Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam öncelikle geç cevabım için kusura bakmayın. Ben telefonu kullanırken neyi gerçekten kullanıp kullanmadığıma önem veriyorum bu sebeple gerçekten ihtiyacım olanları şarjım gitse bile kapatmıyor ihtiyacım olmayanı şarj yemese bile kapatıyorum. Cihaz da senkronizasyon açık oto parlaklık ve hücresel/wifi açık kullanıyorum wifi da bu süre biraz daha uzasada mobil veri güç tüketimide bu batarya kapasitesine karşın iyi.

Olways on display sabah 9 akşam 10 arası açık şekilde ayarlı

Volte aktif. Bende bu şekilde kullanıyorum ve hücreselde aldığım ekran süresi 5.10 gibi bir değerdi buda benim için yeterli

Cihaz olwasys on kapalı ve orjınal simgeyle çıktı.

Hocam bunun bir tehlike oluşturacağını düşünmüyorum. Bilgim dahilinde lg türkiyeden distribütörlüğünü çekti ve böyle çeşitli firmalara verdi buna ihracat da dahil o yüzden lg türkiye garantisi varsa sorun olmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün akşam lg bridge den yeni güncellemeyi indirdim. Dosya boyutu 3Gb civarındaydı. Sizler OTA üzerinden 1 Gb diyorsunuz. Bu işte bir gariplik yok mu?
    Güncellemeden sonra bende bir değişiklik görmedim ancak boyutlarda farklılık olduğu için bilgiyi paylaşmak istedim.
  • Bende hiç değişlik göremedem güncelleme sonrası.
  • hmet kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sıkıntıyı bende yaşadım hepsiburada e-reyondan aldığım cihaz 705k açık kutu ekran filmi temizleme bezi olmadan geldi hatta şarj adaptöründe çizikler ve kabloda lekeler vardı. Bende kabul etmeyip cihazı aynen geri yolladım ve para iadesi aldım sonra tekrar başka satıcıdan aldım 708k kapalı kutu geldi ve çok şükür şuan bi sıkıntım yok çok memnunum ama bence sizde geri yollayın yaptıkları terbiyesizliğe göz yummayın

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla firmalar cihazları yeniden jelatinleyebiliyorlar o yüzden o jelatinlere güvenmemenizi tavsiye ederim. İnşallah bir sıkıntı olmaz sizin için

• quote:

Orijinalden alıntı: hmet

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: hmet

Merhaba, datagate etiketli bir lg g6 da ben aldim ancak kutunun daha once acilip acilmadigi konusunda tereddutlerim var. Oncelikle inceleme videolarinda olan ekrandaki ince koruyucu yoktu ve temizleme bezi cikmadi. Bu yeni nesil cihazlar boyle bodos posetsiz mi geliyor eskiden cok guzel kaplarlardi cihazi. Bu arada cihazi ereyondan aldim lg tr ye sorgulattim garanti konusunda sikinti yok ama bu kutu icerigi beni supheye dusurdu. Son zamanlarda cihazi alip kutu icerigini paylassabilecek olan olursa cok sevinirim.

Benim aldığım cihazın kutu içinde Ev kur kağıdı çıktı. Cihaz sıfır ama tekrar naylon ile kaplayııp sıfır diye satıyorlar.
    N11 den almıştım.

Bu ithalatcilar hepsi kendi etiketini basiyor anladigim kadariyla ama bu guvenlik bandinin lg tarafindan yapistirilmasi gerekemz mi? Unboxing videolarida hep farkli guvenlik etiketi. Bence cihaz kullanilmamis ama lgnin bu sekilde bir kutulama yapmasi sacma. Insan o kadar para veriyor bu yuzden suphe etmek hos olmuyor. Ben saticiya sordum ama tatmin edici bir cevap gelmeyecek muhtemelen.

Lg türkiyede distrübütörlük desteğini başka firmalar aracılığıyla sürdürüyor hocam bunun sebebi bu olabilir

• Güncelleme hankında bilgisi olan varmı?

• serdaruz kullanıcısına yanıt
    Hocam otodan sadece güncelleme paketi indiği için 1 gb boyutlarda sorun yok yani

• Detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Always on display bende açık gelmişti diye hatırlıyorum. Belki farklı parti cihazlarda değişiyordur bu durum. Cihazı aod açık şekilde gelen başkası var mı acaba ?

• http://www.hepsiburada.com/lg-g6-lg-turkiye-garantili-p-HBV000004ZDK8

Hepsiburada'da şuanda 2.199 TL'ye düştü. BonusFlaş ile kampanya'ya katılırsanız 75 TL Bonus veriyor.

