Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Üstatlar birde g6 klavyesi hoşuma gitmedi sizler hangi klavyeyi kullanıyorsunuz swiftkey klavye iyi diyorlar ama banka işlemleri yaptıgım için çekiniyorum. Önerileriniz varmı?

Valla hocam ben 4 senedir swiftkey klavye kullanıyorum, 4 tane mobil internet bankacılığı kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım, bu kadar şüphecilik fazla değil mi ? kimi xiaomi telefon kullanmıyor bu bankacılık olayları yüzünden, kimi şifreleri chrome a yedeklemiyor vs...

Haklısın arkadaşların boş uyarıları tşk ederim bende kullanayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar
    Telefon hakkında-donanım bilgisi kısmına baktığımda telefon modeli LG-H870 olarak görünüyor.Türkiye cihazlarında böylemi yoksa benimki avrupa cihazımı.
    Aslına bakarsanız avrupa cihazı olması daha işime gelir çünkü sanırım türkiye cihazlarına root atılmıyor

Gürol abi hoşgeldin model doğru yazıyor abi benimkinde de aynı çünkü.

Hoşbulduk Furkan. Bak yine aynı telefonda buluştuk. Sende bunu kullandığına göre doğru tercih

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar
    Telefon hakkında-donanım bilgisi kısmına baktığımda telefon modeli LG-H870 olarak görünüyor.Türkiye cihazlarında böylemi yoksa benimki avrupa cihazımı.
    Aslına bakarsanız avrupa cihazı olması daha işime gelir çünkü sanırım türkiye cihazlarına root atılmıyor

Gürol abi hoşgeldin model doğru yazıyor abi benimkinde de aynı çünkü.

Hoşbulduk Furkan. Bak yine aynı telefonda buluştuk. Sende bunu kullandığına göre doğru tercih

Hafta sonu naviagasyon ve görüşme harici telw ihritaç duymadım ve batarya durumu böyle

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• grolof kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah abi ben çok beğeniyorum güzel telefon abi bilhassa batarya süreleri beni çok memnun ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 15 Ekim 2017; 17:15:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Hepsiburada satılan Türkiye garantili Lg g6ların içinden ekran koruyucu çıkıyor mu? Çıkmıyorsa ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? 69tl ye hepsiburada da var ama pahalı geldi.

Bir de renk olarak hangisini tavsiye edersiniz? beyaz güzel ama sanki o siyah ince çerçeve rengi göze takılır gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasvis -- 15 Ekim 2017; 19:53:3 >
  • quote:

Estağfurullah abi ben çok beğeniyorum güzel telefon abi bilhassa batarya süreleri beni çok memnun ediyor.

Evet ben de bataryasını çok beğendim. S8 den çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wasvis

Merhaba arkadaşlar.Hepsiburada satılan Türkiye garantili Lg g6ların içinden ekran koruyucu çıkıyor mu? Çıkmıyorsa ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? 69tl ye hepsiburada da var ama pahalı geldi.

Bir de renk olarak hangisini tavsiye edersiniz? beyaz güzel ama sanki o siyah ince çerçeve rengi göze takılır gibi.

O kadar para vermeyin. Ben normal camı 5 liraya kırılmaz olanı 20 liraya taktırıyorum. Canım sıkılınca ya da kırılınca bir daha taktırıyorum. İnternette 15 liraya 20 liraya rahatlıkla bulabilirsiniz.

• Cihazımızı servise vermiş bulunmaktayız

Deişim olucak

Bekliyoruz bakalm

İşin iyi yanı sadece cihazı alıyorlar kutu kulaklık şarj istemiyorlar ve önceden v20 kullanmıştım onun kutusunu falanda istememişlerdi 2 şarj cihazım vardı şimdi bi tane daha gelicek 3 olucak kulaklıklarıda çiftlicez

Seviyorum bu vintek i

Cihazı servise vermemin nedeni beyazda cihazın alt kısmı sarımsı duruyodu

Gösterdim teknik servis elemanı aruiızwya bakmadı bile faturaya baktı 3 aylık deişim yapılacak dedi ben istemeden birde

