Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburada.com üzerinden cihazı aldım satıcı hepsiburada elime ulaştı 3000 lik pil ve tr uyumlu şarj alleti ile gönderildi cihaz h815 modeli şuanda kullanıyorum ve test ediyorum.inşallah bir sorun çıkmaz.fiyat 1.300
  • Cihazı 2gün önce 5.1 döndürdüm arkadaşlar şarj konusu çözüldü. Sorun kesinlikle Android 6.0'da.
    Şimdi şöyle bir sorun var bildirim ekranına sürekli yeni yazılım güncelleme mevcut V20D diye uyarı veriyor cihaz. Otomatik güncelleme kapalı ama bu uyarıyı nasıl kapatacagz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu pilin %22 sini kullanan dex2oat ne?
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

hepsiburada'dan aldığım telefon sea sürümü ve unlock edilemiyor. Cihazı root ettim. İade isteyeceğim koşulsuz şartsız iade alacağım değil mi? Önerileriniz nedir? Henüz 2 hafta dolmadı cihazı alalı.

Hangi satıcıdan aldınız acaba
    Cihaz hangi seri ve batarya kaç mah olarak geldi

Bende alacağım ordan ama bu sorular sebebiyle alamıyorum

hepsiburada satıcıydı. h815 - sea sürümü. Custom rom yüklemiceksen, root moot bana göre değil diyorsan gözü kapalı al. Batarya 3000 mah, 601k serisi.

Sea da root şu an için mi tam olarak anlamadım
    Şimdilik ihtiyaç duymasam da ilerde rom yüklerim
    İlerde g5 rom u Port ederler onu kullanırdım mesela

Sea da böyle bir sorun var ise bulaşmıyayım

Rom yüklenmiyor 5.1 ve 6.0'da root 5.1 de yapılıyor xposed yükleniyor.

• Bu sarı panellerde ghost screen oluyormu?

• FeArybjks kullanıcısına yanıt
    Galiba kdz flashlamıssın yani ya sürüm düşürdün ya yükselttin ilk şarj süresine kadar çıkar o bidaha çıkmaz bişey değil yani

• Bu cihaz şarzj konusunda acayip ayarsız aynı şartlar altında kullan bazan 3:50 bazan 2 saat gider rezalet.

• hepsiburada veya vatana bakmaya gerek yok dispiratör garantisi için webtenal.comda 1598 tl ekşisözlüten falan bakarsanız zaten cok guvenli site bir çok kez alısveriş yaptım http://www.webdenal.com/lg-h815tr_783682.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Galiba kdz flashlamıssın yani ya sürüm düşürdün ya yükselttin ilk şarj süresine kadar çıkar o bidaha çıkmaz bişey değil yani

hocam telefonu aldığım gibi kullanıyorum bi işlem yapmadım fakat youtubeda volkan manav diye bi arkadaş telefonun şarjının daha uzun dayanması için 1 hafta boyunca her şarjda 16 saat sarj edin demiş onu deniyordum ondan olmuş olabilir mi?

• G4 ile g4 beat dış hoparlörü aynı galiba doğru mudur?

• FeArybjks kullanıcısına yanıt
    Yeni alınan cihaz ğçpn mi soyledi bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Yeni alınan cihaz ğçpn mi soyledi bunu

https://youtu.be/oMZaDj3QIz0

bu videoda söylüyor herşeyi

• Arkadaşlar geçen ay g4 ü kapanmasından dolayı servise vermiştim. 20 iş günü doldu ve bugün arayıp ücret iadesi istediğimi belirttim fakat yeni cihazın kargoya verildiğini ve ücret iadesi yapılamayacağını söylediler.
    Fakat garanti belgesinde bile yazıyor, müşteri 20 iş günü sonrası değişim yada ücret iadesi alabilir diye.

Şimdi ne yapabilirim ben ? Ücret iadesi almak için Nasıl bir yol izleyebilirim ?

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    Yeni cihazın kargoya verilmesi umrumda değil sonuçta cihazı elime almadım ben yeni cihaz değil para iadesi hakkımı kullanıcam diyeceksiniz. Bunlar sizin haklarınız lg nin size sunduğu yada dayatmaya çalıştıkları değil. susarsanız istediklerini dayatırlar susmayın hakkınızı arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyanist7781

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

ubuntu yüklenmiyor başkan. flaslamaya göre yapılmış

Hocam şimdi kurcalarken bişi farkettim.zip li dosyayı çıkartınca dediğin gibi flaşlamalık klasörler çıkmıştı.şimdi bakınca altlarda bi yerlerde ubuntu apk sı gördüm. Kurdum. Oldu ubuntu teması

Arkadaşlar ya indirdim ubuntu tema zipli dosyasını çıkardım ama apk dosyasını bakındım bakındım bulamadım .upload edebilir mısınız acaba apk dosyasını ?

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

quote:

Orijinalden alıntı: piyanist7781

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

ubuntu yüklenmiyor başkan. flaslamaya göre yapılmış

Hocam şimdi kurcalarken bişi farkettim.zip li dosyayı çıkartınca dediğin gibi flaşlamalık klasörler çıkmıştı.şimdi bakınca altlarda bi yerlerde ubuntu apk sı gördüm. Kurdum. Oldu ubuntu teması

Arkadaşlar ya indirdim ubuntu tema zipli dosyasını çıkardım ama apk dosyasını bakındım bakındım bulamadım .upload edebilir mısınız acaba apk dosyasını ?

.zip uzantısını .apk olarak degistirdim sonra da kurulum yaptım oldu . teşekkürler .

• Bugün cihazla 3. Günüm 3.5 saat ekran süresi aldım 1 saati oyun 6.0 kurulu 602k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihx60 -- 24 Mart 2016; 17:13:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

beyler benim telefonu ben usbde şarj ediyorum sanırım 1.5A ya kadar veriyor (msi super charger) %10larda falan yaklaşık 1.30 saatte biter şarjı diyor. (Şarj olurken AC yazıyor yani prizden alıyormuş gibi) Acaba sorun mu var anlamadım. Şarjı çok çabuk yapıyor telefon, tam şarjdan sonra kullanımım sizler gibi 4 saat civarı.

Bilen kimse yok mu? Arada kaynadı mı yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justery

Linkteki ürünü aldım, kullanıyorum. Bu fiyatlara bulmanız imkansız, karbon detayları da çok şık

http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-lg-g4-kilif-capsule-ultra-rugged-sgp11516-p-TELKILSGP11516

Hocam telefonu takoz yapıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.ebay.com/itm/High-Quality-4550mAh-battery-For-LG-G4-VS986-H810-LS991-H811-US991-H815-Phone-/13158001790 . Arkadaslar lg g4 icin 4500 mah ebaydan alan kullanan varmi? Batarya gumrukten gecermi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 24 Mart 2016; 17:30:13 >
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.