Ama ayın 13'ünde kargo yapılıyor. Almak isteyenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hetşat -- 1 Aralık 2017; 11:35:34 >
  • Ben güncellemeyi LG Bridge üzerinden manuel çekip temiz olarak flashladım. Cihaz jilet gibi oldu.

Edit: Fark ettiklerim;

1) Güvenlik seviyesi Kasım 2017 oldu.

2) Cihazın odaklama hızı artmış.

3) Home sürümü 6.0'a yükselmiş.

4) Multitasking'te tümünü temizle deyince bekleme süresi kısalmış. Basar basmaz siliyor artık.

5) Zaten serin olan cihaz daha da serin ve hızlı olmuş.

6) Batarya kendini birkaç güne kadar ancak belli eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 1 Aralık 2017; 13:27:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Sabah 2089 TL idi sonradan 2199TL ye çıkmış ben Mi 6 mı G6 mı derken fiyat artmış
  • IR port ve ön kamera sıkıntı değilse xiaomi alma bence ben xiaomi redmi note4 kullaniyorum. Asla LG gibi kullanışlı olamaz. Lg bana göre işin yazılım tarafında piyasanın en iyisi.

• Home sürümü değişmiş ama içeriği aynı gibi bir ekleme yapılmamış sanki sadece optimize edilmiş gibi

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Zaten hemen hemen hiç değişmiyor. Bir de ne değişecek ki hocam? Dümdüz iPhone tarzı homescreen var. Ne değişebilir ki? :) Stabilite eklemişlerdir en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 1 Aralık 2017; 13:50:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

g5 den memnunum başka hiç bir ciazı gözüm görmüyor heves edicek bir artısı yok ciazların sadece v30 u bekliyorum bomba gibi ciaz ama türkiyeye önem vermeyi kesti lg yoksa note8 den 2 3 ay önce sürerdi

Valla ne yalan diyim bende G4 den çok memnunum. Kamerası süper. Ekran süper. G6 'nin ön kamera bizimki kadar iyi değilmiş birde. Bende çıkınca V30 düşünebilirim. Çünkü G4 den sonra alacağım telefon 3 tik daha iyi olmalı. Mesela Samsung s4 den s8 e geçmek gibi.

s4 le s8 arasında uzay çağı farkı var yanlız

Benim baya bir deneme şansım oldu ama gerek kamera gerekse internet hızı arasında çok çok da fark edilebilecek bir şey göremedim. İzlediğim youtube ve canlı televizyon kanallarını hemen hemen aynı anda açtılar. Hatta G4 de full ekran video izlerken S8 de ekran 5 inch e düşüyor tam izleyim derseniz haberleri sunan adamın kafası dışarıya taşıyor. 5.5 inch telefondanda 5 inche geçmek hele bu kadar para veripde bana göre olmaz. Fiyatı çok uygun seviyeye düzerse ayrı. Ama nasıl dersen hakkaten S8 gerçekten çok hoşuma gitti ama 3700 lira gibi bir fiyatı bence haketmiyor. Hele son zamanlarda forumundada konuşulmaya başlayan bazı kronik sorunlardan sonra. Sanıyorum oda güncelleme ile ilgili sorun yaşıyor.

• Hard reset atacağım ama onca program yedeği ne olacak onu düşünüyorum, aslında oreo sonrası hard reset niyetleniyordum şimdi sanırım bu güncelleme sonrası biraz daha gecikecek oreo. Eskiden g3te ve önceki telefonlara root atıp titanium backup ile sorunuz hallediyordum. Bunda da yedekleme programı var ama g3 te denemiştim, istediğim gibi herşeyiyle geri yüklememişti, bir çok program, ayarı vs çok eksikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat buhur

IR port ve ön kamera sıkıntı değilse xiaomi alma bence ben xiaomi redmi note4 kullaniyorum. Asla LG gibi kullanışlı olamaz. Lg bana göre işin yazılım tarafında piyasanın en iyisi.

LG nin müşterisini android telefonda tutabilmesnin yegane sebebi zaten nvidia tegralı cihazlardn beri uyguladığı temiz arayüz ve hızlı ulaşım mantığı. Okadar anakart sorunlu ve ekan sorunlu cihalar çıkarmasına rağmen tüm g ve V serilerini satın aldım o kadarda servis sorununa rağmen çünkü tatmin seviyesi çok yüksek çıkardıkları cihazların. Birde doanım yazılım uyum seviyesi çok üst tabii kimse bu uyumdaapple seviyesine ulaşamadı ulaşsaydı kimse apple ürünü kullanmazdı.
  • Ahanda G6 ya güncelleme geldi. :) iniyor
  • Bu sürüm (v11e) çok stabil. Ben oreo çıksa bile uzun süre bu sürümde kalmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 1 Aralık 2017; 16:12:36 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.