G4 de kullandım gözğmün önünde tamir edip verdilerdi zamanında

V20 nin parasını istemiştim 2 haftada paramı geri ödedilerdi

G6 dan çok memnunum memnun olmasam paramı iade isterdim 2400 e hepsiburadadan almıştım ama ben memnunum cihazdan

Şuan yedek olarakda nokia 6 kullanıyorum

Ekran kasa oranı ekran kalitesi pil kamera olarak g6 yı fazlasıyla arattırıyor

Ama nokiada iyi cihaz yapmış gayet stabil ve kullanışlı bir cihaz parmak izi okuyucuda var 1300 tl lg q6 da aynı fiyat özelliklerde hemen hemen aynı nokia 6 artı olarak parmak izi okuyucusu var

Q6 için büyğk eksiklik bence

Yarın merkezi arıcam ve siyah isticem inşallah siyah gönderirler

Lg Türkiye teknik servisi adamdır

Alsınlar xıaomi one plus alsınlar garantisizde görürüm bi sorun oldumu övdükleri markayı

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.Hepsiburada satılan Türkiye garantili Lg g6ların içinden ekran koruyucu çıkıyor mu? Çıkmıyorsa ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz? 69tl ye hepsiburada da var ama pahalı geldi.

O kadar para vermeyin. Ben normal camı 5 liraya kırılmaz olanı 20 liraya taktırıyorum. Canım sıkılınca ya da kırılınca bir daha taktırıyorum. İnternette 15 liraya 20 liraya rahatlıkla bulabilirsiniz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasvis -- 15 Ekim 2017; 20:39:40 >
  • vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Alt kısım derken ekran mı yoksa fiziksel yani ekran dışı alan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasvis -- 15 Ekim 2017; 20:42:2 >
  • Arkadaslar eski g3 telimde telefon geldiginde sol ust köşede kirmizi isikla uyari veriyordu whatshap da mavi ışık g6 bunu bulamadim uyari ışığı yokmu?

• Tasarruf tedbirlerinden yok.

• quote:

Alt kısım derken ekran mı yoksa fiziksel yani ekran dışı alan mı?

Ekanda tabiki cihazın alt kısmı kasası nasıl sararsın lcd testde belli oluyordu

• kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? bana çok başarısız geldi
  • KVK garantili alsam telefonu lg servisine götürünce bakıyorlar dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanabim

quote:

Orijinalden alıntı: metin

4.3 13mp kullanın. Diğerleri sensörün tamamını kullanmıyor yani kırpma yapıyor. Otomatik mod iyidir

18/9---8.7mp tam ekran kullanıyor..

Sensörden bahsediyorum, ekran değil arkadaşım. Sensör 4:3 formundayken diğer bütün seçenekler kırpılmış sonuçlar verir.

• quote:

quote:

quote:

Bende galaxy S8 i şebeke problemi sebebiyle satıp bunu aldım. Sinyal kalitesi S8 e göre enaz 2 misli. İnşallah pişman olmam. Üstelik 1000 lira daha ucuz.

Benim önceki telim lg g3 3 yıl kullandım. aşırı memnundum millet lg kronik sorunlu vs diyor ama ben çok memnunum dün aldıgım lg g6 ikinci el aldım adam bir ay kullanmış samsung dan alışamadıgı için satıyorum dedi. Lg g6 magazalarda görmemiştim gittim aldım harika bir tasarım yapmışlar. Çok iyi telefon.

Bilgi için tşk ederim @metin

Ben biraz telefon değiştirme hastasıyım.LG serisinin hepsini kullandım.Sony ve samsungunda note 8 hariç hepsini kullandım.
    en son kullandıklarım s7 edge ve s8 telefonlarda şebeke çekim gücü çok düşük onun dışında kusursuz telefon diyebilirim birde ekranından dolayı ekran koruyucu uymuyor.
    Bende S8 i satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim.Şebeke problemim kalmadı.Kamerası biraz profesyonel işi ama bana otomatik ayarda yeter.
    Bende 20 günlük sıfırdan farksız telefonu 1840 liraya aldım.S8 i 2700 liraya sattım.

