Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ya 7 saat alamaz gerçi alsam bile forumda beni topa tutarlar kesin ara şarj etmissindir yada root vardır falan derler 5 saat iyidir iyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Ben size şikayetleriniz yersiz yada doğru değil demedim. Note 4 ün şebeke problemi daha önemli dedim. Problemin sayısı değil büyüklüğü önemli dedim

• gogoZH kullanıcısına yanıt
    Ordaki hesaba göre 8 saat çıkıyor. Bir saati kayıp kaçak desek 7 olur bence

• karamandalina kullanıcısına yanıt
    O zaman sana ss alcam müdür %5 kalınca bakalım dediğin gibi olacak mı ?

• ajajya kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakları artık kollanıyor. Ben paralel ithalat aldım hem radyosu açık hem bootloaderini istersen açabiliyorsun.601 serisi ve bende o problemlerin hiçbiri yok. Teşhir ürünlerinin hepsinde genelde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 14 Şubat 2016; 20:16:02 >
  • lge andorid mtp cihazı yuklenemiyor .. nasıl yapacaz bunu bu yuzden yazılım atamıyorum .. windows 7 de
  • İyi akşamlar arkadaşlar. 2 yıldan fazla süre severek kullandığım lg g2 ye iyi bir fiyat gelince sattım (650 TL) :)
    Bu süre zarfında g5 alayim derken dayanamayıp aveadan operatör üzerinden lg g4 almış bulunmaktayım. İlk alfigim da 5.1 yüklüydü sonra ota dan güncellemeleri yaparak Android 6 ya yüksektim. Şuan 20 d sürümü mevcut. İlk başlar 2.5 -3 saat ekran süresi alıyordum şuan bu 4 saate kadar çıktı. Lg g2 gibi güzel sağlam bir telden sonra ses olsun,batarya çıkması olsun,hafıza kartı girişi ve en önemlisi kamera olarak cidden çok güzel

Forumu 4 gün boyunca okudum inceledim şimdilik yazılan sorunlardan hiçbirini yaşamadım.
    İnşallah yasamam da.
    Forumu baştan sona inceledigim için hep belirli arkadaşlar sorunlardan bahsetmiş yani genel olarak telin herhangi bir sorunu yok. Yeni alacak arkadaşların aklında kötü bir düşünce olmasin.
    G2 de aradığım bir kaç özellik malesef bunda yok. Mesela arka güç tuşunun led gibi yanmasi (sadece g2 de var sanırım bu özellik)
    Sonra ekran kapatma efekti ve birkaç küçük özellik daha.
    Ama onun dışında telden memnunum. Ses kalitesi ve kamerası çok hoşuma gitti.

• 5ve 6 versiyonlarında defalarca denedim konuşma 20 dakikayı aşınca ses kalitesi çok kötüleşiyor. Karşıdan gelen sesi kesinlikle anlamıyorsunuz. Birkaç kez de hat koptu; ama bundan şüpheliyim şebeke kaynaklı olabilir.
  • Bunun dışında telefon gerçekten çok iyi.
  • V20D yukledim fakat yazdiklarimi silmek isteyince cok hizli siliyor hic begenmedim bu olayi :(

• 505 seri kullaniyordum lgup ile guncelleme yaparken telefon anakarti bozuldu garantiye verdim 506 serisi geldi. Iki telefonda da burda yazan sorunlarin hic birini yasamadim. 10d ye gore 20d de sarj az gidiyor dogrudur. Ancak gene de günü cikariyor. O yuzden cok sorun etmiyorum. Günlük 2 saat konusma senkron acik 3g de kullaniyorum.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda sea. 20c kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kapaktaki çip ne ise yarıyor acaba?

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    nfc
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    Cihazin icinde yokmu nfc? Kapağa koymanın artışı daha kuvvetli çekmesi açısındanmi?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar g3 ile sadece internet kullanımında 4 saat zor alıyorum. G4 te durum aynı mi

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Arkadaşlar g3 ile sadece internet kullanımında 4 saat zor alıyorum. G4 te durum aynı mi

Asagi yukari ayni...

• arkadaşlar forumdaki kipaya gittim orda da sadece siyah ve kahvrenegi kapak vardı bitane kahve olandan aldım fiyat 20 tl gerçekten uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: washburn35

arkadaşlar forumdaki kipaya gittim orda da sadece siyah ve kahvrenegi kapak vardı bitane kahve olandan aldım fiyat 20 tl gerçekten uygun

stoklarında ne kadar vardı acaba var mı bi fikrin. yarına bulunabilir mi ki
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.