Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sizden bir ricam olacak lütfen benim için 1 dakikanızı ayırın. Sorun benim telefonumda mı yoksa genel bir sorun mu var onu öğrenmek istiyorum.

1-telefonunuzun parlaklığını otomatikten çıkarın herhangi bir değerde bırakın %100 hariç.sonra telefonu yeniden başlatın ve bakın parlaklık sizin bıraktığınız değerde kalıyor mu yoksa 10-15 saniye sonra manuelde olmasına rağmen %100 mü oluyor.benim g4 %100 oluyor. Birkaç g4 ile denedim,evimdeki s6 edge,a32016 ile denedim böyle bir sorun sadece g4'te var.telefonun parlaklığı manueldeyken %100'e kendi kendine nasıl gider anlamıyorum. Anakart 605k serisi yazılım en güncel sürüm Android 6

2-telefonun şarjı bitince yedek bataryayı takmak için telefondan bataryayı çıkarıp yeni dolu bataryayı taktığımda saat ve tarih ayarı saçma sapan değişiyor.siz de dener misiniz?

Bu iki sorun daha önce yoktu niye şimdi var anlamıyorum

• 7.0 güncellemesini ne zaman alacağız bilgisi olan var mı?
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Her iki sorun da bende yok.
  • Bende 3 kez degisim cihazını kabul etmediğim ve ücret iadesi talebimi red ettikleri için hakem heyetine başvurdum 20 gündür bekliyorum. He bu arada 600 lü serilerde bootlop sorunu cözüldü diyenler hayır cözülmedi servisten aldıgım 609k serisi telefon acılmıyor telefon problemi diye degisime gitti alıcaklara hiç tavsiye etmiyorum kamera olarak güzel olsada malesef bu hatalarla kaybetti lg.
    Bu arada isteyene 609k serili telefonun degisime gittigini gösteren servis formunun resmini çekip atabilirim
  • erayakyaz11 E kullanıcısına yanıt
    burada bazı arkadaşların 609 lu serilerde hiçbir sorun yok demeleri üzerine sizi referans göstermiştim. halbuki taaa geçen yıl bir servis çalışanından bizzat lg g4 lerin anakartları için hiçbir düzenleme yani yeni revizyon anakart üretmedi aynı baskı devcrenin üretimi aynen devam etti. tabi son üretilmkete olan anakartlardada revizyon edilmeme durumu hala devam ediyor mu bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan0507

Merhaba arkadaşlar gittigidiyor sitesi üzerinden (keleş elektronikten) ekim 2015 tarihinde aldığım LG G4 marka telefonum ağustos 2016 tarihinde 10. ayda bozuldu. Hiç vakit kaybetmeden Ritzy teknik servise gönderdim. 20 iş günü dolmasına rağmet hiçbir işlem yapılmadı telefonuma. Tüketiçi hakem heyetine başvurdum 2 ay sonra lehime karar çıktı. Bu dönemde hiçbir şekilde benimle iletişim kurulmadı, aramalarımda sonuçsuz kaldı. Tebliğ tarihinin bitiminde 06 aralık tarihinde icra kuruluna başvurdum bugün hakkım olan paramı 100 lira eksikte olsada 1580 liraya aldığım telefonum 1475 lira olarak geri aldım.
    Bunları neden yazdığımı açıklıyayım, burdaki mesajımı okuyan arkadaşlara tavsiyem lütfen sonuna kadar hakkınızı arayın karşınızdaki muatap kesinlikle müşteri memnuniyeti gözetmeyen bir firma. Ben hakkım olan paramı 135 gün sonra alabildim.

Hocam benim telefonda Ritzy. Telde ghost screen oluştu ben de yollasam mı diye düşünüyorum. En azından bu kadar beklesek de para iadesi eninde sonunda alabilir miyiz?

• telefonunun boot loop olmaması için 5.1 android sürümünde kullanınız sıkınıtı olmuyor kesinlikle ben 6.0 ya güncelledim bir ay sonra gitti telefon en güzeli güncellememek.
  • Iypntfa I kullanıcısına yanıt
    TT kullanıyorum. Ama yakınlarımda cihazında voLTE aktif olup, TT kullanan kimse olmadığı için deneyemedim açıkcası..
  • Sadece tr sürümlerinde bu özelliğin aktif olması kullanıcı sayısını maalesef düşürüyor. İthal ürünlerde göstermelik geliyor tr versiyonu kurunca. Ttnet telefonun h815 olduğunu görüp özelliği açmıyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iypntfa I kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzun anakartı hangi seri?
    Hangi yazılım yüklü?

