Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wol4onak

Bende an itibariyle G6mı almış bulunuyorum. Telefon çok güzel. Yurt dışından beğendiğim platinium renginden 1600 tlye aldım rakiplerine göre fiyatı süper. Ön kamerası çok dandik olsada arka kamerası çok iyi. F/P süper, hızlı, akıcı ekranı, ekran-kasa oranı çok süper. Selamlar..

Hocam batarya konusunda emin misiniz her yerde s8 batarya konusunda önde?@grolof

Kesinlikle eminim Ben En fazla 5 saat ekran süresi alabildim bundan 6 saat 7 saat rahatlık lan alınabilir bana öyle geliyor. Aynı programları yükleyip aynı şekilde telefonu yan yana kullanırsa en az bir saat Fark atar. S8+ için bir şey diyemem onu kullanmadım çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 17 Ekim 2017; 15:21:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• perperek kullanıcısına yanıt
    Hocam birde bunun bluetootlu kablosu varmış ?4.2 destekli hifi ses verir mi sizce tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

Ekran koruyucu olarak Spigen'in temleri camını.

Şeffaf kılıf olarak da bunu

https://www.amazon.com/dp/B01N6QD1QW/ref=cm_sw_r_em_apa_TZn1zb90FY84M

Kullanıyorum. İkisini de tavsiye ederim.

Satın aldım az önce taktım, kalite fena değil ama kılıf kalın biraz ve 50TL de etmez diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Yok, az kullanılmış.

Biliyorsun ben genelde hep ikinci el telefon kullanırım Şimdiye kadar hiçbir zararını da görmedim 1 ay garantisi fazla olsun diye 500 lira 1000 lira fazla vermek çok akıllı işi değil Bana göre. Satarken garantisi 20 ay kalmış da 21 ay kalmış 10 arasında çok çok 20 lira 50 lira fark olur. Gerçi ben genelde hep zarar ediyorum hiçbir telefondan kar etmedim şimdiye kadar

Ama bazı arkadaşlar 0 almak istiyorlar onlara da saygı duyuyorum. Yani aldığım zaman kızı oğlan kıznolsun diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Yok, az kullanılmış.

Biliyorsun ben genelde hep ikinci el telefon kullanırım Şimdiye kadar hiçbir zararını da görmedim 1 ay garantisi fazla olsun diye 500 lira 1000 lira fazla vermek çok akıllı işi değil Bana göre. Satarken garantisi 20 ay kalmış da 21 ay kalmış 10 arasında çok çok 20 lira 50 lira fark olur. Gerçi ben genelde hep zarar ediyorum hiçbir telefondan kar etmedim şimdiye kadar

Ama bazı arkadaşlar 0 almak istiyorlar onlara da saygı duyuyorum. Yani aldığım zaman kızı oğlan kıznolsun diyorlar.

Bende senin kafadayım Gürol abi. Son 10-15 telefonum da ikinci el ve hiç bir zararını görmedim. . Benim note 4'ü belki bir arkadaş 1200'e alacak.bu akşam belli olacak. Onu verebilirsem 2000'e g6, 2500'e s8, 2900'e de s8+ var. Artık birinde karar kılıcam herhalde. 3999'a da note 8 var bir tane. Millet şaşırmış ya. Bir sürü zarar ile telefon satıyorlar, Allah onlardan razı olsun, biz de nasipleniyoruz işte

• quote:

quote:

quote:

Yok, az kullanılmış.