Ooo hastamız buraya gelmiş . Hayırlı olsun Gürol abi. Biraz farklarına değinirmisin.iki cihazın. Bende ileride g6 yada s8+ düşünüyorum kelepir denk getirebilirsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? bana çok başarısız geldi

Kutudan çıkan kulaklık ses olarak başarılı ama tasarım kulakta durma olayı kötü

Ben v20 den kalan b&o h3 kulaklığı kullanıyorum

V20 deki deneyim neyse bundada aynı deneyim veriyor

Ben b&o h3 ü öneririm

Hepdiburadada 200 tl falsn pahallı ama çok iyi bir kulaklık

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

KVK garantili alsam telefonu lg servisine götürünce bakıyorlar dimi ?

Hepsiburadadan alıcaksanız kvk yazması bir sorun deil

Yeterki lg Türkiye garantili olsun kvk ibaresi olması sorun deil

Hepsiburadasan lg Türkiye garantili alan bazı arkadaşlarda kvk garanti belgesi çıkmış

Sorun deil hem ovk hemde lg Türkiye bakabiliyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

Bende galaxy S8 i şebeke problemi sebebiyle satıp bunu aldım. Sinyal kalitesi S8 e göre enaz 2 misli. İnşallah pişman olmam. Üstelik 1000 lira daha ucuz.

Benim önceki telim lg g3 3 yıl kullandım. aşırı memnundum millet lg kronik sorunlu vs diyor ama ben çok memnunum dün aldıgım lg g6 ikinci el aldım adam bir ay kullanmış samsung dan alışamadıgı için satıyorum dedi. Lg g6 magazalarda görmemiştim gittim aldım harika bir tasarım yapmışlar. Çok iyi telefon.

Bilgi için tşk ederim @metin

Ben biraz telefon değiştirme hastasıyım.LG serisinin hepsini kullandım.Sony ve samsungunda note 8 hariç hepsini kullandım.
    en son kullandıklarım s7 edge ve s8 telefonlarda şebeke çekim gücü çok düşük onun dışında kusursuz telefon diyebilirim birde ekranından dolayı ekran koruyucu uymuyor.
    Bende S8 i satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim.Şebeke problemim kalmadı.Kamerası biraz profesyonel işi ama bana otomatik ayarda yeter.
    Bende 20 günlük sıfırdan farksız telefonu 1840 liraya aldım.S8 i 2700 liraya sattım.

Ooo hastamız buraya gelmiş . Hayırlı olsun Gürol abi. Biraz farklarına değinirmisin.iki cihazın. Bende ileride g6 yada s8+ düşünüyorum kelepir denk getirebilirsen.

Ben galaxy S7 edge ve S8 den şebeke problemi haricinde çok memnundum ama bütün galaxy serilerinde sar değeri düşük olsun diye şebeke çekim gücü çok zayıf ve sinyalin zayıf olduğu yerlerde hem kopma yaşıyorsun hemde devamlı bağlanmaya çalıştığı için şarjı çabuk bitiyor.
    S8 den üstün tarafı bir defa fiatında nerde ise 1000 liraya yakın fark var.LG G6 nın şarjı çok daha iyi gece 6 saatte %1 düştü s8 de enaz %6-7 düşerdi.Şebeke çekim gücü çok daha iyi.S8 plusa göre taşınabilirliği daha kolay ve sanırım kronik olan hayalet ekran problemi bunda halledilmiş sanıyorum.Kamerada otomatik ayarlarda S8 bir tık sanki daha iyi gibi ama pek farkedemedim.Bundada profesyonel ayarları çok iyi ve işi bilen iyi fotoğraflar çekiyor zaten LG G4 ten beri kameraları çok iyi.
    Ben s8 i satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim tek kusuru yurt içi olanlar root edilmiyor daha doğrusu bootloaderi açılmıyor.Ben bunu 20 günlük 1840 liraya aldım sıfırdan farkı yok.Çok eksisi var diyemiyeceğim .Ama bulunduğun yerlerde sinyal problemi yoksa ve parana kıyarsan S8 plusda alabilirsin benim önerim lg g6.
    LG V30 un fiatı düşünce onada geçebilirim

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.