gözüm görmüyor heves edicek bir artısı yok ciazların sadece v30 u bekliyorum bomba gibi ciaz ama türkiyeye önem vermeyi kesti lg yoksa note8 den 2 3 ay önce sürerdi

Valla ne yalan diyim bende G4 den çok memnunum. Kamerası süper. Ekran süper. G6 'nin ön kamera bizimki kadar iyi değilmiş birde. Bende çıkınca V30 düşünebilirim. Çünkü G4 den sonra alacağım telefon 3 tik daha iyi olmalı. Mesela Samsung s4 den s8 e geçmek gibi.

s4 le s8 arasında uzay çağı farkı var yanlız

• Mrb arkadaşlar. Lg bridge programını kullanmya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. Programı kurdum ve çalıştırdım. Eposta adresini ve şifreyi girdikten sonra oturum aç diyorum; ondan sonra firefox açılıyor 127.0.0.1 gibi bir şey yazıyor ve sonra tekrar google ana sayfası geliyor. Telefondan da air drive yazan yere girip eposta adrsini ve şifresini yazdım ama bağlanamadı yazıyor. Böyle bir bağlantı sorunu yaşayan var mı?
  • 64gb u3 Samsung microsd taktım. Sd karta 6gb lık veri aktardım. Telefon ağırlaştı, klavyem bile arada çift basıyor. Başına gelen veya sebebini bilen var mı?

Edit1: kartı çıkarttım sorun devam etti. Sanırım sorun karttan değil ama kartı taktığım gün bariz ağırlaşması tesadüf olamaz. Ne olmuş olabilir..?

Edit2: Hafıza kartı taktıktan sonra hem hafıza kartını hem telefonu formatladım, ağırlık felan gitti, stabil kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIQO -- 2 Aralık 2017; 10:7:11 >
  • leeshore L kullanıcısına yanıt
    Tr cihazımı telefon

• Evet Türkiye cihazı sürüm V11e oldu ve güvenlik yaması 1 kasım oldu

• Ota dan da geldi güncelleme

• 1 gb güncelleme tavsiyem yükledik ten sonra telefonu sifirlamaniz çünkü baya ağır güncelleme... Ama insan sunun içeriğini yazar yazmamislar

• Şimdi bende telefonda çıktı iniyor 1 gba yakın güncelleme.
  • Benim de aklıma teşhir ürünü mü acaba diye geldi ama hb'yı aradığımda bizde teşhir ürünü satılmıyor gönül rahatlığıyla açabilirsiniz dediler. Cihazda da en ufak bir çizik göremedim. Zaten açılmış cihazı tekrar jelatinleseler o etiketi de yapıştırmazlar diye düşünüyorum. Teşekkürler cevabınız için

• Güncelleme den sonra sanırım değişen hiç bir şey yok yada ben fark etmedim o kadar büyük güncelleme ne için oldu acaba

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.