Cevabın için teşekkürler

Denedim, iki sorunla da karşılaşmadım, anakart hangi seri bilmiyorum. Android 6.0
  • tandemetu T kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santuri Efendi

Nasıl bir sorun?

Bütün titreşim ayarları açık olmasına rağmen telefon hiç bir şekilde titreşim olmuyor

• azizbaris kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Allah kurtarsın hocam. Yedek telefonun varsa hiç düşünme gönder ama telefonunun yedeğini al mutlaka. 20 iş günü dolduğunda tüketici hakem heyetine git, karar senin de lehine çıkar mutlaka.
    Bu kesinti neden oldu bende bilmiyorum. Şarj aleti ve kulaklık hala bende kaldı belki onlara saymış olabilirler 100 lirayi

• Arkadaşlar telefonum bootloop oldu. Yazın denize düşürmüştüm dokunmatigi işlememeye başladı sonra komple gitti. Açtım içini selulozik tinerle güzelce sildim oksitleri temizledim ve eskisi gibi olmuştu fakat garantiside bu sayede gitti arkasındaki turnusol kağıdı hemen kırmızı oldu. 2 gün öncede bootloop olduk maalesef, youtubede bootloop tamiri ile ilgili videolar var arkadaşımla oturduk birguzel izledik. Telefonu tekrar söktüm islemcisinin üzerine pasta koyduk ( lehim yaparken kullanılan pasta ) sonra sıcak havya ile işlemcinin üzerine bir küçük tornavida ile bastırıp 450 derece ısınan havayı işlemcinin üzerinde gezdirerek pastayı kurutana kadar devam ettik. Şu an size G4 ten yaziyorum nekadar sağlıklı bilemem belki 1 gün belki 1 ay belkide 1 sene devam ederiz. G4 beni bırakıyor ben onu inatla birakmiyorum.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Bu yaptigin islemleri video ya cekip koysaydin youtube ye .a57 çekirdeğini iptal edip yanan kalan 4 cekirdegi kullaniyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

Bu yaptigin islemleri video ya cekip koysaydin youtube ye .a57 çekirdeğini iptal edip yanan kalan 4 cekirdegi kullaniyor sanirim

Youtubede birsürü video var bende onlara bakarak yaptım zaten. CPU Z programıyla baktım A57 ve A53 hepsi faal durumda 6 çekirdekte çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

100 lira kesinti niye oldu?

Bende mys diye biyerden almıştım. 6.ayında bootlop oldu intellicell garantili garantiye yolladım 14.06.2016 tarihinden beri telefon yok thh ye başvurdum 3 ay sonra lehime karar çıktı ama adamlar hiç sallamadı. Beni bir avukatla muhattap ettiler avukat karşı dava açtık falan dedi fakat 20 gün geçti üzerinden adıma açılmış dava falan gözükmüyor. Bende yarın itibarıyla icra takibi başlatacam.Şimdi bu işle ilgili neler yapılıyor yardıcı olabilecek bir arkadaş varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: suat buhur

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

100 lira kesinti niye oldu?

Bende mys diye biyerden almıştım. 6.ayında bootlop oldu intellicell garantili garantiye yolladım 14.06.2016 tarihinden beri telefon yok thh ye başvurdum 3 ay sonra lehime karar çıktı ama adamlar hiç sallamadı. Beni bir avukatla muhattap ettiler avukat karşı dava açtık falan dedi fakat 20 gün geçti üzerinden adıma açılmış dava falan gözükmüyor. Bende yarın itibarıyla icra takibi başlatacam.Şimdi bu işle ilgili neler yapılıyor yardıcı olabilecek bir arkadaş varmı.

yakın zamanda kendim icra takibi başlattım. Kolay iş. Şimdi mobildeyim, akşam ayrıntıları yazarım.

• 
Sayfa: önceki 16671668166916701671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.