Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailtuna

quote:

Orijinalden alıntı: ismailtuna

iyi forumlar.. Teknik servisi aradım az önce 5.1 yazılımını cihazıma yüklemek istiyorum dedim servis bana cihaza farklı bir rom yüklerseniz garanti dışı kalır dedi bende tabi tr cihazına tr romu yüklücem garanti dışı kalırmı diye sorduğumda hayır dedi fakat bunu root yapmadan yapamazsınız dedi root da yaparsanız cihazının garanti dışı kalıcaktır forumda 5.1 dönüş yapanlar rootlamadan nasıl yaptıki bir yardımcı olsanız lgup programı root yaparakmı yüklüyor pek anlıyamadım

iyi forumlar.. Teknik servisi aradım az önce 5.1 yazılımını cihazıma yüklemek istiyorum dedim servis bana cihaza farklı bir rom yüklerseniz garanti dışı kalır dedi bende tabi tr cihazına tr romu yüklücem garanti dışı kalırmı diye sorduğumda hayır dedi fakat bunu root yapmadan yapamazsınız dedi root da yaparsanız cihazının garanti dışı kalıcaktır forumda 5.1 dönüş yapanlar rootlamadan nasıl yaptıki bir yardımcı olsanız lgup programı root yaparakmı yüklüyor pek anlıyamadım

Tipik servis işte amaçları böyle diyip para almak.Rom atmak root gerektirmez,rom atmak garantiyi bozmaz,root etmek de garantiyi bozmaz.Garantiyi bozan tek şey bootloader kilidini açmaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• washburn35 W kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bakmadım ama balçova ve bornoyada sürekli gidiyorum zaten onlarada bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 14 Şubat 2016; 17:49:08 >
  • v10 H DEN V10 D YE geri dönecem arkadaşlar belki düzelir şu dokunmatik sapıtma sorunu klavyede .
  • LG bridge ile güncellemeye baktığımda 20C gelmiş görünüyor Hong Konga ama ben 10c'den 10d'ye geçmek istiyorum sadece başka bir seçenek bulamadım uygulamada nasıl geçebilirim. Veya geçmeye değer mi ?
  • LG Up programı ile 5.1 e geri dönsem sonrasında tekrar hard reset atmama gerek var mı ?
    Ve bu program ile firmware attıgımızda herhangi bir şekilde garanti dışı bırakma durumu olmuyor değil mi?
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Note 4 te 3 sorun var deyip kıyaslıyorsun ama note 4 esas görevi olan sesli görüşmeyi yapamıyor g4 teki 10 saniyelik iz kalıntısını problem sayıyorsunuz. Problemsiz 1 telefon önerin 5 tane problem bulayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Note 4 te 3 sorun var deyip kıyaslıyorsun ama note 4 esas görevi olan sesli görüşmeyi yapamıyor g4 teki 10 saniyelik iz kalıntısını problem sayıyorsunuz. Problemsiz 1 telefon önerin 5 tane problem bulayım.

Sorunsuz telefonu kullanan kullanıyor. Benim şimdilik kullandığım s4 mini 3 yıllık, nokia n85 ise 10 yıllık. Hala taş gibi en ufak problemi yok. Ben bu sorunları çekmek zorunda değilim 2 bin lira para vermişim sorunsuz telefon yapsınlar o zaman. 2 ay olacak parasını verdiğim telefonu kullanamıyorum. Ben temmuz ayından beri g4 forumuna sürekli yazıyorum. Beni bilen bilir g4ü her özelliğiyle öven biriyim. Ama bu sorunlar can sıkıyor işte. Ben telefonu yeri geldiğinde överim yeri geldiğinde ise gömerim. Benim bulunugum durumu sizde yaşasaydınız sizde sövlenip dururdunuz. Burada okuyorum kimileri bu sorunları yaşayana sallama, troll filan diyenler var. Gerçekler bunlar arkadaşlar, maalesef lg fabrikasyon hatalı bir sürü ürün satıyor. Size gelip gelmemesi büyük şans ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Hakkınızı arayın tabiki hocam G4'ü savunmuyorum bende demek istediğim Samsung'ta Sony'de kronik sorun yaşadığınızda yandınız başıma geldiği için biliyorum servisleri sorun çözmekte çok yetersizler bırakın değişim onayını parça değişimi yapmaktan bile acizler anca yazılım yüklesinler yazılım ile çözmedikleri şey yok!!!. LG bu konuda çok iyi direk değişim veriyor ancak değişim cihazınında sorunlu çıkma ihtimali de yüksek ne yazık ki.

Fazlasıyla haklısınız değişim yapıyor. Fakat gelen telefonlar öteki cihazdan daha sorunlu geliyor ben buna anlam veremiyorum. Sorunlu cihaz verip sorunlu cihaz geliyor ne anlamı kaldı değişimin?

• Baveran 10d ye dönüş yaptım full wi-fi kullanımda parlaklık sabit 35 gps kapalı senkronizasyon kapalı batarya durumu bu beni gaza getirdin :)
  • bangez kullanıcısına yanıt
    Atsanız iyi olur ve ayrıca garanti dışı bırakmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada okuduklarıma rağmen dayanamayıp 6.0 güncelledim telefonu umarım memnun kalırım.
  • v20h yurtdışı cihazlara mı geldi arkadaşlar
  • Note 3 den g4 e gecen arkadaslar vardir belki sorayim. Note 3 + 800 tl verip bu telefona gecmete deger mi ? (N11 deki kampanyadan alacagim 1300 tl ye )

• ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    20H mı çıkmış 20e var diye biliyorum en son operatör isimleri falan çıkıyor bildirim panelinde

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

20H mı çıkmış 20e var diye biliyorum en son operatör isimleri falan çıkıyor bildirim panelinde

bendeki 20d tr cihazı
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    Kötü mü ettim, istemiyorsan 20d orada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    Hedef 7 saat o halde müdür

• Bende almayı düşünüyorum bendeki meizu mx5'i satıp ama 2 tane mediamarkt 2 tane teknosa gezdim her birinde 2-3 tane g4 vardı.Arkadaş hepsinde mi ghost screening olur yaBende biraz korktum açıkçası alıp uğraşmak istemiyorum.Kesin olarak tr garantili mi almalıyım?İthalatçılar baya ucuz oradan alsam bu ghost screeningi engellemenin yolu var mıdır?

• Sea ülkesi V10F sürümü yüklü şuan memnunum burda millet 20D 20E lerden bahsediyor bana 20C güncellemesi geldi yüklemedim yorumlardan dolayı ancak 20D bana ne zaman gelir acaba ? Varmı benim gibi Sea malı kullanan ?
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Bu ayar iyi müdür benim tek derdim player pro dsp paket ayarlakti hallettim 10d candır :)

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.