Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? bana çok başarısız geldi

Kutudan çıkan kulaklık ses olarak başarılı ama tasarım kulakta durma olayı kötü

Ben v20 den kalan b&o h3 kulaklığı kullanıyorum

V20 deki deneyim neyse bundada aynı deneyim veriyor

Ben b&o h3 ü öneririm

Hepdiburadada 200 tl falsn pahallı ama çok iyi bir kulaklık

Bu kulaklık icin link verirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı neden Hepsiburada kendisi satmiyor acaba stok sıkıntısı mi var anlamadım gitti. Hepsiburada dan başka satıcılara da pek guvenemedigim için G6 dan vazgeçmek üzereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Bu cihazı neden Hepsiburada kendisi satmiyor acaba stok sıkıntısı mi var anlamadım gitti. Hepsiburada dan başka satıcılara da pek guvenemedigim için G6 dan vazgeçmek üzereyim.

Hocam lg Türkiye garantili olsun yeter satıcı önemli deil

Ben zentiç olandan aldım

Ve ekranın beyaz renkde alt kısımda sarılık vardı 3 aylıkdı

Verdim servise alalı 6 ay olmadı için 0 ı ile deişim yapılacak satıcı önemli deil yeterki lg türkiye garantili olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

quote:

Ben b&o h3 ü öneririm

http://www.hepsiburada.com/bang-olufsen-beoplay-h3-kulaklik-ie-p-BSBRTUBO1642101GMS?magaza=KırmızıElma&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIn_mc-on11gIVy5IYCh1FVAPhEAQYAiABEgLCHvD_BwE

Buyurun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben b&o h3 ü öneririm

http://www.hepsiburada.com/bang-olufsen-beoplay-h3-kulaklik-ie-p-BSBRTUBO1642101GMS?magaza=KırmızıElma&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIn_mc-on11gIVy5IYCh1FVAPhEAQYAiABEgLCHvD_BwE

Buyurun

BENİM tavsiyem bu kulaklık, 2.000TL lık kulaklık satın alıp sahibi olmuş biri olarak fiyat performans fayda oranı en iyisi bu. Lg g6 da yeterli beslemeye sahip.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/kz-zs3-hi-fi-uber-bass-kulakici-kulaklik-mikrofonlu-P177679928
  • vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Hocam o satıcılarla falan uğraşmak istemiyorum. Geçen gün hepsiburada satıyordu gün içinde tekrar satmamaya başladı sürekli satıcılar değişiyor falan bir ilginçlik var gibi.Bakalım artık kredi kartı gelene kadar umarım hepsiburada satmaya başlar.
  • Telefon da video izlemek yada film izlemek gerçekten bambaşka muhteşem bı ekran kalitesi var özellikle YouTube fan 4k video açıp izleyin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Hocam o satıcılarla falan uğraşmak istemiyorum. Geçen gün hepsiburada satıyordu gün içinde tekrar satmamaya başladı sürekli satıcılar değişiyor falan bir ilginçlik var gibi.Bakalım artık kredi kartı gelene kadar umarım hepsiburada satmaya başlar.

Kardeşim sen oradan lg Türkşye garantili aldımı

Artık satıcı ile işin olmuyor

Bi sorun oldumu lg Türkiye teknik servisi ile işin okuyor

Cihazı alalı 6 olmadıysa 0 ı ile deişim yapıyor lg Türkiye

Şuam benim 3 aylık g6 serviste 0 ı gelicek satıcı ile bir işin yok

Yeterki lg Türkiye garantili olsun

Sen cihazı aldıktan sonra muhattabın lg Türkiye teknik servisidir ve lg Türkiye teknik servisi Türkiyedeki en iyi servislerdendir

• Bende an itibariyle G6mı almış bulunuyorum. Telefon çok güzel. Yurt dışından beğendiğim platinium renginden 1600 tlye aldım rakiplerine göre fiyatı süper. Ön kamerası çok dandik olsada arka kamerası çok iyi. F/P süper, hızlı, akıcı ekranı, ekran-kasa oranı çok süper. Selamlar..

