Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba iyi geceler telefon 5.1 v10d 506k serisi. Ekran parlaklığım %65-70 ve 3g kullanıyorum. Sosyal medya haber okuma internet için kullanıyorum telefonu. Ekran süresi olarak 3 saati aşamadım daha ,acaba ekran parlaklığına göre normal mi ,daha nasıl uzatabilirim ekran süresini?
  • Telefon çok yavaş şarj olmaya başladı arkadaşlar sebebi nedir acaba adaptör sağlam başka prizlerde de aynısı başıma geliyor.
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Kablo değiştir benimde olmuştu başka kaliteli bi kablo ile dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    tüm kişiler işaretli ... yeni kayıtları da google hesabıma kaydediyorum. ama dediğim gibi ilk kayıttan sonra rehbere geri geldiğimde kayıt görünüyor. fakat rehberden geri ile çıkıp 2-3 dakika sonra baktığımda kaydı yapmamışım gibi görünmüyor. 6.0 20D sürümündeyim.
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Dalga geçiyor olmalısın...

burada g4,
    g3 konusunda da g3 cevaplarını alırsın.
  • eotd kullanıcısına yanıt
    Kişilestır var en altta oradan alayını seçip bak bide müdür başka bi ayarı falan yok çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali.isgin A kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamıyorsanız güç tasarrufu modunu açabilirsiniz. Ekran sürenizi uzatır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    Olması için kilit ekranının aktif olması gerekiyor

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Linkteki ürünü aldım, kullanıyorum. Bu fiyatlara bulmanız imkansız, karbon detayları da çok şık

http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-lg-g4-kilif-capsule-ultra-rugged-sgp11516-p-TELKILSGP11516
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

6.0 yükleyip ısınma ve aşırı şarj tüketme sorunundan dolayı v10d sürümüne dönenlerdendim.
    505k serisi cihazım bootloop oldu. Kendi kendine lg logosunda resetleyip durdu.
    Servise yolladım anakart değişimi oldu, cihaz 6.0 ile geldi.

Isınma ve aşırı şarj tüketme sorunum yok.
    10 saat 16 dk şuan batarya kullanımım şarj %69 da.
    Demek ki telefonun seri üretimlerine göre 6.0 verimli oluyor, yada olmuyor.

505k serisi olanlar hiç uğraşmasınlar.
    Birde üstüne ghost screen çıktı.. arada bir.. sıklaşınca göndercem artık onun için de..

Şu anki seriniz kaç?

Bilmiyorum :) Anakart değişimi oldu cunku. imei sini biliyorum yeni anakartın.

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Sarj aletini iki kere degistirttim.Orjinal ürün dışında kullanmak baska sorun cikarmasin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

hepsiburada'dan aldığım telefon sea sürümü ve unlock edilemiyor. Cihazı root ettim. İade isteyeceğim koşulsuz şartsız iade alacağım değil mi? Önerileriniz nedir? Henüz 2 hafta dolmadı cihazı alalı.

Hangi satıcıdan aldınız acaba
    Cihaz hangi seri ve batarya kaç mah olarak geldi

Bende alacağım ordan ama bu sorular sebebiyle alamıyorum

hepsiburada satıcıydı. h815 - sea sürümü. Custom rom yüklemiceksen, root moot bana göre değil diyorsan gözü kapalı al. Batarya 3000 mah, 601k serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 24 Mart 2016; 10:24:45 >
  • Arkadaşlar telefonu en uygun alış icin nereyi önerirsiniz LG Tr garantili ..

• quote:

Orijinalden alıntı: eotd

tüm kişiler işaretli ... yeni kayıtları da google hesabıma kaydediyorum. ama dediğim gibi ilk kayıttan sonra rehbere geri geldiğimde kayıt görünüyor. fakat rehberden geri ile çıkıp 2-3 dakika sonra baktığımda kaydı yapmamışım gibi görünmüyor. 6.0 20D sürümündeyim.

Selam,
    Numaraları telefona yada simkarta kaydedince sorun yapıyormu. oralara da kayıt yapmıyorsa ayarlar > uygulamalardan rehberin izinlerini kontrol et kişiler ve depolama açıkmı.
  • Arkadaşlar xda'da elemanın biri h815 sea sürümünün unlock bootloader bin. uzantılı dosyasını paylaşmış. Ben bunu kullanarak cihazı unlock edebilir miyim?
  • Internet kullanimi sirasinda isiniyor mu telefon sizin ? Bende olmuyordu belli bir suredir bu aralar olmaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Internet kullanimi sirasinda isiniyor mu telefon sizin ? Bende olmuyordu belli bir suredir bu aralar olmaya basladi

Mesela face e bak hemen ordan web sayfasina atla sonra biraz wattsup falan bendede isiniyor

• Espa kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ,deneyeceğim
  • karamandalina kullanıcısına yanıt
    Üstadım büyüksün, telefon sorunlu zannetmeye başlamıştım. Şimdi oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

hepsiburada'dan aldığım telefon sea sürümü ve unlock edilemiyor. Cihazı root ettim. İade isteyeceğim koşulsuz şartsız iade alacağım değil mi? Önerileriniz nedir? Henüz 2 hafta dolmadı cihazı alalı.

Hangi satıcıdan aldınız acaba
    Cihaz hangi seri ve batarya kaç mah olarak geldi

Bende alacağım ordan ama bu sorular sebebiyle alamıyorum

hepsiburada satıcıydı. h815 - sea sürümü. Custom rom yüklemiceksen, root moot bana göre değil diyorsan gözü kapalı al. Batarya 3000 mah, 601k serisi.

Sea da root şu an için mi tam olarak anlamadım
    Şimdilik ihtiyaç duymasam da ilerde rom yüklerim
    İlerde g5 rom u Port ederler onu kullanırdım mesela

Sea da böyle bir sorun var ise bulaşmıyayım

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.