Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demin spor salonunda benim G4'ün yanında bir Samsung vardı,s6-s7 vs değil,diğer serilerden bir tanesi,ekranı dikkatimi çekti,herhalde otomatik'ten deyip,parlaklığı %100 yaptım.Gende samsung'un ekrandaki renkler çok daha parlak ve net duruyordu,benim ekran sanki bir kat silinmiş gibiydi :)
    Bir hüzün kapladı içimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizigen

Demin spor salonunda benim G4'ün yanında bir Samsung vardı,s6-s7 vs değil,diğer serilerden bir tanesi,ekranı dikkatimi çekti,herhalde otomatik'ten deyip,parlaklığı %100 yaptım.Gende samsung'un ekrandaki renkler çok daha parlak ve net duruyordu,benim ekran sanki bir kat silinmiş gibiydi :)
    Bir hüzün kapladı içimi :)

Ben de note 5'in ekranıyla kiyasladim. Çözünürlük vesaire özellikler aynı ama note 5in ekranı g4'ü büyük ölçüde eziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizigen D kullanıcısına yanıt
    Amoled ekranlar gerçekçi olmayan çok canlı renkler sunuyor. Gözümüz gerçek hayattaki renkleri bu kadar renkli görmüyor ki :) Şu da bir gerçek o ekranlara bakınca onlara hayran kalmamak elde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Oldukça canlı ve dikkat çekiciydi ekran.2 dakikada soğudum cihazdan :)
  • mr.leon kullanıcısına yanıt
    Vlla hocam renkler fazlasıyla gerçekçiydi ve gözlerimde oldukça renkli görüyordu :) Benim ekran deyim yerinde ise ampulu patlamış bakkal tabelası gibiydi :)
  • Bootloop sorunu bütün serilerinde mevcut mu? Ya da her cihaz illa ki bootloop sorunu yaşayacak mı? Cihazı aldımmı uzun yıllar kullanan biriyim 2 yıl sonra garanti bitince bootloop sorunundan dolayı elimden kalmasın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mokotow kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla hakem heyetine gitmen lazim servis form kagidi ile birlikte. Ama cok sikintili ben bugun gittim 3 ay sonra sonuclanir dediler.

• Tamam kardeşim eve geçeyim atarım ben

• G4 umu bu gün geri iade ettim .gunde beş defa şarj ediyordum hem geç doluyor hem 4 saat anca idare ediyordu.su anda eski telefonum lumia 1320 yi kullnıyorum sabah 7 den itibaren ful kullndım batarya yüzde 60 sabaha kadar yeter .batarya konusnda hiç bir telefon lumianın yanına yaklasamaz .windows soyle güzel bi tlefon çıkarsa hemen alırım

• her firma 15 gn ıcınde iade almak zorunda ogle bi bahane olmaz

• 602k serisi olup da bootloop sorunu yaşayan var mı arkadaşlar

• Bence su basligi G4 Sikayet konusu diye degistirin.Bilgi diye bisey yok hep sikayet sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: brynrdg

Yeni cihazın kargoya verilmesi umrumda değil sonuçta cihazı elime almadım ben yeni cihaz değil para iadesi hakkımı kullanıcam diyeceksiniz. Bunlar sizin haklarınız lg nin size sunduğu yada dayatmaya çalıştıkları değil. susarsanız istediklerini dayatırlar susmayın hakkınızı arayın.

Hocam bugün yarım saat telefonda tartıştık zaten, aynısını dedim fakat telefondaki kişi ezberlemiş gibi, " kargoya verildi iade yapılamaz " diyor.
    Yarın tekrar Aricam , olmazsa artık mecburen tüketici hakem heyetine başvurucaz. Süreci uzatmadan alabilmek için uğraştım fakat insanları uğraştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

• Merhaba arkadaşlar 602K serisi LG G4 ile aranıza katıldım cihazı hepsiburada üzerinden aldım tr uyumlu şarj cihazı ve 3000'lik pil ile geldi fakat aklıma takılan birşey var şuan ki sürüm v20c SEA sürümü ben bunu v20d'sürümüne geçirebilir miyim? Geçmek istememe sebebim Quick Remote Uygulamasında Türkiye'de kullanılan pek çok marka yok bu benim 2. G4 cihazım oluyor bundan öncekinde v20d sürümü yüklüydü ve Türkiye'de kullanılan markalar mevcuttu acaba sorun Quick Remote'un eski olmasından mı kaynaklanıyor ?
  • murat_ozen0707 M kullanıcısına yanıt
    O pil normalden 2 kat daha kalın. Biraz araştırırsan o pil için ayrıyeten arka kapak yapmışlar onuda alman lazım. Telefonu çok kaba yapıyor bence. Almak isterseniz gümrükten geçer sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

6 günlük arkadaşımın cihazi kapandi acilmiyor 601k serisi delta garsntili nasil2bir yol izlemeliyim

ohş :/ 601 lerden bootloop beklemiyordum..

• Aradığınız numarayı eksik ya da yanlış tuşladınız diyor, kimseyi arayamıyorum. Çözümü nedir?

Vodafone kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Tamam kardeşim eve geçeyim atarım ben

Hallettim arkadaşım çok sağol yine de .

• Tam alicam su konuya girip hevesim gidiyor geldikce giriyorum arada :/

Bu arada insallah herkesin sorunsuz bir telefonu olur

• oguzhankan43 kullanıcısına yanıt
    alacaksan gercekten al bence. benim cevremdeki 3 telefondada sorun yok. ve bu konuya girmezler bile. bendede sorun yok.
    ha.. lakinki öyle değildir. lg +si olmayan bi telefon yapmış. ne romu var ne kerneli var ne gercek tema desteği var. ama buradakilere bakma. alirim normal kullanirim dersen gayet iyi telefon.

• 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.