Hocam batarya konusunda emin misiniz her yerde s8 batarya konusunda önde?@grolof

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wol4onak -- 17 Ekim 2017; 7:53:17 >
  • perperek kullanıcısına yanıt
    Hocam v20 kullanıyorum biliyorsunuz DAC ta var bu cihazda bahsettiğiniz kulaklık nasıl bir performans verir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: perperek

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben b&o h3 ü öneririm

Buyurun

BENİM tavsiyem bu kulaklık, 2.000TL lık kulaklık satın alıp sahibi olmuş biri olarak fiyat performans fayda oranı en iyisi bu. Lg g6 da yeterli beslemeye sahip.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/kz-zs3-hi-fi-uber-bass-kulakici-kulaklik-mikrofonlu-P177679928

G6 uyarmi bu kulaklık girişi sanki sarj yerine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

Bende galaxy S8 i şebeke problemi sebebiyle satıp bunu aldım. Sinyal kalitesi S8 e göre enaz 2 misli. İnşallah pişman olmam. Üstelik 1000 lira daha ucuz.

Benim önceki telim lg g3 3 yıl kullandım. aşırı memnundum millet lg kronik sorunlu vs diyor ama ben çok memnunum dün aldıgım lg g6 ikinci el aldım adam bir ay kullanmış samsung dan alışamadıgı için satıyorum dedi. Lg g6 magazalarda görmemiştim gittim aldım harika bir tasarım yapmışlar. Çok iyi telefon.

Bilgi için tşk ederim @metin

Ben biraz telefon değiştirme hastasıyım.LG serisinin hepsini kullandım.Sony ve samsungunda note 8 hariç hepsini kullandım.
    en son kullandıklarım s7 edge ve s8 telefonlarda şebeke çekim gücü çok düşük onun dışında kusursuz telefon diyebilirim birde ekranından dolayı ekran koruyucu uymuyor.
    Bende S8 i satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim.Şebeke problemim kalmadı.Kamerası biraz profesyonel işi ama bana otomatik ayarda yeter.
    Bende 20 günlük sıfırdan farksız telefonu 1840 liraya aldım.S8 i 2700 liraya sattım.

Ooo hastamız buraya gelmiş . Hayırlı olsun Gürol abi. Biraz farklarına değinirmisin.iki cihazın. Bende ileride g6 yada s8+ düşünüyorum kelepir denk getirebilirsen.

Ben galaxy S7 edge ve S8 den şebeke problemi haricinde çok memnundum ama bütün galaxy serilerinde sar değeri düşük olsun diye şebeke çekim gücü çok zayıf ve sinyalin zayıf olduğu yerlerde hem kopma yaşıyorsun hemde devamlı bağlanmaya çalıştığı için şarjı çabuk bitiyor.
    S8 den üstün tarafı bir defa fiatında nerde ise 1000 liraya yakın fark var.LG G6 nın şarjı çok daha iyi gece 6 saatte %1 düştü s8 de enaz %6-7 düşerdi.Şebeke çekim gücü çok daha iyi.S8 plusa göre taşınabilirliği daha kolay ve sanırım kronik olan hayalet ekran problemi bunda halledilmiş sanıyorum.Kamerada otomatik ayarlarda S8 bir tık sanki daha iyi gibi ama pek farkedemedim.Bundada profesyonel ayarları çok iyi ve işi bilen iyi fotoğraflar çekiyor zaten LG G4 ten beri kameraları çok iyi.
    Ben s8 i satıp bunu aldığıma hiç pişman değilim tek kusuru yurt içi olanlar root edilmiyor daha doğrusu bootloaderi açılmıyor.Ben bunu 20 günlük 1840 liraya aldım sıfırdan farkı yok.Çok eksisi var diyemiyeceğim .Ama bulunduğun yerlerde sinyal problemi yoksa ve parana kıyarsan S8 plusda alabilirsin benim önerim lg g6.
    LG V30 un fiatı düşünce onada geçebilirim

Valla ben de bendeki note 4'ün üstüne s8 için 1200 teklif ettim türkiye garantili cihaz için ve bekliyorum. Olumlu olursa mantıklı olur gibi. Bir tane de g6 var türkiye garantili onun üstüne de 600-700 gibi bir rakama alabilsem çok iyi olur. Fırsat koluyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Hocam v20 kullanıyorum biliyorsunuz DAC ta var bu cihazda bahsettiğiniz kulaklık nasıl bir performans verir sizce?