Bende senin kafadayım Gürol abi. Son 10-15 telefonum da ikinci el ve hiç bir zararını görmedim. . Benim note 4'ü belki bir arkadaş 1200'e alacak.bu akşam belli olacak. Onu verebilirsem 2000'e g6, 2500'e s8, 2900'e de s8+ var. Artık birinde karar kılıcam herhalde. 3999'a da note 8 var bir tane. Millet şaşırmış ya. Bir sürü zarar ile telefon satıyorlar, Allah onlardan razı olsun, biz de nasipleniyoruz işte

bazıları satmak için yani bozdurmak için taksitle alıyorlar neredeyse yarı fiyatına peşin satıyorlar.note 8 e o kadar para verilmez bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok, az kullanılmış.

bazıları satmak için yani bozdurmak için taksitle alıyorlar neredeyse yarı fiyatına peşin satıyorlar.note 8 e o kadar para verilmez bence

Note 8'e vereceğim paradan ziyade ebatına takıldım ben. Bence fazla büyük. Keşke 5.7 inch ekran ile sadece çerçevelerini ufaltıp cihazı daha kompakt yapsaydı.o zaman kesin isterdim. Benim aklım s8+ ve g6'da.

• Benim bı sorunum var ve çözemiyorum açıkçası ne yaptım ise fayda etmedi..bugün YouTube dan 4k video indirip telefona attım 7 GB idi ve telefonda 0 kb olarak gözüküyor ama hafızayı kullanıyor ve silinmiyor video...bı çok program indirip denedim ama çözüm olmadı sizce bu nasıl çözülür

• Merhaba arkadaşlar. Altta bağlantısı olan kılıfı veya benzeri bir kılıf kullanan var mı? Acaba telefonun görüntüsünü çok bozuyormu onu öğrenmek istiyorum.

http://www.hepsiburada.com/spigen-lg-g6-kilif-ultra-hybrid-crystal-clear-a21cs21233-p-HBV000003G3YB
  • Merhabalar LG G6 fanları. Ben yaklaşık 1.5 yıldır Sony Xperia Z5 kullanıyorum. Bunu satıp LG G6 almayı düşünüyorum. G6 nın kronik bir sıkıntısı var mı? Kamerası nasıl? Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zffb -- 18 Ekim 2017; 6:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zffb

Merhabalar LG G6 fanları. Ben yaklaşık 1.5 yıldır Sony Xperia Z5 kullanıyorum. Bunu satıp LG G6 almayı düşünüyorum. G6 nın kronik bir sıkıntısı var mı? Kamerası nasıl? Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Bilgilendirirseniz sevinirim..

Yapma hocam ya. 1-2 sayfa geriye doğru okursan yazıyor zaten bunlar. Bu kadar mı zor bir kaç sayfa okumak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wasvis

Merhaba arkadaşlar. Altta bağlantısı olan kılıfı veya benzeri bir kılıf kullanan var mı? Acaba telefonun görüntüsünü çok bozuyormu onu öğrenmek istiyorum.

http://www.hepsiburada.com/spigen-lg-g6-kilif-ultra-hybrid-crystal-clear-a21cs21233-p-HBV000003G3YB

Spigen ve bu linkte ki kılıflar dahil birçok kılıf aldım inan 10 TL ye aldığım 0.2 mm lik şeffaf Silikon kadar hiçbiri kompakt ve kullanışlı değil. Hem telefonun orjinal şeklini bozmuyor hemde ebadında fark yaratmıyor. Tavsiye ederim.

• Son olarak ele yapıştığı için kaymıyor ve düşmüyor telefon

• quote:

quote:

quote:

Yok, az kullanılmış.

Yani hakkaten anlamak mümkün değil. Adam 5000 liraya 24 ay taksitle alıp 3bin küsüre veriyor. Kardeşim zaten 3000 lirayı her banka daha düşük faiz oranı ile veriyor. Hakkaten enteresan. Bende 24 ay taksitle S5 almıştım 3 sene önce ve hala kullanıyoruz.
    Neyse bende önce vodafonda taksitle G6 baktım sonra pahalı olmasına rağmen yinede S8 baktım ama arada çok cüzi bir taksit farkı var. O yüzden S8 veya plus alabilirim. Özellikle ön kameradan sebep. Bakalım olmadı yıl sonuna doğru bir karar veririm. Hoş şu an G4 var ve memnunum aslında bakalım hayırlısı.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sayfa değil 20 sayfa geri gittim lakin cevaplarımı tam olarak alamadım. 130 sayfa okuyacak halimiz yok burda. "çok mu zor 2 sayfa geri gidip yazılanları okumak" diye yazacağına örneğin. Cihazın kronik bir sıkıntısı var veya yok. Yada ben memnunum yada değilim diye yazabilirdin. Ama ego tavan yapmış sizde!