Sennheiser ie80 imde var onu aratmıyor yazsam yeterli olur diye düşünüyorum. Lg g6 dan önce aynı anda lg f5 axon ve htc 10 sahibiydim onlaedan öncece lg g4 ve v10 aynı anda kullandım g6 nın ses çipi daclı ses kaydında sb frekans hz ayarları mesafwye göre yapıp flac olarak dahi kaydediyor. 4dac olayı bildiğin kadarıyla extra 1 mikrofon daha gerwktieiyor ana hiçbir lg de 4 mikrofon deliği förmedim ven sanırsam ahize vee goparlörü mic olarak kullanıyor çünkü 200hz kayıt yapabiliyor g6. Neyse flac müziklerim ses sahnesi fayer başarılı gerek kulaklıpa aktarsığı ses gerekse blutooth ile araç multimedyası vs gayet iyi bu ıcız kulaklıkta bu paraya bildiğim yeryüzğndeki en verimlisi kz cihazı

• Türk Telekom datagate garantili oluyormuş. Bu resmi türkiye garantili mi oluyor. Sitesine baktığımda vintek falan yazıyor. Biri aydınlatabilir mi?

• quote:

Türk Telekom datagate garantili oluyormuş. Bu resmi türkiye garantili mi oluyor. Sitesine baktığımda vintek falan yazıyor. Biri aydınlatabilir mi?

Operatörler ithalatcı garantili satmaz

Vintek lg nin istanbul mecidiyeköy avrupa yakası yetkili servisidir

Benim hepsiburadadan 2400 e aldığım lg Türkiye garantili g6 ım da vintekde deişimde

Bekliyoruz özledim cihazımı

İdareten elimde nokia 6 var kalın çerçeveler kötü

Ama nokia genel anlamda başarılı cihaz yapmış

S430 kullanmasına rağmen cihaz gayet akıcı

Pil de g6 da aynı kullanıyordum g6 da 7 buçuk saat ekran süresi alıyordum nokia 6 dada 6 saati görebiliyorum bu gayet başarılı geldi bana

En çok sevdiğimde çift hopalyör oldu

Altdan bas ve daha yüksek gelirken ahizedende ince az tis sesi veriyor

Bazen keşke g6 nın ahizedende böyle ses gelse diyorum

Akustik bir yaygın ses sunuyor bu çok hoşuma gitti

Kasa metal gerçekden çok sağlam duruyo

Tek eksik ekran kasa oranı

1300 tl ye bence iyi cihaz

• Şu an 2500'e s8 var türkiye garantili ve 2000'e de g6 türkiye garantili. Benim cihaza iyi müşteri bulursam ikisinden birini değerlendirebilirim. G6 fiyatı ve pil performansı ile öne çıkıyor. S8 ise ikinci eldeki biliniliği ve daha kolay satılabilirliği ile.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Bence İkisi de gayet uygun hangisi eline geçen fırsatı kaçırma

• quote:

Bence İkisi de gayet uygun hangisi eline geçen fırsatı kaçırma

Evet Gürol abi bende öyle düşünüyorum ama tabi öncelikle benim cihazı iyi fiyata vermem lazım. Bir tane de s8+ var 2900 diyor bakalım mesaj attım geri dönecek mi? Duruma göre artık hareket edicem.

• quote:

Şu an 2500'e s8 var türkiye garantili ve 2000'e de g6 türkiye garantili. Benim cihaza iyi müşteri bulursam ikisinden birini değerlendirebilirim. G6 fiyatı ve pil performansı ile öne çıkıyor. S8 ise ikinci eldeki biliniliği ve daha kolay satılabilirliği ile.

2 bine kapalı kutumu?

• Yok, az kullanılmış.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.