• quote:

Hocam 2 sayfa değil 20 sayfa geri gittim lakin cevaplarımı tam olarak alamadım. 130 sayfa okuyacak halimiz yok burda. "çok mu zor 2 sayfa geri gidip yazılanları okumak" diye yazacağına örneğin. Cihazın kronik bir sıkıntısı var veya yok. Yada ben memnunum yada değilim diye yazabilirdin. Ama ego tavan yapmış sizde!

Seninkisi yavuz hırsız misali . 20 sayfa okumuşmuş, yalancıyı ..... Hemen şimdi mobilden 10 sayfa gerisini açtım rastgele ve belki 7-8 tane post var pil ile ilgili. Bir tek siz akılıllısınız zaten dimi . Utanmadan bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun. Hazırcı tayfası

• quote:

quote:

Seninkisi yavuz hırsız misali . 20 sayfa okumuşmuş, yalancıyı ..... Hemen şimdi mobilden 10 sayfa gerisini açtım rastgele ve belki 7-8 tane post var pil ile ilgili. Bir tek siz akılıllısınız zaten dimi . Utanmadan bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun. Hazırcı tayfası

Bir sorup öğrenmek istemek ne zamandan beri hırsızlık oldu? Ayrıca ben de pille ilgili olanları okudum fakat kafamdaki soru işaretleri dikkat ettiysen sorularımın cevaplarını tam olarak bulamadım yazdım. Sonra sanane benim sorularımdan cevap vermek istemiyosan verme. Ukalalık etmenin anlamı yok. Üslübuna da dikkat et lütfen. Site yönetimini göreve davet ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bir sorup öğrenmek istemek ne zamandan beri hırsızlık oldu? Ayrıca ben de pille ilgili olanları okudum fakat kafamdaki soru işaretleri dikkat ettiysen sorularımın cevaplarını tam olarak bulamadım yazdım. Sonra sanane benim sorularımdan cevap vermek istemiyosan verme. Ukalalık etmenin anlamı yok. Üslübuna da dikkat et lütfen. Site yönetimini göreve davet ediyorum.

Ukalalık da etmedim hakaret de etmedim. Yalan yazan sensin 20 sayfa geriye dönük okudum ve bulamadım diye. Ben de öyle olmadığını gösterdim hepsi bu. Senin gibi yüzlerce adam var gelip gelip aynı şeyleri temcit pilavı gibi soruyor. Ama görüyorum gibi zeytinyağı modu aynı hız devam ediyor. Yani bu durumda kim ukala kim değil okuyan yazsın buraya.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Koçum benim bir defa hırsız diyosun sonra yalancıyı..... Diye yazıyosun bunlar ne anlama geliyor?? Alenen hakaret. Biz z5 forumunda her soru sorana yardımcı olmaya çalışıyoruz burası neden böyle anlamış değilim.. Ayrıca senin boğazına mı yapıştım cevap yaz diye. Yazmazsın olur biter..

Edit: konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Forum kirliliğinden başka bir şey olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zffb -- 18 Ekim 2017; 15:35:19 >
  • zffb Z kullanıcısına yanıt
    Öncelikle o bir deyim ve "yavuz hırsız ev sahibini bastırır" ne demek demek bilmiyorsun; olabilir öğrenirsin Google amcadan. İkincisi yalancıyı .... derken şayet yalan söylüyorsan öyle olsun demek anlamında. Eğer söylemediysen üstüne alınmanı da gerektirmiyor demektir. Üçüncüsü koçum derken karşındaki insanın yaşını da dikkate almanı tavsiye ederim. Benim yarı yaşımdasın. Kaç yıldır bir çok forumda yüzlerce kez biz de yardımcı oluyoruz merak etme. Beni tanıyan tanıyor zaten. Neyse konu benim için kapanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 18 Ekim 2017; 16:8:25 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.